Každý týždeň Max a Annie organizujú zábavný „herný“ večer. Maxov charizmatický brat Brooks však pripraví tentoraz hru, akú ešte nezažili - riešenie záhadnej vraždy, pričom nezabudne ani na falošných gangstrov a federálnych agentov. Takže aj Brooksov únos je súčasťou hry... alebo nie? Keď sa šesť súťažechtivých hráčov rozhodne vyriešiť prípad a vyhrať HRU, postupne zistia, že ani táto „hra“, ani Brooks, nie sú úplne tými, čo si mysleli. Počas jednej chaotickej noci sa priatelia ocitnú až po uši v deji a každé nové zistenie obráti ich situáciu hore nohami. HRA nemá pravidlá, ani body a hráči netušia, kto ju ešte zdieľa s nimi... (Continental film)

Likan7

Noční hra je asi sice kvalitou někde na třech, jenže je natočená tak pohodově, tak oddychově a s chutí, že po jejím skončení máte úsměv na tváři a je Vám dobře. Hlavně mě potěšila Rachel McAdams, která s přibývajícím věkem roste do stále větší krásy. Neuvěřitelný jak ta ženská vypadá na prahu čtyřicítky. On se obecně casting tady povedl na jedničku. Cítím z toho naprostou uvolněnost, pohodu a plno srandy. Třeba při loupeži vejce jsem byl vyloženě nadšený jak skvělý to je. Začátek je sice nijakej, stále jsem koukal o co jde ale po takových 20ti minutách se to rozjede a nohu to nepustí až do konce. Humor funguje, legrace je a protože stále čekáte, že s koncem přijde ten "překvapující" twist, který od začátku čekáte, tak finální titulková tečka mě jen utvrdila jak skvělá komedie Noční hra je. Dobrá práce. ()

netWoor

Asi jsem nebyl připraven na komedii, ale spíš na něco ve stylu Hry s M. Douglasem. To se zde v žádném případě nekonalo a proto jsem spíš zklamaný ... ()

bearmeedek

Už dlouhou dobu vím, že se nemohu spoléhat na zdejší hodnocení, ale od toho tu ten web přece je, aby doporučil nebo odradil. Nakonec stejně musím udělat krok do tmy sám. Takže slibované nadšení se nekonalo. Opravdu jsem čekal větší zábavu. Pár pousmání zde bylo, ale ani zbytek nebyl ohromující. Mírně slabší průměr a podruhé neopakovat. ()

radeckator

Plytké, ani ne moc vtipné, ale především velice nesympaticky zahrané. To je pak těžký, když mě nebaví, jak herci hrají. Až na pár dobrých hlášek vážně hloupá komedie. ()

Acrobat

Ak ako na film tak bieda. Ak ako na paródiu tak jednotka. Obsahuje to gagy na úrovni klinického smiechu a humor miestami prvotriednej kvality. Celé je to však trochu nevyvážené, miestami so stratou tempa sledujúce až bizarne trápne momenty silené nutnosťou vyvolať smiech. Avšak ako plán drsné, výborné a Danny Ocean by mal toho chlap(c)a zobrať do tímu. Rozporuplné pocity pretnuté spokojnosťou. (videné 8.1..2019, BDrip) ()

Zuchy

Nemůžu si pomoct, ale u Jasona Batemana se mi pravidelně stává, že hraje ve filmu s velmi zajímavým námětem, ale, omluvte mi ten výraz, "sračkoidním" pojetím a zpracováním. Nejen zde, ale např. i u obou dílů Šéfů na zabití nebo Z cizího krev neteče mě nadmíru iritovala lidská stupidita, neschopnost "najít svoje koule" a za sebe se postavit. Bohužel tedy nemůžu dát víc, i když je mi Jason sympatický. ()

Simomon

+ dobře natočené komediální scény + zábavné podmotivy, z kterých se následně těží humor + adekvátní stopáž - vedlejší postavy jsou zábavnější než ústřední dvojice a bohužel ve finishi nedostávají moc prostoru - výsledná pointa je překombinovaná a jsem přesvědčený, že vysvětlení nefunguje a nedává smysl 65 %, 3/5 ()

Nix

Začalo to velice zájimavě a trochu tajemně, avšak za chvíli tomu dokážete přijít na kloub, ale na druhou stranu i tak se film snaží o další překvapení a jsou fajn. Je zajímavý, jak si film drží napětí a přitom má i komediální feeling. Určitě za to může ústřední dvojice, Rachel je skvělá a i když Jasona nemusím, tady mi fakt nevadil. Některé scény např. americký fotbal s vejcem jsou naprosto boží, kamera se mi velice líbila a člověk se u toho nasměje. Je to zajímavý mix, který určitě zabaví a proto bych ho doporučil tomu, kdo má rád nevšední záležitosti. Ale Douglesova Hra zůstává pořád neporažena. ()

