Nevlastní bratia Jakub a David spoločne s kamarátom Sašom trávia väčšinu času vo svete sociálnych sietí. Vzťahy pre neho predstavujú chaty s virtuálnymi dievčatmi, ktoré nikdy nevideli, obživu falošná módna šou, v ktorej sa predstiera niečo, čo nie je a najväčším životným problémom – vybitý mobil lebo nefunkčná wifi. Na nátlak rodičov sú donútení vydať sa pod vedením Davidovej pôvabnej „macochy" Terezy na dvestokilometrový cyklovýlet. S prekvapením zisťujú, že tam vonku je skutočný svet, v ktorom život znamená viac, než status na facebooku, naozajstné dievčatá vyzerajú lepšie, než kreslené akčné hrdinky virtuálnych hier a k láske patrí tiež sex. Zrážka so životom síce nesie isté úskalia, ale s humorom, tentoraz „kolečkovsky" ironickým, sa dá zvládnuť nielen výšlap do strmého kopca, stavba stanu, chýbajúca elektrická zásuvka, ale tiež sok v láske... (Continental film)

blondboss

Veľmi slabý a nezáživný odvar Snowboarďákov či Rafťákov, pričom už ten druhý menovaný snímok bol prinajmenšom diskutabilný. Tento teenage film bol skutočne prehliadkou trápností, prázdnosti a aj dosť chabých hereckých výkonov. Myšlienka síce fajn, ale Kopp týmto snímkom dal slovíčku nuda novú úroveň. 30 % ()

Muff

Já nevím, dnes jsem měl sentimentální náladu, dal jsem dva panáky a to nejspíš způsobilo ten hvězdný třesk. Je to blbina, jednoduchá, prvoplánovitá, a je tam v mnoha scénách cítit cynické pero Kolečka, bohužel často ne dobře zpracované, takže pointa velmi často vyzní do ztracena nebo si jí člověk ani nevšimne. Dobrý byly štěky Suchařípy, Hybnerové, Suchánka, trapná byla ta Celesta čijaksejmenuje, Nečas fakt nechutný a ostatní takoví nijací. Jo, a strašně mě sraly dvě věci - jak tam všichni drmolili, že jim půlku filmu nebylo rozumět, a ta trapná nehodící se anglická hudba v podkresu. ()

zdenzo

SKOROKAMEŇÁK NA KOLECH Kalkul číší ze scénáře příliš okatě. Mix Vinařů a Rafťáků s hloupým scénářem a předvídatelným dějem. Ne-ne, dobrá letní komedie se nedá natočit na míru. 1,8* ()

Wulz

Podle kousků a scén co jsem viděl dávám 4*. Může se změnit až uvidím celé. Ale Adama Mišíka rád nemám, ale tady ho vem čert. ()

sharka.68

No, skutečnost je taková,virtuální svět je pro ně bezpečí, venku jsou strašidla....už jim někdo vysvětlil,že home office nemohou dělat všichni???? To je realita , až mrazí.... ()

sorrow

Další hodně hloupá komedie z českých luhů a hájů. Máme zde už Snowboarďáky, Rafťáky a tak natočíme Bajkery. Partička tří neschopných paniců, kteří dosud své životy trávili pouze doma u kompu si pod dohledem zkušenější Hany Vagnerové s donucením vyrazí na výlet ujet 200 km na kole. Po cestě narazí na skupinku několika holek a může začít ten ohraný scénář, kdy se postupně do sebe všichni zamilují a začnou zjišťovat, že ten život u kompu není vlastně tak super, jak si mysleli a mnohem lepší než udržovat vztah se 17 holkami ve virtuální realitě je mít jeden opravdový vztah a k tomu trávit život v přírodě na kole a večer u táboráčku zpívat písničky a bez té wi-fi se dá světe div se opravdu žít. Celkem mě šokuje, že herečka jako Linda Rybová vezme ve filmu takový štěk, kdy za celý film jednou vystoupí z auta a podruhé sedí na židli a neřekne ani slovo. Připadá mi, že není vůbec důležité, kde budu hrát, co tam budu hrát, zda má ten film nějakou kvalitu, ale jestli za tu půl minutu „hraní“ dostanu pár peněz, jdu hned do toho. Naprosto šílené herecké výkony jak Hybnerové, tak Suchánka, oba hráli jak po mrtvičce. Třeba od nějakého Mišíka či Buckingham nikdo snad ani nic nečeká, ale ta Hybnerová, od toho opravdu bolí oči. Čeští herci v posledních letech, nehorázný úpadek, objeví se zde ještě někdy herec typu Hrušínského st., Menšíka, Sováka, Filipovského, Abrháma apod.??? ()

jungewolf

Není to tak špatný : 3 * a 45 %. Natáčelo se u Č.Rudolce, kolem Roštejna, v zatopeném lomu v Čenkově, na Panském dvoře v Telči (bajker.hřiště). Též u Slavonic, u Vranov.přehrady a v obci Jedovnice (viz O.Havlík z produkce filmu) . ()

pafka

Podle velmi solidni zabava k jednomu lahvaci v kresle, kdyz vedle vas sedi jeste manzelka. Libilo se nam obema, nechapu zdejsi hodnoceni. Toto mezi odpad rozhodne nepatri. ()

