Nevlastní bratia Jakub a David spoločne s kamarátom Sašom trávia väčšinu času vo svete sociálnych sietí. Vzťahy pre neho predstavujú chaty s virtuálnymi dievčatmi, ktoré nikdy nevideli, obživu falošná módna šou, v ktorej sa predstiera niečo, čo nie je a najväčším životným problémom – vybitý mobil lebo nefunkčná wifi. Na nátlak rodičov sú donútení vydať sa pod vedením Davidovej pôvabnej „macochy" Terezy na dvestokilometrový cyklovýlet. S prekvapením zisťujú, že tam vonku je skutočný svet, v ktorom život znamená viac, než status na facebooku, naozajstné dievčatá vyzerajú lepšie, než kreslené akčné hrdinky virtuálnych hier a k láske patrí tiež sex. Zrážka so životom síce nesie isté úskalia, ale s humorom, tentoraz „kolečkovsky" ironickým, sa dá zvládnuť nielen výšlap do strmého kopca, stavba stanu, chýbajúca elektrická zásuvka, ale tiež sok v láske... (Continental film)

Royaldell

Je to divný,fakt jsem to nečekala,ale líbilo se mi to! Takovej letní milej teen film,kterej je teda poskládanej na stereotypech dnešních děcek,ale zase ne tak moc,aby vám to vadilo. Není to nic převratnýho,ale v létě si to pustit tak máte hned náladu něco dělat. A dokonce jsem se i vcelku nasmála. ()

Chlo0opek

Na jednu stranu nudná a nesympatická Hana Vagnerová, na druhou stranu překvapil např. Vojtěch Machuta, kterého jsem hned na začátku odepsal, ale on během filmu přesvědčil, že špatným hercem není (na to, jakou měl roli to bylo dobrý). Na jednu stranu zas herecky naprosto tragická Celeste, která při scénách, kdy seděla nepřirozeně rovně, připomínala spíš ze dřeva vyřezaný špalek (možná že i ten špalek by ale zahrál lépe:). Navíc při pohledu na ní to evokovalo, jako by do filmu ani nepatřila - jakoby to byla nějaká šmudla, která má ve filmu za úkol uklízet a co se nedopatřením zapletla do záběru a z blízka to vypadalo, že ji snad před natáčením ani neupravovali - její buclatý obličej byl jako na reklamu obličeje puberťáka před úpravou zázračným přípravkem:). Přiznám se, že jsem před filmem nevěděl o koho jde - asi bych si jí jinak tolik nevšímal a považoval spíše za nějakou céčkovskou "herečku" nebo dokonce členku komparsu. Zato na ty ostatní dívky už se dívat dalo (a to nejen na obličeje:))). A rozhodně zahrály všechny lépe než ta pseudohvězda Celesta. Dobře překvapil i "záporák" Pavel Nečas, který nebyl až takový slizoun, jak se z počátku dalo čekat (no, místy teda vlastně byl:). Dobrej byl i námět - po návratu z dovolené to byla super oddychová komedie, nijak složitá, ale zábavná. Jo a standardně špatnej byl opět Michal Suchánek - jeho herectví asi skončilo s poslední klapkou Sněženek a machrů, pak se to už jen a jen zhoršovalo - nyní je to už spíš jen takový groteskový styl... ()

Nataniel73

Tie dve hviezdy dávam v podstate len za to, že to nebola zas taká hovadina ako sa zdalo po prvých minútach a za holé baby v jazere, ktoré to celé trochu okorenili a nehanbili sa vyzliecť pred kamerou. V podstate mám teenage komédie rád a zatiaľ čo tá dievčenská časť to zahrala na pomery žánru dobre, chalani boli vyložene slabí. Priemer, ale musím priznať, že taký výlet by som chcel zažiť. 40% ()

Sidenius

Je to trojkovej film, ale Pavel Nečas z něj udělal dvojkovej.. docela pohodová komedie alá rafťáci kde se ale člověk těšil na každou scénu s PN a díky němu je to oddychovka. :) ()

nudlis odpad!

Jedna velká, trapná, hodinu a půl trvající reklama na různý zbytečný sračky, ve který se marně snažej "hrát" lidi, co hrát neuměj ani za mák, ani kdyby se namazali Nutellou a polili Coca-Colou. Tohle si Kolečko fakt za rámeček nedá. A Kopp by se měl držet dokumentů, protože na celovečeráky zatím prostě nemá. ()

veronelka20

Když máte doma prepubertální dítě, občas jste holt nuceni podívat se i na takové skvosty (tohle nám v porodnici neřekli!). Bajkeři ale nejsou vyloženě průser. Samozřejmě není možné přehlédnout odkazy na starší (a divácky velmi dobře fungující) ,,teenagerovské komedie", ale Kotek nám už trochu povyrostl (naštěstí), tak je třeba dát šanci další generaci. Velmi dobré obsazení některých hlavních rolí a celkem dost vtipných situací v součtu minimálně neurazí. Vlastně jsem se překvapivě docela dobře pobavila. ()

km_

„Česká komedie Bajkeři vám zaručeně zpříjemní sobotní večer!“ Lol, you wish. První product placement přišel až v 4. minutě, který se pak střídal pouze s cringe af. Kdo je vlastně cílovka? Pedofil? Alkoholik? Pseudoliberální prarodiče, co si řeknou, jak jsou ti mladí vtipní? Fakt ubohé, ale na Soukupa to taky nemá, protože kameraman nikoho do záběru šťouchat nemusel. ()

Tadas

Konečně další česká teenage komedie ! :) musím uznat že mě příjemně překvapila :) obával jsem se nějakého extrémního zklamání, ale pobavil jsem se dobře :D Ale upozorňuji film pořádně pochopí pouze gameři a panicové dnešní doby. Na rafťáky nebo snowboarďáky to nemá. Víc prosím českých teenage komedií !! ()

JB001

Nebylo to vůbec špatný. Oběd mi u toho chutnal a Láska jako večernice se závěrečnými titulky byla dobrý dezert i když bych jí bral raději v originálním znění od Mišíka seniora. Mladej Mišík mi sympatickej není ani v tomto filmu ani ve skutečnosti, ale tu Vágnerovou jsem mu záviděl. Možná proto, že jsem se v této chvíli vrátil o hodně let zpět. Je spousta jiných a mnohem horších komedii pro teenagery. A to říkám jako čerstvý důchodce ()

TadashiCZ odpad!

Tohle je přesně jeden z těch filmů, který vůbec neměl vzniknout a bylo by lépe. A protože si fakt myslím, že na to nemáte koukat, končí to tak, že přebere tátovi přítelkyni a všem to přijde naprosto v pohodě a normální. ()

Hombre8

Přetrpěl jsem to až do konce. Sám se divím. Ty stupidní scény a fóry... Možná už taky koblihovatím. Kopp by měl zůstat u videoklipů a Kolečko u trakařa. ()