Pěstírna

Tour the light (E04)

(epizóda)

Jara.Cimrman.jr

"Vy si myslíte, že jsem svině. Ale jestli nám ty kytky pochcípaj, tak vůbec netušíte, co nám udělaj ty lidi nahoře." Tak pořád čekám, že se bude něco dít a ono se pořád nic neděje. Pokud tedy není děj opravování elektriky, šlapání na kole a pouštění elektriky do debila, který nerozezná kluka od holky. Pěstírna mě zkrátka nudí, ale vždycky se v mém okolí najde někdo, kdo si ji za mé přítomnosti pustí a tak nejsem otrávený sám. ()

SOLOM.

„Hele on nemá bimbase…“ Naprosto šokující odhalení, kterého jsem si všiml hned ve druhém díle…Zase jeden díl ze slabšího soudku, nějak extra jsme se v ději nepohnuli, jen čarovné zpracování vyrvaných drátů, trocha té rozcvičky na dynamu, léčba paralyzérem a jinak nic moc. Atmosféra dost stagnovala, trocha toho sociálního cítění nikoho příliš neoslní a zrovna v tomto případě (díle) bych uvítal tu kratší stopáž. 40% ()

Mata04

!!!SPOILER!!! Z tohohle dílu jsem trochu zmatenej... 1) - Nevím, jak se mu povedlo opravit tu elektřinu, když to v minulém díle všechno zničil a vytrhal, vždyť by potřeboval nový dráty a součástky. 2) - Celou dobu jsem si tak nějak říkal, že Viki je holka a ne kluk, takže mě to ani nijak nepřekvapilo. 3) - Proč dal Plešoun Tuanovi ten paralyzér? Přeci jenom by tím mohl udělat něco i jemu. Ale jinak si díl zachoval vysoký standart kvality zvuku, střihu i kamery, takže i přes pro mě lehce zvláštní děj dávám 3 hvězdy. ()