Spider-Man: Ďaleko od domova

• Česko Spider-Man: Daleko od domova (viac)
USA, 2019, 130 min

Peter sa s priateľmi vyberie oddýchnuť si na prázdniny do Európy, no Nick Fury sa ho snaží presvedčiť, aby sa pridal k novému superhrdinovi menom Mysterio v boji proti záhadným Elementálom. To je však úplný opak toho, čo chce Spider-Man... (Itafilm)

Nessak

Ne. Prostě ne! Superhrdina není pošahaný puberťák. Tohle je Disneyovka - příště ať to tak označí a já budu vědět, že je to pohádečka pro děťátka sotva puberťátka a ani na to nekouknu. Já chci styl Nolenova Batmana nebo nekorektního Deadpoola ne tenhle Disney Bambi styl pro puboše! ()

Skyw4lker7

Po tomto filme mi je už jasné prečo máju Toma Hollanda ako Spideyho fanúšikovia najradšej. Užíva si to a dáva tejto legendárnej postave nový impulz. Nedá sa to porovnávať s predošlými hercami, ktorý hrali Spideyho každý je iný a v niečom skvelý :).Far from Home je skvelý superhrdinský road-movie.Bavil som sa o poznanie viac ako pri prvej časti. Je to podľa mňa jeden z tých lepších filmov ktoré marvel natočil. Po-titulkové scény boli skvelé o to viac ma teraz mrzí ,že Spider-Man končí v MCU...to sme si aspoň mysleli :D 🕷🗽🎡🎠🏙✈ ()

Jardys88

Musím říct, že jsem velmi rád za ušetření peněz a nešel jsem na to do kina. Spiderman si drží stále stejnou úroveň (nemyslím to jako pochvalu) a tento díl byl jako kdyby ještě od pár let zpátky a díval se na spidermana v jeho deseti letech. Film neměl vtip, akci ani pořádný příběh. ()

Tomulka

Já tedy nevím o co se snaží tvůrci novodobého Spider- Mana asi jej totálně pohřbít. Tom Holland je podle mne ten nejhorší Spider-Man ze všech možných. Horší už je snad jen postava MJ a Thompsona. Ale vůbec nejhorší byly dialogy a vůbec celý scénář je úplná parodie Spider-Mana. Mám takový dojem, že Sony udělalo dobře, že jej vzalo zpět dokud to je ještě možné. ()

RoyBatty444

Napriek povahe antagonistu je to CGI tragédia a film pre puberťákov s trápne vtipnými poznámkami a trápnymi až hlúpymi dospelými postavami. Jediný kto za niečo stál bol Mystério. ()

BobinoZH

Konečne som sa do toho takzvaného Marvel Universu začal dostávať a dokonca z neho v celkovom ponímaní vzniklo aj niečo hlbšie, ako len efekty a akcia a potom to tvorcovia pokazia takouto popcornovou jednohubkou. Úplná zbytočnosť k už ukončenému dielu. Hádam tie pripravované spin-offy budú na vyššej úrovni. ()

galil

Homecoming považuju za jednu z nejlepších marvelovek - hlavně kvůli srozumitelnosti motivací jednotlivých postav a konzistentnosti děje. Bohužel ve Far from Home mi děj nepřijde ani trošku konzistentní a logický. V podstatě se nahodně střídají scény z papírově zajímavých míst ale smysl to nedává. ()

Lukido

Kedže Homecoming bola najväčšia sračka akú kedy Marvel vypustil nečakal som vela ani od pokračovania ..ale opak je pravda neverím že toto mohol natočiť rovnaký režisér .Lepšie ako precenované Endgame.ps počkajte na potitulkovú scénu. ()

bicekz

Ačkoliv se nejedná úplně o dokonalý film, hodnocení 5* si ode mě zasloužilo. Film plynule navazuje na konec endgame, kde se smutní ze smrti pana Starka. Následně se začal trošku jiný styl marvelovky, který mně osobně vyhovuje. Na rozdíl od endgame, který je zdlouhavý až nudný, se v tomto filmu podařilo skvěle skloubit humor, akci a budování vztahů. Líbil se mi nový moderní "superpadouch". Za mě opravdu povedený film. Potěšil také pohled na Prahu a zničené policejní vozidlo! :D ()

Zlajdaa

Toto bylo svěží! Vtipné, akční i romantické. Teenage spiderman je prostě roztomilý, záporák Mysterio se svými techno iluzemi byl neotřelý, užijeme si i pár smutných momentů - odkazy na Tonyho... jak se mi Homecoming moc nelíbil, tak tento film má všechno. ()

Lukkyn

Konečně dostal nás dobrý soused Spiderman zajímavého protivníka. Mysterio je skvělá postava a její potenciál byl bezezbytku využit!!!To ostatní upřímně nic extra. Taková puberťácká love story s trochou jednoduššího humoru, ale funguje to. Odkaz na Tonyho Starka , přítomnost Nicka Furyho to vše Spidermanovu světu prospívá. To , že zatím ještě nedospěl a je to pořád klučina tvůrcům umožňuje jet víc na dětskou notu. Každopádně za Mysteria a jeho kousky palec hore a celkově solidní podívaná!!!!!!!! ()

bodo1 odpad!

Úplne hovno. Sa čudujem, že v krajine kde žije 300,000000 obyvateľov nevedia natočiť nič duchaplnejšieho ako buzerantského kokotíka z úplne ohovneným ksichtom, fajčiacim osrané ciciny a dať tomu červenú. Pfuj ()

MovieCup

Tom Holland je bez pochyby najlepší Spider-man. Prekonal aj Tobeyho Maguira, ktorý bol predtým moja topka. Samotný film má fantastický scenár, výparavu aj samotné akčné efekty. Nebol to žiaden suchársky doják ako Iron-man 2. Film má tiež neuveriteľný humor a hlášky, na ktoré len tak nezabudnem. A preto je to jeden z najlepších Marvel filmov. ()

Jake Gyllenhaal se upsal dalšímu komiksu

Jake Gyllenhaal se upsal dalšímu komiksu

30.08.2021

Přestože se roky držel v komorních a nezávislých filmech, v posledních letech se Jake Gyllenhaal přesunul do blockbusterové produkce. Ve Spider-Man: Daleko od domova ztvárnil záporáka Mysteria a brzy… (viac)

Trailer na Spider-Mana porazil Avengers

Trailer na Spider-Mana porazil Avengers

26.08.2021

Myslím, že odpověď na otázku, kterého superhrdinu mají vlastně lidé nejradši, je díky posledním pár dnům už docela jasná. Fanoušci zkrátka milují Spider-Mana, nebo spíš – Spider-Many. Jakmile totiž… (viac)

Oscarová Olivia Colman se připojuje k Marvelu

Oscarová Olivia Colman se připojuje k Marvelu

20.04.2021

Herečka Olivia Colman (Favoritka, The Father) se letos uchází o svého druhého Oscara, má za sebou taky čerstvě druhou sérii seriálu Koruna, v němž ztvárnila královnu Alžbětu II., a rovněž nadabovala… (viac)

Alfred Molina by se mohl vrátit jako Dr. Octopus

Alfred Molina by se mohl vrátit jako Dr. Octopus

08.12.2020

Po dřívějších zprávách, že ve třetím samostatném filmu o Spider-Manovi s tváří Toma Hollanda se má objevit herec Jamie Foxx znovu jako Electro, tedy postava, již ztvárnil už v roce 2014 ve snímku… (viac)