Na začátku byla víra v lepší zítřky. Hranice mezi vykoupením a zatracením je ale povážlivě tenká. Pobyt v zeleni s tropickým klimatem a asijskými specialitami nemusí symbolizovat pozemský ráj.  Pět neznámých lidí. Tři měsíce života. Jeden uzavřený prostor. Zazděním to teprve začíná. Pěstírna má totiž mimořádně dobrou živnou půdu, emoce a plody zla uzrávají pod zemí každým dnem. První thriller českého internetu v režii Andyho Fehu uvádí internetová televize Stream.cz. (Stream.cz)

ostravak30

Konečně seriál od stream.cz, který měl hlavu a patu a dal se sledovat bez toho, aniž bych neustále koukal na hodiny, kdy ta příšernost skončí. Tleskám způsobu, jakým byl příběh vyprávěn, neboť se podobal velkým americkým produkcím. Zároveň mě těší, že se jedná o originální námět, kterému sice chybělo více spletitých zápletek a překvapivých momentů, za to byl příběh napínavý a pořád se něco dělo. Nuda se tomuhle projektu vyhýbala obloukem a to je celkem dobré. Scénář byl dejme tomu lepší, ovšem pro mě je podstatnější, že chyběla trochu lepší hudba a hlavně zvuk. Se zvukem měli tvůrci podstatné problémy. Kamera i střih naopak přidali na intenzivnějším prožitku. Bohužel právě zvuk a hlavně nesmyslný konec, který vlastně ani koncem nebyl mě přiměli pouze ke třem hvězdám. Jo a v zajímavostech by se měla objevit jedna chyba. Hned na počátku sedmého dílu mrtvola viditelně dýchá. ()

Hatred

Pozor - tento seriál nemá konec a měli byste to vědět, než se do něj pustíte, protože jinak celou dobu poměrně slušně buduje napětí a kdybych věděl, že se nedočkám konce, tak bych se na to nedíval. ()

swinevenca

Já si počkal na odvysílání posledního dílu, takže rozsekanost se mě netýkala, ale jinak bych řekl, že týdenní pauzy mezi čtvrthodinovejma dílama nejsou ideální doplněk stravy pro neustálé napětí. To mě vadily spíš titulky, místo Vietví bych radši třeba no name Úkáčka s lámanou češtinou, a hlavně závěrečné třídílné přešlapování na místě, ze kterého se nakonec českej Casey a spol. stejně nepohnuli. To působilo spíš bezradně než vizionářsky a předchozí komorní klaustrofobní psycho to dost shazuje. ()

ThereskaD

Viděla jsem 5 dílů na premiéře v OKU a za mě teda super, baví mě téma, příběh, herecký výkony i prostředí, do kterého je děj zasazený. ()

FandaF

Podle mě super český počin. Pár detailů tam bylo ale mimo. Namátkou: 1) člověk který vyškube hromadu drátů z několika rozvaděčů, vůbec tomu nerozumí a pak to zase zapojí 2) skoro 4 měsíce nikomu nerostou vlasy a vousy? 3) ten poslední (4.) skoro měsíc jako jedí v 4 lidech jen pár hrášků, shnilých brambor a "špenátu" z plísně? Týden OK, ale několik týdnů? --- Napsal bych víc, ale tyhle asi stačí. I tak to beru jako super dílko. Useklý konec neřeším. --- Ještě jedna věc - podle mne je nesmysl to rozsekat na 10 pár minutových dílků. Chtělo by to trošku celistvější formu. ()

baegus

Zatím jsem velmi nerozhodný, hlavně kvůli ne zrovna závratným hereckým výkonům hlavního hrdiny a často dost přestřeleným a podivným scénám. Každopádně se zatím docela bavím, tak prozatím za 3*? ()

Mejkby

Čekal jsem tak nějak klasickou streamovou blbůstku, ale má to v sobě mnohem víc. Skvělej nápad, a vietnamci tomu dodali na uvěřitelnosti:) ()

swobik7 odpad!

Vše dobrý. Skvělá podívaná. Napínavé to je někdy až k prasknutí. Ale za ten konec strašný... dělat z diváků debili. ()