Aniki

Volovina je to sice neskutečná (takže plně chápu i několik odpadních hodnocení), ale jsem si vědom, že je film určený především teenagerům, takže jej beru s velkou rezervou. Co jsem však jako dospělý (resp. starý) divák nemohl rozhodně přehlédnout a ignorovat, bylo pár výborných gagů, které mě rozesmály doslova k pověstným slzám. Chtěl bych vidět jediného recenzenta, kterej se nechechtal, když se v záběru objevil Nečas plnej zapíchanejch třísek, Suchánek se ožral na kolový nebo Štáfek perlil na kombajnu. No a právě kvůli těmhle směšnejm momentům jsem ochotnej vytáhnout až "tri zviezdy". ()

PTomA

řachanda pro otrlé diváky. doporučuju jako návod pro lidi, kteří mají hot stepmom a potřebujou ji ohnout. už jsem jen čekal na to, jak bude to plešatý hovado klatit chranenyho bobra v lese. film je sen pro každýho panice. 🙃 ()

Grimaldi

Hodnocení je vždy subjektivní a i já jako většina zdejších uživatelů nepopírám že je to kvalitou hodně špatný film,ale až tak,že jsem se dobře bavil. Ať už prapodivné postavy,jejich úchylky i product placement mě svou špatností nutil k smíchu. Český guilty pleasure roku :) ()

ElisR

Když od toho divák neočekává moc, je mile překvapen :-) Film není nijak náročnej, vědátoři se v něm asi neshledají, ale scénář není špatný a člověk se občas i upřímně zasměje. Konec není úplně nejinteligentnější, ale pokud má divák chuť na oddychovku, neudělá chybu, když se na tenhle film vydá. Herecké obsazení mě z čsfd příliš nenadchlo, nakonec mi nevadil ani Mišík, který mezi mé oblíbence nepatří..:-) ()

rigby

Trapně nicneříkající film. Snad pokus o letní komedii, ale to by se tam muselo nacházet více vtipů, než jen pár laciných srandiček, které zafungují pouze napoprvé. Jinak absence jakéhokoli příběhu i děje. Celkově prázdné, bez života. Jako bonus nesympatické herecké obsazení, tedy kromě Hanky Vagnerové, jejíž nejlepší chvíle ale přijde stejně až v závěrečných titulkách. 1+ ()

izolator

Spoiler Allert! Cesta do hlubin cyklistické duše... Jako dobrá chujovina, ale některý hlášky se tvůrcům povedly. "Co je to táborák?" "V hlavě mám jenom výplety." "Došly mi data. To je jako bych byl mrtvej." Připomíná mi to Červený trpaslík: Návrat do reality. Ty 2 hvězdičky jsou za singltrail v Jedovnici. ;-) ()

fafejt001

KDYBY mi bylo 17 let , tak bych řekl , jo dobrýýý kámo , dobrý film , gegy , hlášky super . Jelikož mi je více , tak musím říci - doost ubohý , trapný , až stupidní humor . Hlavně často s tím přirozením šéfa dívčího týmu , dále skupinový líbací trapný závěr , natož i filmové štěky Matonohy , Suchoše a Vaška Postráneckejch . Pěkná byla jen ta kytara u ohně ve španělském rytmu , to jo . No alesponˇ něco . Uvidíme co dále napíše Petr Kolečko . Snad to nebude zase takovááá kravina . Držím palec . Zdarec . ()

BloomGeorge

Nevím. Jako odpad či absolutní propadák mi to nepřipadlo. Docela jsem se u toho pobavil a děj ubíhal. Nebylo tam nic proč bych měl posouvat film z nudu kudy :-) Není to pecka, ale rozhodně si to u mě 3 hvězdy vyslouží. Herecké výkony prostě takové jak jsem očekával a některé věty typu "došly data" "já chytal Wi-Fi" mě rozsekali a to z jediného důvodu. Jelikož to vidím kolem sebe neustále, tak se spojením s realitou mi to přišlo naprosto trefné a k věci v dnešní mobil džungli, kdy na ulici vidíte jen samý "mobil zombie" . Rozhodně jsem se nenudil a záběr na Laviho byl prostě TOP z celého filmu :-) Jako odreagovačka je to super. ()

whale

Kde začít. Vezměte si scénář k filmu Rafťáci, vyškrtejte pár povedených vtípků, nahraďte rafty kolama a je tu scénář pro tenhle odpad.. ()

mstychov

Mně se to líbilo. :-D Taková ujetá česká komedie, něco jako snowboarďáci nebo rafťáci. Kdo nemusí tendle žánr, tak chápu, že tomu dá odpad, za nás to ale byla sranda a užili jsme si to. :) ()

Bejrys odpad!

Tohle byl velký omyl Petra Kolečka. Hned první scéna filmu, kdy otec mluví se synem o honení, vás připraví na to, že lepší už to nebude. Plno pubertálních keců a jako bonus se dozvíte, že v Telči žijí samí burani. Jediný, kdo to trochu zachraňuje je Pavel Nečas, ale to prostě nestačí. ()