Každý týždeň Max a Annie organizujú zábavný „herný“ večer. Maxov charizmatický brat Brooks však pripraví tentoraz hru, akú ešte nezažili - riešenie záhadnej vraždy, pričom nezabudne ani na falošných gangstrov a federálnych agentov. Takže aj Brooksov únos je súčasťou hry... alebo nie? Keď sa šesť súťažechtivých hráčov rozhodne vyriešiť prípad a vyhrať HRU, postupne zistia, že ani táto „hra“, ani Brooks, nie sú úplne tými, čo si mysleli. Počas jednej chaotickej noci sa priatelia ocitnú až po uši v deji a každé nové zistenie obráti ich situáciu hore nohami. HRA nemá pravidlá, ani body a hráči netušia, kto ju ešte zdieľa s nimi... (Continental film)

Kaka

Vcelku zábavná taškařice, která střída obvykle průměrné komediální momenty s dost neobratnými akčními pasážemi, za podpory prazvláštního použití miniatur a atypických kamerových záběrů, zřejmě ve snaze být za každou cenou zajímavá. Místo se daří více, místy méně. Pořád je ale přítomný pozitivní element sympatické hlavní dvojice, kde dominuje převážně Rachel McAdams a naprosto parádní vsuvky s Denzelem Washingtonem. Dialogová interakce je fajn, jen divák musí akceptovat, že je to vlastně děsná ptákovina od A až do Z. ()

Spiker01

Jedna z nejlepších komedií, co jsem za poslední delší dobu viděl. Bohužel těch ambicioznějších už moc není. Ono to po stránce příběhu není žádná sláva, ovšem konstelace sympatických herců v kombinaci se svižnou režií mi dodala kvalitní zábavu, která utekla sakra rychle a nedala důvod k nějaké natahovanosti. Recenze ze zahraničí byly pozitivní, takže jsem se na Game Night docela dost těšil a ještě více mě mrzí, že jsem nakonec v kině nezastihl. PS : Kyle Chandler by měl dostávat více takových rolí. ()

castor

Soutěživí přátelé, podivný polda, kterého opustila žena, zdánlivě úspěšný bratr a do toho mafie, „atrapa“ pistole a reálná hra s únosem. Trochu moc na hodinu a půl dlouhý film. Zvlášť když všechny ty omyly a záměny nemají šťávu. Ani divák příliš netuší, co je jen jako, a co je doopravdy, a vlastně je mu to docela jedno, pokud by ale byl náležitě baven. Ovšem to úplně není. Postav je poměrně hodně (pár, který zrovna řeší nevěru s celebritou – Denzel každopádně pobavil, hošan, který je neschopný dlouhodobého vztahu..), scénář není z nejpevnějších, nicméně příjemně graduje, otázkou ovšem je, zda ta „nečekaná odhalení“ bude divák akceptovat. Samotné postavy fungují velmi dobře samostatně, společně už podstatně hůř – mluvím kupříkladu o Jasonu Batemanovi a Rachel McAdams. Naskočení na vážnější notu rovněž nefunguje, mnohé linie vyšumí kamsi do ztracena. Příště prosím krapet lepší nápady i režijní vedení, potenciál tady totiž byl. ()

ClintEastwood

Naprosto nedoceněná komediální krimi pecka, která šlape a baví od začátku do konce a má velmi sympatické, neokoukané herecké obsazení. Desítky narážek i odkazů na klasické hollywoodské filmy či herce (např. Pulp Fiction, Terminátor, Tommy Lee Jones, Denzel Washington atd.) také potěší, stejně jako dobře vymyšlená, i když trošku odhadnutelná zápletka. Náramně jsem se bavil, není důvod šetřit hvězdy. ()

*CARNIFEX*

Neskutočne milo prekvapený, ako ma táto pomerne “lacná” stávka všetkých kariet na “suchý” humor zaujala. Ja som sa bavil, pričom by ma ani vo sne nenapadlo, aký príjemný večer mi “Game Night” nakoniec pripraví. ()

D.Moore

Nebyla to nuda a líbila se mi sympatická nepředvídatelnost scénáře. Nicméně nemůžu říct, že bych se pořád bavil, a ačkoliv Jason Bateman a Rachel McAdams jsou příjemná dvojice, většina ostatních postav byla prostě do počtu. ()

Davies182

Hranice komediálního žánru se možná lehce zachvěly, rozhodně jimi ale nic neotřásá v základech, jak by se mohlo dle zámořských kritik zdát... Sranda na jednu noc je to skvělá, ale jedna z nejlepších komedií za x let určitě ne. ()

pepo

Veľmi príjemne prekvapenie. Už dávno som sa v kine tak často nesmial nahlas. Game Night je po dlhšej dobe výživnou komédiou, ktorá dokáže pobaviť, prekvapiť a s jej hrdinami sa budete cítiť fajn. Sem tam sa samozrejme strieľa slepými nábojmi a niektoré scény zďaleka nevyužívajú naplno svoj potenciál. Väčšinou však dolovanie humoru vychádza veľmi zábavne. Nejde síce o žiadnu žánrovú lahôdku, ale ako svižná jednohubka to chutí prekvapivo dobre.7/10 ()

