Zrcadlo

(amatérsky film)
všetky plagáty
Celý film

verbal

Velmi zručně natočená, avšak povrchně velkohubá pubertální depka z beďarů a nedostatku zájmu stejného pohlaví, ukazující, že by se u Sénekypéryho a Andrzéna nemělo hulit, protože příští rok může zvítězit drama o tom, jak si Malá mořská víla řízla žílu u hrobečku Malého prince. Tolik hloubaví HomoFukové se však evidentně s chutí zakousli do Hrušky, i když bylo k dispozici mnohem vyzrálejší ovoce, tak snad ho to, kluka, brzo přejde, i když zase dostane pod stromeček briketu. Jediná Mirka S. rozstřelila estrogenové dusno na géjpárty, vyplivla tu syrovou a špatně rozžvýkanou kotletu a překvapivě předvedla, že někdy má i vkus. ()

korbitch22 odpad!

Že já debil ještě na škole nevzal dědův baret, obtažený tepláky a nešel si na kameru vyfňukat svoje pubertální depky, mohl jsem teď mít doma ve vytríně pozlacenou cenu z Kinder vajíčka a studovat FAPO, fap fap fap fap.... a laskavě si to změňte na studentský film, vy hvězdy. ()

bolf!k

Za normálních okolností bych dal 3*, ale v tomto případě rád přispěji k vyrovnání skóre nastaveného místními rozvášněnými "hejtery". ()

Torpid

Studenský film-cvičení, které by měl hodnotit snad jen učitel. Jedna dobře natočená myšlenka, kterou potvrzuju. Když mladý chlapec nešuká, vidí všechnu bídu a utrpení světa. ()

Kalda69

Autor by se mel dat na spisovatele, protoze jediny co si zaslouzi hvezdicku, tak je autoruv monolog. Zbytek me prijde i na amatersky film dost spatny. ()

Allica

Ty barvy, barvy. Nevím proč je spousta amatérů a někdy i studentů nepoužívá. Barva je šíleně důležitá a bez ní to nejde. Přesto je tu vidět, že autor měl lepší technické vybavení, což hraje do karet k lepšímu pořízení kvalitnějšího materiálu, který je potom příjemnější a zajímavější na sledování. A co určitě chválím je typografie. ()

Ferguson odpad!

Asi by se měli lidé měli zamyslet nad tím, co skutečné Vánoce znamenají a pak by z nich neměli takové depky. Pokud budeme Vánoce brát jako čas bilancování našich profesních, soukromých a společenských ne/úspěchů, tak to s námi půjde z kopce. Doporučuji z tohoto pohledu nezaměňovat Vánoce a Nový rok! Forma je kvalitní, ale celé to níčí tento mondénní obsah, který vychází z totální zmatenosti a nepochopení smyslu Vánočních svátků. ()

nightowl odpad!

Totalni odpad, jestli tohle vyhralo nejakou cenu, tak radeji nechci videt, jak vypadaji ty ostatni veci. Lepsi vec natoci i pubertak youtuber s mobilem v ruce. ()

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

17.06.2015

Ceny v prvním ročníku soutěže krátkých filmů Artur, kterou pořádá televize Óčko, byly předány. Reportážní video můžete zhlédnout zde. Filmoví nadšenci poslali přes 50 filmů, porota vybírala mezi 29,… (viac)