Každý týždeň Max a Annie organizujú zábavný „herný“ večer. Maxov charizmatický brat Brooks však pripraví tentoraz hru, akú ešte nezažili - riešenie záhadnej vraždy, pričom nezabudne ani na falošných gangstrov a federálnych agentov. Takže aj Brooksov únos je súčasťou hry... alebo nie? Keď sa šesť súťažechtivých hráčov rozhodne vyriešiť prípad a vyhrať HRU, postupne zistia, že ani táto „hra“, ani Brooks, nie sú úplne tými, čo si mysleli. Počas jednej chaotickej noci sa priatelia ocitnú až po uši v deji a každé nové zistenie obráti ich situáciu hore nohami. HRA nemá pravidlá, ani body a hráči netušia, kto ju ešte zdieľa s nimi... (Continental film)

fricek12

Myslel jsem, že jde jen o prostý remake filmu "The Game (1997)" s M. Douglasem, ale nové zpracování mě velmi mile překvapilo. Tradiční drama/thriller sice vystřídala komedie, ale právě díky tomu dostává tenhle film zcela jiný rozměr. Zároveň nechybí ani napětí, které vydrží dlouho až do konce. Ze začátku si sice budete myslet, že jste všechno už dávno prokoukli, ale vsaďte se, že se nakonec stejně necháte nachytat. ()

WugWugs

Trapas. Podľa hodnotení som myslel, že si pozriem aspoň priemernú komédiu, vtipný bol akurát policajt a zopár vedľajších scénok. Všetko z hlavnej línie trapas nad trapas, väčšina hercov sa ani netvári, že to berie vážne a hrá horšie ako priatelia. Bateman je oficiálne otravnejší ako SS duo Sandler/Stiller, už iba srdiečkový obojok mu chýba. Asi strácam toleranciu na tieto gýčové scenáre, gýčové vtipy bez vtipu, gýčové komixové kokotiny atď. - a to som Tarkovského, Kieslowského ani Triera nevidel poriadne dlho, žeby som to mohol zvalovať na komparatívne zážitkové hnidopišstvo. Človek sa chce zabaviť, a dostane na výber toto alebo omaľovánky. Fakt si musím pustiť toho Fantomasa? ()

kyblik2

Tak nechapem tomuto pocinu a komentarom tu. Videl som to iste? Od nudy som to nevypol len preto lebo ma zaujimalo ako to skonci. Ale cele to bol len trapas a trapenie. Mnozstvo pokusov o vtip, ktore nevysli a celkovo clovek nevie co to vlastne pozera. Ci komediu, ci thriller ci co. Dve hviezdy davam len ze perfektnu scenu s improvizovanou operaciou a druhu za koniec. Viem si toto predstavit v rukach Luca Bessona a pod. To by bol narez. Takto len podpriemer a pre mna zatial sklamanie roku 2018. Pozriem si to este raz ci som naozaj videl to iste co ostatni tu. ()

kaller

Chvílemi to připomíná dvacet let starý snímek Hra, v okamžicích, kdy se zdejší souběh událostí zabarvuje lehce thrillerovými konturami. Nicméně po většinu času je to vzaté z úplně jiného pohledu, převážně nevážně, s odlehčujícími vtípky a scénami, které na tomhle poli působí docela svěže. Ano, je zde vidět určitý nevyužitý potenciál, ne všechno se tak úplně povedlo, ale přesto si tohle "rodinné dobrodružství" okořeněné příběhem, v němž vás tvůrci dlouho napínají s odhalením pravdy, užijete. ()

Doffy

Klub rváčů mezi bohatými, skvělé vlastnosti skleněného stolku, hra na horkou bramboru s Fabergého vejcem a zoufalý pokus vyndat kulku pomocí internetového návodu. Byla to legrace. Takovou hru bych ale hrát nechtěl. ()

NeverEver

Za me naprosta klasika, strelena komedie, kde se neprestanu smat a hlava prestane fungovat. Oddychovka kazdym coulem. Za me skvely zazitek a skvele doporuceni pro vsechny co se radi smeji a neresi nerealne “drobnosti”. Po odhaleni pointy mozna film ztrati trochu jiskru, ale zaver to napravi:-) Jinak fakt dobre situacni hlasky... a na zaver “turn on the belt”, az jsem smichy plakala! Doporucuji! ()

minimar

Po dlouhé době komedie, kdy se člověk zasmál. Začátek naprosto boží, ke konci už zápletka trochu přeháněla. Ve výsledku ale stejně paráda! ()