Xmilden

Další povedená komedie pro dospělé od Warnerů. Scénky jako čištění psa, Denzel Washington nebo uplácení jsou naprosto boží. K tomu se dozvime s kym randí Debbie. Ústřední dvojice je spíše jen sympatická než vtipná, ale vedlejší postavičky jako třeba Jessie Plemons dodávají pořádnou porci zábavy. Inspirace Fincherem správná volba. Prosím pokračování. 70% ()

darkrobyk

Zpočátku poněkud křečovitý příběh nepokrytě těžící z Fincherovy Hry (1997) mě poněkud nenadchnul, jelikož rádoby vtipné dialogy vyplňovaly nezáživný děj. Pak se ale vše změnilo, příběh vykolejil a zvratům nebyl konec, byť většina se dala vytušit. A na to i tvůrci vsadili, a tak nakonec se hranice mezi hrou a skutečností zcela setřely. Nejvíce mne dostaly dvě scény - pokus o vyndání kulky z paže a snaha očistit zakrvácenou kočku. Směrem k závěru jsem se bavil víc a víc a trochu jsem jen zalitoval, že větší part nedostal Michael C. ,Dexter´ Hall. ()

Ampi

Jason Bateman a Rachel McAdams jsou jako Max a Annie hezký pár. Komedie je to vtipná a svěží s plno zajímavými vedlejšími postavami, vtipnými scénami a inteligentními hláškami. Film mne příjemně překvapil a pobavil. ()

juta

Příjemné překvapení a zajimavý námět, který sice působí lacině, ale když se na to podíváte, tak se prostě budete bavit a nechybí tu ani zápletky, čímž snímek dostává další plusové body. ()

Fiftis

Snímka je miestami groteskná, ale zároveň režisér nešiel dostatočne hlboko, aby z témy vyťažil maximum absurdností. Film sa proste podaril. Možno je ale škoda, že si ho Jonathan M. Goldstein a John Francis Daley tiež sami nenapísali. Pretože scenár bol, vedľa extrémne dobrého obsadenia, sexy hudby a zaujímavej réžie to najslabšie. A to napriek tomu, že sa snímka celkovo skutočne podarila. V hlavných úlohách je sympatická dvojica Rachel McAdams a Jason Bateman. Hlavnou hviezdou filmu Nočná hra je ale bezpochyby postava policajta Garyho, Maxovho podivného suseda. Celý ansámbel z Nočnej hry hrá dobre, ale je to práve Gary, ktorý si snímku doslova privlastní. Jeho (hoci malá, ale nesmierne zaujímavá) postava je tak skvele delimitovaná a zahraná, že by si zaslúžila vlastný film. Ale zaujímavé postavy sú aj ostatní účastníci piatkového herného večera. ()

Shakers

Čo ja viem, prišlo mi to také všelijaké aj nijaké. Niekedy to malo celkom dobrý rozbeh zaujímavého príbehu, ale veľa krát to uzemnili nezáživne "vtipné" scény. Musím sa priznať, že pár hlašok bolo dobrých, ale to proste nevytiahne film na lepšiu úroveň a postavy ma tiež moc nezaujali. A tie vedľajšie už vôbec nie. 50% - 2* ()

Hunt

Prvních cca 30 minut působí fajn, bohužel postupně přichází mnoho hloupých scén, které neznají míru vkusu a včasného střihu. ()

lamps

Sympatický mišmaš, kde si pozorný filmový fanda navzdory řadě blbých zvratů najde to svoje v povedeném parodování Davida Finchera a vtipných odkazech, zatímco divák, který se jde do kina prostě vypnout, prožije 100 minut nezávazné a neutuchající zábavy. Kdyby si film udržel konverzační i příběhový elán první poloviny a nerozmáchl se do takové akční i dějové šíře, mohlo jít bez problému o komedii roku. Více zde. ()

Pepinec

Dělal bych noční celej život, kdybych na nich mohl hrát hry s Rachel. Príma nápad, tahle párty; už vím, co uspořádám bráchovi k narozkám. Má tady někdo na Rachel číslo? Nejdřív ale musím jít pozavírat zpátky do klecí opice, který stříhaly trailer. Film totiž obsahuje asi tak o dvě scény navíc, takže jestli jsi viděl upoutávku aspoň dvakrát, klidně to tady ohodnoť... (Banff, Kanada) ()

misterz

Celkom zábavná thrillerová komédia, v ktorej sa niekoľko scénok vážne vydarilo. Problém vidím hlavne v hercoch, často mi ich humor prišiel neprirodzený a pomerne silený, čo potom vyznievalo len do trápnosti. Na druhú stranu aspoň sa tu stále niečo dialo a dejová linka ma tak nenechala ani chvíľu vydýchnuť. Jednoduché, trápne, ale aj napriek tomu pomerne funkčné. Lepší priemer. 65/100 ()

mzss1

(58%) GAME NIGHT není špatný filmový počin. Mělo to ale navíc. Místy mě to docela bavilo a místy jsem se trochu nudil a některé scény mi přišly divné. Po komediální stránce to není zlé, občas jsem se i zasmál. Poslední cca třetina filmu už ale ztratila tempo. Byl to už takový miš maš. Takže celkově rozporuplnost. Námět dobrý, pár vtipných scén, nějaké ty zvraty atd. Víc bych v tom ale nehledal než neškodnou jednohubku na zabití času. ()

Chris Pine v adaptaci slavné stolní hry

Chris Pine v adaptaci slavné stolní hry

15.12.2020

Herec Chris Pine (Král psanec, Wonder Woman) se čerstvě upsal chystané adaptaci slavné stolní RPG Dungeons and Dragons. Film vzniká kolaborací mezi studii Paramount, eOne a hračkářského konglomerátu… (viac)

Sony chystá remake Schůzky naslepo

Sony chystá remake Schůzky naslepo