Ray Breslin (Sylvester Stallone) je neustále na úteku – živí sa totiž testovaním nedostatkov zabezpečovacích systémov vo väzniciach. Uplynulo už niekoľko rokov odkedy sa stal obeťou zrady a musel siahnuť až na dno svojich síl, aby unikol z neslávne známej presklenej Hrobky.  Po tomto úspechu mu prestíž ešte stúpla a získal množstvo nových zákaziek. V súčasnosti však čelí novej veľkej výzve. Jeden z členov jeho tímu zmizne a ocitne sa v tajnom technologickom zariadení s príznačným názvom Hádes. Tajomná organizácia v ňom väzní unesené osoby, ktoré disponujú dôležitými informáciami nevyčísliteľnej hodnoty. Bohatí obchodníci, tajní agenti, politici i medzinárodne hľadaní zločinci, nikomu z nich sa zatiaľ nepodarilo dostať sa von. Jediná cesta pre Raya Breslina tak znovu vedie smerom dnu - priamo dovnútra väzenia Hádes. (TV JOJ)

Cooller odpad!

jednička dobrá, tohle je do nebe volajici sračka... nema to nic společnýho s jedničkou krom toho že tam je italský hřebec ()

Scraffy

Tak toto je hanba! Tam, kde bola super prvá časť, tak toto zlyháva na plnej čiare. Príbeh o ničom, kamera o ničom a aj samotný herci o ničom. Natočené to je ako TV FILM, čo vyzerá strašne zle. Obsadenie do hlavnej úlohy Xiaominga Huanga je naprosto príšerné, Sylvester Stallone je tu na okraji a v podstate je asi 5 minút na začiatku a potom chvíľku na konci a nováčik Dave Bautista je len do počtu, len aby mali ďalšie známe meno na plagáte. A pritom sa mi nápad trilógie páčil. No už podľa traileru to nevypadalo príliš lákavo. Takéto pokračovanie si super jednotka nezaslúžila. ()

JohnZ87

Tak tohle se příliš nepovedlo. Sly ustoupil do pozadí do regulérní vedlejší role a s heslem "mládí vpřed" udělali tvůrci podobnou chybu jako v případě Expendables 3. Filmu bohužel chybí spád, nějaká zajímavější zápletka i charismatické postavy. Nakonec to sice není až takový průšvih, jak jsem očekával, nicméně to ale není ani průměrná podívaná. Bohužel mám dojem, že Devil's Station se ponese ve velmi podobném duchu. 40% ()

Jan.Cada1 odpad!

Pokud si některý film ode mě zaslouží odpad! tak je to právě tenhle. Od 30 min jsem usínal a dokoukal jsem to jen proto, abych ho zde potom mohl zhejtit :D Těží jen z úspěchu jedničky. Na trojku se už tedy ani dívat nebudu. Upřímně lituju lidí, co na tohle šli do kina. ()

elimS

15% - komentář 20ti slovy: Stupidní dvojka, po skvělé "sofistikové" jedničce, která má společný pouze název a Stalloneho. Plán útěku žádný...prostě se tam běhá, střílí a hekuje. +++ SPOILER 20ti slovy: Moderní vězení s robotama, vězni se mlátí v "ringu" a Stalloneho s kumpány tam zavřel bývalý zhrzený zaměstnanec. Utečou-neutečou a bude trojka. ()

Mamlas odpad!

Chtěl jsem koukat Stalona, místo toho jsem z 90% měl v detailu ksicht nějakého asiata, který se tam mydlil hlava nehlava, a pak studiové záběry kupy nějakých jiných neznámých lidí, často zřetelně před zeleným plátnem. Když se oprostím od tohoto zklamání, tak samotný film je fatální sračka. ()

MrMir

Obrovský sešup. Sly hlavní roli přepustil jiným, Bautista nemá žádný wtf výstup a zbytek je kompars (včetně hlavního hrdiny). Scénář naprostý úlet.... ()

jafuska

Mě se to tedy moc líbilo, ano je to béčkový film, ale dobře se na film dívalo, a Sly je perfektní jako vždy, doufám, že bude třetí díl , za mě super. ()

borohub

Zas takový průser, jak jsem se bál to není. Začátek je sice totální peklo, který totálně nudí (prvních 20-30 minut mí příjde naprosto zbytečných), ale když se to pak rozjede tak to docela slušně odsýpá a už to nenudí. Chybí tomu ten šmrnc té jedničky, efekty jsou naprosto šílené, kamera je příšerně roztřepaná. Ano jedná se o akční céčko, které mi ze začátku skutečně připomínalo novější seagalovky, na nějaké odreagování se to ale dá. Když to porovnám s jinými současnými akčními filmy, tak toto je pořád na trošku lepší úrovni. Sly skutečně ve filmu příliš není (pokud to vezmeme na "čisté" minuty, kdy tam je), každopádně se tam nějak (byť vždy na krátko) vyskytuje prakticky celý film, takže to tak hrozné taky není.. Škoda, kdyby tento film měl trošku větší rozpočet, lepší kameru (a i režiséra), tak to mohla být i slušná podívaná, hodnotím 50% ()

Vykuk odpad!

Tak to je snad lepší dostat facku, než se muset dívat na toto a to jsem Slyův fanda. Neé je to horší než hrozné.. jo je to pořádný bobek:) ()

Pitryx

Tak nevím. Jednička celkem ušla, ale tohle mi připadlo příliš samoúčelné a občas jsem se i přistihl, že se nudím. Prostě se tohle pokračování vůbec nepovedlo. ()