Nevlastní bratia Jakub a David spoločne s kamarátom Sašom trávia väčšinu času vo svete sociálnych sietí. Vzťahy pre neho predstavujú chaty s virtuálnymi dievčatmi, ktoré nikdy nevideli, obživu falošná módna šou, v ktorej sa predstiera niečo, čo nie je a najväčším životným problémom – vybitý mobil lebo nefunkčná wifi. Na nátlak rodičov sú donútení vydať sa pod vedením Davidovej pôvabnej „macochy" Terezy na dvestokilometrový cyklovýlet. S prekvapením zisťujú, že tam vonku je skutočný svet, v ktorom život znamená viac, než status na facebooku, naozajstné dievčatá vyzerajú lepšie, než kreslené akčné hrdinky virtuálnych hier a k láske patrí tiež sex. Zrážka so životom síce nesie isté úskalia, ale s humorom, tentoraz „kolečkovsky" ironickým, sa dá zvládnuť nielen výšlap do strmého kopca, stavba stanu, chýbajúca elektrická zásuvka, ale tiež sok v láske... (Continental film)

gapa466

Mám rád cyklistiku a české komedie. Kolikrát jsem se skutečně od srdce zasmál. Samozřejmě značně přehrávané, ale kdo měl děti a vyrazil s nima na kole, tak film pochopí. Za komedii, za to, že je to české, za Pavla Nečase a Hanu Vágnerovou * (4*) ()

white_wolf odpad!

Trojice nepovedených výrostků je vyhnána svými otci pryč z domova, aby se z nich stali muži. Už jenom jejich charaktery dovedené do absolutního extrému zavání podivností. Bohužel potkají rasově a orientačně vyvážené rychlobruslařky, které jsou mimochodem rychlobruslařky jen na začátku, pak už jen cyklistky. A co se nestane, mladící překonají své neduhy a získají srdce černobílolesbických krásek. Akorát že vůbec. Jediný kdo se trošičku překonal je ten tlusťoch, který zrychlil, aby je viděl nahé v lomu. Další zápory: 1) Při závěrečné hromadné líbačce mi bylo 3/4 párů líto. 2) Svěřili byste někomu, kdo seděl za ublížení na zdraví svému svěřenci, reprezentantky? 3) Koho napadla černá rychlobruslařka? 4) Proč je tam každých 15 minut prostřih na majitelku campu, co pije víno? 5) Dialogy 6) Jako obyvateli Telče mi dost vadí reprezentace telčáků jedním šíleným kombajnistou. Závěr: Děs a Hrůza, i pan Troška točí vtipnější a kvalitnější komedie. ()

Tomgunses

No je to tady zdrbnuté, není to sic žádný filmový majstrštyk, ale já se bavil a spousty horších novodobých českých filmů viděl. Nečas úžasnéj :-) 55 % ()

JenTR

Jsou tam vtipne momenty, zejmena ten fracek Misik....jinak je to cele divne a uchylne. Absolutne nechapu, proc se furt musime divat na penis plesateho cyklisty. ()