Vlkodlak13

Musím říct, že plakát k filmu je mnohem poutavější než samotný film, jak jsem se přesvědčil.. Víc jak půlka filmu je naprosto nevyužitá. Od začátku se to celkem plouží, pak přijde debata s šáhlým policajtem (u něhož se divím, že by vůbec zvládl úspěšně podstoupit psychotesty), poté zase vesměs nuda. Konečně dojde na trochu akce, která mě mnohdy rozesmála (pro příklad náraz do ledničky, pánve atp), ale pak opět pokles. Začíná tu však parodie na všechny akční filmy.. Dál je tu ta honička s falešným vejcem s doslova neuvěřitelnými zázraky, že ho všichni na první pokus chytí, aniž by se rozbilo. Ohledně toho rozbíjení tu je i upřímě vtipná narážka na nerozbitné skleněné stoly. No a na konec tu je extrémně překombinovaný děj, kterým dle mě chtěli vynahradit celkovou nudnost filmu. ----- Po celou dobu filmu mě tam prudila a znervózňovala nepřiměřená, mnohdy rádoby, hudba. Dějově mi to připadá celkem prázdný, konec je však hodně přehnaný, ale aspoň lehce pobaví v tom smyslu, co všechno by teoreticky mohlo být možné. Film obsahuje většinou oplzlé narážky (kterých je teď ve filmech kvanta - ostatně na tom se asi staví základ "díla"). Občas se však najdou i poměrně vtipné scény, jen jich není zrovna moc. Samozřejmě je tam i jedna nerealistická nechutnost, kdy motor vtáhne jednoho chlapa.. Nejvíc mě na tom však štvala ta "filmová hudba", která ve všech scénách jen odváděla pozornost, tím byl film ještě míň snesitelný. No holt mu to nějak nevyšlo. ----- Není to sice nějak hrozný, ale ani od toho nelze moc očekávat. ()

Pignon

Ten červený psík mě rozetnul. Za to 4 hvězdy. A celkově je to svižný film s pop tématy. Už jsme tu Ameriku docela dohnali,....okopírovali, přijali. ()

Lamac79

Po dlouhý době co se mi líbila nějaká komedie. Hezky netradičně udělaný a suprovy herecky výkony.. Mě se to hodně líbilo, smál sem se od začátku dokonce. Jen to místy bylo až moc .. Ale pohodová komedie, doporučuji ()

the_weaver

To sú mi veci! Nejaký vtipkár sa odvážil parodovať môj obľúbený žáner s nespoľahlivým rozprávačom - a dokonca sa mu to i podarilo! A to nielen vďaka nečakane zamotanej zápletke, ale i kvôli niekoľkým outsiderským postavám, na ktorých sa divák baví najlepšie. Vojvodí im výborná karikatúra osamelého pedantného policajného dôstojníka, ale nestratí sa ani skvelá dvojica prelietavého Amíka Ryana a odťažitej Írky Sarah. Ani americký humor až na výnimky neurazil, i tá trápna chvíľka bola dostatočne trápna. Zo záverečných titulkov je vidieť, ako veľmi to celé tvorcov bavilo. ()

VSpaca

Občas sranda, občas napínavý a občas by člověk řekl, že by zpracování mohlo být lepší. Zápletka dobrá, zajímavý nápad, ale časem člověk fakt neví, co čekat...nesplnilo moje očekávání..55% ()

Pythonator

Vskutku zábavná hra. Rachel nestárne a je stále potěchou oka, takže na tom ostatním už ani tak moc nesejde. Ženská, co si myslí, že se vyspala s Denzelem Washingtonem je blbka k popukání. ()

Chris Pine v adaptaci slavné stolní hry

Chris Pine v adaptaci slavné stolní hry

15.12.2020

Herec Chris Pine (Král psanec, Wonder Woman) se čerstvě upsal chystané adaptaci slavné stolní RPG Dungeons and Dragons. Film vzniká kolaborací mezi studii Paramount, eOne a hračkářského konglomerátu… (viac)

Sony chystá remake Schůzky naslepo

Sony chystá remake Schůzky naslepo