Ahsoka

Začiatok filmu nebol teda ničím mimoriadny, humorom zachádzajúci až niekde do trápnej sféry. Avšak odrazu taká evolúcia nastala, že z toho austrálopiteka sa minimálne po komediálnej stránke stal perfektný homo sapiens. Za mňa jednoznačne najlepšia komediálna scéna, akú som dlho predlho v moderných filmoch videla bolo vyťahovanie guľky, resp. ošetrovanie Maxovej ruky Annie. Po krimi stránke tiež veľmi dobré, aj keď ten vrchol nastal v scénke na moste, záverečných 15 minút už podľa mňa bola zbytočná a silená eskalácia príbehu. ()

Dandy95

4* jsou možná trošku nadhodnocený, protože jsem se u filmu skutečně parádně bavil. Není to dlouhý, je to vtipný, pár skutečně povedených hlášek a na nic si to nehraje. Scénář není nic světobornýho, ale Daley perfektně ždímá každý fór a scénu na max ve stylu Horrible Bosses. Bohužel dojem hodně pokazí až úplně úplný konec s titulkovou scénu ve sklepě, která končí na ohromně nízkou notu (ticho a black), zatímco celý film je v podstatě výbušná jízda, která dokáže vykolejit několika zvratama. Celkově 3 a 1/2, ale za to dávku smíchu, kterou jsme si v kině užili, rád zaokrouhlím směrem nahoru. ()

RAFT

Konečně po dlouhé době nějaká lepší komedie.Bylo to vtipné ,svižné, a zábavné .Celá stopáž jede na plný plyn a vůbec se nezastavý a dokáže zabavit.75% ()

Mkartaylas56

Kdybych měl pár slovy shrnout Noční hru, tak bych řekl, že to byla na jednu stranu velká blbost, ale na druhou stranu bavila a dokonce jsem se u určitých pasáží upřímně zasmál. Navíc film oplývá slušnou dávkou originality (co se týče zápletky) a tím pádem i přes mé nízké očekávání dávám 4*. 70% ()

alldo.raine

Jak já se nasmál. Obsazení na jedničku, ze kterého kupodivu vynikala výborná Rachel. K plnému počtu mi jen chyběl trochu lepší scénář. Nebo spíš jeho tempo, to bylo pomalejší a místama zaseklé. Nicméně scéna s vyndaváním kulky je EPIIIIIC:))))) ()

FIAT 500

Za úsměv Rachel McAdams bych dal těch hvězdiček klidně i deset (a že má v Hollywoodu TOP pozadí je snad také jasné...)... Slabší rozjezd kompenzuje druhá polovina, která má vtip, spád i překvapení a sem tam trochu připomene jiné filmy nebo seriály (a plus za Dextera, to bylo příjemné překvapení)... Celkově bych dal asi 3*, ale za Rachel přidávám hvězdičku, protože jinak nemůžu... ()

Kukolar

Akčná thriller komédia? Je úplne jedno kam film zaradíme, pre mňa jedno z veľkých prekvapení v 2018-tom. 5/5, humor, postavy, herci, kamera, príbeh. ()

masino

Vysvetli mi niekto co bolo na tomto filme zabavne? Film som videl par tyzdnov dozadu a ked si na to tak spatne zaspominam, nenapada ma ani jedna scena, ktora by ma rozosmiala. Cely ten humor vo filme bol ako tlaceny do divaka nasilu a skor trapny nez intelgentny. Samozrejme, mam rad film kde sa vyskytuje trapny humor, ale v Game night to nemalo ziadnu uroven Cely film mi pripadal ako nejaka narychlo spraskana umelina, bez stipky originality. Nieco tak nadhodnotene som veru nevidel roky. ()

pushover

Nepřítomnost debilního humoru je velké plus. Dobře vymyšlený scénář a fajn obsazení taky dobrý. Ale není to ten typ komedií u kterých se řežete od začátku do konce. ()

Chris Pine v adaptaci slavné stolní hry

Chris Pine v adaptaci slavné stolní hry

15.12.2020

Herec Chris Pine (Král psanec, Wonder Woman) se čerstvě upsal chystané adaptaci slavné stolní RPG Dungeons and Dragons. Film vzniká kolaborací mezi studii Paramount, eOne a hračkářského konglomerátu… (viac)

Sony chystá remake Schůzky naslepo

Sony chystá remake Schůzky naslepo