Stane se Hrouzek jako trenér nesmrtelným? Finále MS v hokeji je tady! (Televize Seznam)

Dusty56

Pro mě nejhorší díl 3. série. Vtipných momentů ubylo a stejně tak kvalita hereckých výkonů klesla. Jaromír Jágr je bezesporu jeden z nejlepších hokejistů všech dob, ale není to herec. Ještě více jsem zklamán z Piškuly, který není ani jedno. Dále herci, kteří hráli hokejisty, ani nedokázali zahrát velkou radost po gólu (někdy se koukněte na zápas, jak to tam žije). Tentokrát trochu překvapivě díl nepodržel ani Langmajer a díl je pro mě zklamáním celé jinak nadprůměrné série nadprůměrného českého seriálu. ()

Trevor

Ako plakal som, od smiechu...teda potom ako sme my Čobláci vyhrali nad bububu Čechmi nebratmi tak sme vo finále narazili na Russkú hrozbu. Tú sme pochopiteľne porazli iba vďaka spolupráci s Čechmi a aj to iba vďaka homosexuálom...milý môj režisér, hypotéka sa dá splatiť aj poctivou prácou, nemusíš zosmiešňovať seba, čo Ti je za Eurofondské peniaze jedno, zosmiešňuješ aj svoji najbližších...a na to máme Čoboláci super pesničky od jednej kapely...Že mi je (Ťa) ľúto...sme majstri světa, známe to léta,,,:-D ()

kluzo

Nadprůměrný a vtipný seriál. Po skvělé první sérii následovala horší až průměrná druhá a rozporuplná třetí. Třetí série byla taková... No... Skvělé hlášky střídaly trapné, vtipný děj střídala nuda a konec takový "po americku", a do celého vyznění jak pěst na oko, naroubovaný. Ale chápu, že to nějak skončit muselo. ()

• Seriál končí finálovým soubojem mistrovství světa mezi Slovenskem a Ruskem, který za nerozhodného stavu dojde až do fáze samostatných nájezdů. Avšak na skutečném mistrovství světa v ledním hokeji se finálový souboj samostatnými nájezdy rozhodnout, dle pravidel, nemůže. Nepadne-li tak gól v prodloužení, následuje další prodloužení a to do té doby, dokud gól nepadne. (Mrsina)
  • Ve finále s Ruskem nemají ruští hráči vesměs na helmách plexi, čímž ale porušují pravidlo číslo 31 odstavec IV. pravidel Mezinárodní hokejové federace, kterými se Mistrovství světa řídí. (mkali)