Slavia Praha síce postúpila do ligy, ale je naozaj ťažké pozerať sa na to, čo jej hráči po prázdninách stvárajú. Guha pribral, ostatní celú prvú polovicu leta prechlastali. Je to mizéria. Hrouzek má jasno - s nimi sa v lige hrať nedá. Manažérka prichádza s riešením. Posily. Čo by mohlo byť v poriadku, keby nešlo o Slovákov. Hrouzek ich v hokeji naozaj neznáša. Frajeri, frajeri. Takých jednoducho nechceš... Takže mieri vyššie, najlepšie do reprezentácie. Ale bude to tá česká? (TV JOJ)

Lachtaan

Ze začátku dost nechtěné pokračování seriálu, který se ve svých dvou prvních řadách houpal od skvělých dílů k excelentním přehlídkám trapnosti. Té se bohužel trochu držel i zpočátku této sezóny, pak se ale vzpamatoval a v posledních dílech nám nedoručil jen perfektní hokej, ale i hromadu až ikonicky vtipných situací, které si budeme mile rád připomínat. Takhle se v Česku dělá seriál. Komerční televize se mají co učit. ()

Spiker01

Ačkoliv větší budget seriálu nepochybně svědčí a chudé poměry Havířova střídá štědrý sponzor v podobě O2 (producentům navíc vážně pomohl covid v ušetření nákladů u prázdné o2 arény), tentokrát už jsem se nemohl zbavit neodbytného pocitu, že je to až příliš cheesy a ledabyle nahláškované. Nevím, jestli je to mnou a už mě ty laciné stereotypní hlášky tolik neberou, nebo tady tvůrci zkrátka až moc přitlačili na pilu. Ale lidem se to zjevně líbí a jsem tudíž v menšině. Třetí řadu beru jako fajn zakončení a vlastně bych tu čtvrtou ani nepotřeboval, pokud ale vznikne, určitě zas budu u toho. ()

*CARNIFEX*

Lepší frk striedal priemerný, a ten priemerný zas trápny. Medzi prvou, druhou a ani treťou sériou nie je z pohľadu humoru žiadny rozdiel. Jediné v čom je posledná séria lepšia od predošlých, je v podobe námetu s “čobolmi”. ()

agentmiky

Tak závěrečná třetí série Lajny se povedla! Kvalitativně to dorovnalo první řadu, to bezesporu. Ono totiž vsadit v celé řadě na slovní popichování Slováků a Brňáků, to nemůže nikdy zklamat (Kolečko se jako scénárista fakt vyznamenal....ale nebojte, ke konci se to v tomto ohledu zlepší, alespoň pro Slováky :D ). Hrouzek zde totiž zařadil takovou kadenci vtipů, že to člověk ani nestačil vnímat. A že některé z nich mají šanci roztrhat na kousíčky vaši bránici ("Držíš to jako Slovák hokejku!" dále "Ty jsou zmalovaný jako tabule od Tichonova"). Prostě legendární počin. Jasně, sem tam se najdou slabší díly, ale jako celek to drží více pohromadě než druhé pokračování. A závěrečné dva díly hrají dost na city, divák by je měl brát jako takovou rozlučku. Fakt bude doopravdy lepší, když nebudou vymýšlet nic "nového", co se týče pokračování. 8/10 ()

M.i.k.e

první série,kterou sem viděl celou a docela dobré vzhledem k tomu,že to trpí všemi neduhy Kolečkovi tvorby.Na jedné straně totiž Lajna servíruje geniální momenty,aby je následně shodila něčím kde nezná míru (to navážení do Slováků a jejich hokeje bylo dost křečovité).Naštěstí to vždycky zachrání Deniska,která je moji asi nejoblíbenější postavou a Hana Vágnerová si tuhle hodnou blbku dává s takovou lehkostí...70% ()

Cheeter

Třetí série byla docela fajn. I když začátek byl prostě příšerný. Naštěstí se to povedlo zvednout a nějak zachránit, ale i tak by nejspíš bylo lepší, kdyby se od ní upustilo. Takových zbytečných urážek, a proč? ()

zette

Jednicka u me zustane tou nejlepsi serii, po dost nepovedene dvojce, ale prislo se treti serii opet prudke zlepseni. Par hloupejsich vtipu se asi najde, ale to je v te zaplave gagu asi normalni. Slovenske angazma je dobry namet a vyborny Langmajer si to uzil. Pochvalu zaslouzi i Hana Vagnerova, te takova komedialni role sekne vice nez treba kriminalistka. Ale i ostatni herci jsou dobri, snad krome neherce Suchanka. A nove prirovnani "drzis to jako Slovak hokejku", pobavilo nejvic! ()

danliofer

Tak trochu jsem se obávala, jak bude 3. lajna pokračovat... Já, absolutně nehokejový fanoušek, na to čučím už od první řady a řehtám se u každého dílu, jako kdybych hokeji fandila odjakživa :D Prostě tandem Petr Kolečko a Vladimír Skórka opět nezklamali! ()

fabecc1222

Dosti rozporuplná sezona, jelikož první polovina je vážně děs, a v podstatě funguje jen na tom, že si šíleně trapným způsobem utahuje ze Slováků. No a pak jsou tu poslední tři díly, kdy se konečně dočkáme pořádné dávky hokeje, a najednou jsou z toho nejlepší díly seriálu. Jo, a taky samotný Bůh. Tvůrci se chválabohu zbavili příšerného Šárského, takže tu aspoň neotravuje on, a díky závěrečným dílům je tato série ve výsledku lepší než ta druhá. ()

Soweek

Stále stejné, repetetivní, v podstatě nikam se neposouvající. Tentokrát navíc s obrovitánskou náloží product placementu, abychom všichni dobře věděli, kdo ten seriál zaplatil. I tak ale dávám 3 hvězdy, protože tyto projekty dávají větší smysl než 90% současných seriálů. ()

klukluka

U první série mě to nenapadlo, snad že v Havířově bývalo v ochozech víc lidí, než ve trojce na zápasech “mistrovství světa”, ale Lajna je bizárek. Vidět to nějaký cizinec, kterej má na háku Lajngoše, Džegra i celej slavnej hokej jako takovej, tak by si patrně klepal na hlavu, jak amatérsky můžou ještě působit seriály z produkce celoplošné televizní stanice. Pravděpodobně by nikdy nezměnil názor, protože by to v něm neprobouzelo ta emoční pohnutí, která se při sledování Lajny dostavují u mě. Trojka fakt vypadala, jak kdyby ji točili kluci odvedle, ale… Takže díky všem! ()

Wally

Těšil jsem se, ale ono to snad bylo horší než druhá řada... První tři díly byly ještě nad očekávání, ale pak už to šlo z kopce a trapnosti vítězila nad vtipností ve velkém měřítku... Lubošku, díky a stačilo. ()

mira007

Hrouzek trenérem slovenského národního týmu - asi nejlepší série Lajny a za mne nejvelkolepější seriál z českého internetu  ( ikdyž to možná patří mezi klasickou tv tvorbu když má Seznam vlastní tv ). Za větší peníze, obsazení mezinárodní a lokace od Prahy, Bratislavy až Tatry, to nemá ani většina celovečerních domácích filmů. První díly s křečovitým navážení se do Slováků bylo neskutečně trapných, ale nakonec to vyvážil ten zbytek. Langoš a jeho osobitá herecká jízda na jednotku s hvězdičkou. ()

Cement73

Súc Slovák, by som sa mohol by toľkých hlúpych hláškach na Slovákov uraziť... Ale tie hlášky boli také strelené, že som sa musel rehotať. Ono to v podstate bola hlavne kritika prehnanej "českej" hrdosti a vypadlo to nakoniec dosť srandovne a pohodovo. Takže hodnotím vysoko "nadsázku" a Jirka Langmajer je vážne coolový tréner :) ()

jarmik

1. série dokonalá, 2. nic moc, 3. lepší, Slováci byli fajn, ale ten jágrovský konec teda… Každoádně Luboš je king! SKS! ()

Kopi1

První série za mě furt nejlepší, ale stále parádní díly ve 3. sérii, hlavně hlášky směrem ke Slovensku a Brně byly top a ani by mi nevadilo, kdyby to takto zůstalo zakončené. Samozřejmě bych na další sérii hned kouknul, ale přišlo mi tohle jako důstojné zakončení a nevím ani, kam dál by se to mohlo pohnout. Jinak Covid zde velmi pomohl, že stadiony zejí prázdnotou a dobré byly i záběry ze zápasů. ()

Olík

Tak určitě. Větší rozpočet pro seriál – větší zodpovědnost pro naganského hrdinu aneb zavedené postupy na mezinárodním kluzišti. Přesunem hlavního hrdiny na lavičku slovenského národního týmu měníme prostředí i některé nálady, ale jinak by se dalo říct, že opakování je matkou opakování. Kdybych měl jednotlivým sezónám udělovat pomyslné medaile, tak by reprezentační trojka brala slušné stříbro. Osobně už však další sezónu asi ani nepotřebuji……ale kdyby náhodou byla, budu zase sedět na tribuně. ()

DAPDO

Třetí série má zase, stejně jako předchozí dvě, spoustu skvělých hlášek, který Hrouzek sype z rukávu prakticky pořád. Dokud se příběh odehrával na tréninku, v šatně, ve vlaku, nebo na hotelu, neměl jsem problém. Ten nastal až při samotným mistrovství světa. Chápu, že herci nemůžou předvádět nějáký extra hokejový výkony, takže tempo jako z krajskýho přeboru jsem v pohodě zkousnul. Horší to bylo ale s tím, co se během těch zápasů dělo - požádání o ruku, Hrouzek se modlí, Guha, Dolinek, nebo Franta jdou poradit na střídačku při finále. A těch nesmyslů tam bylo víc.  Jasný, je to komedie, ale jako velkej hokejovej fanda tyhle věci nemůžu přehlídnout, takže za to hvězda dolů a 69%. ()