Ray Breslin (Sylvester Stallone) je neustále na úteku – živí sa totiž testovaním nedostatkov zabezpečovacích systémov vo väzniciach. Uplynulo už niekoľko rokov odkedy sa stal obeťou zrady a musel siahnuť až na dno svojich síl, aby unikol z neslávne známej presklenej Hrobky.  Po tomto úspechu mu prestíž ešte stúpla a získal množstvo nových zákaziek. V súčasnosti však čelí novej veľkej výzve. Jeden z členov jeho tímu zmizne a ocitne sa v tajnom technologickom zariadení s príznačným názvom Hádes. Tajomná organizácia v ňom väzní unesené osoby, ktoré disponujú dôležitými informáciami nevyčísliteľnej hodnoty. Bohatí obchodníci, tajní agenti, politici i medzinárodne hľadaní zločinci, nikomu z nich sa zatiaľ nepodarilo dostať sa von. Jediná cesta pre Raya Breslina tak znovu vedie smerom dnu - priamo dovnútra väzenia Hádes. (TV JOJ)

MickeyStuma

Snímek distribučně zaměřený na asijské diváky a podle toho také vypadá. Dějově obsahuje daleko více akce, jak se na asijský akční film staré školy sluší a patří. Sylvester Stallone jako Ray Braslin zpočátku vypadá, že řemeslo předal mladším a sám už organizaci jen vede, ale nakonec nezklame a do akce se i na stará kolena také zapojí. Futuristický hi-tech design vytváří prostředí vskutku nezvyklé a k ucelené atmosféře dobře slouží i výborný soundtrack. Dramatický děj je souběžný s akcí a plyne svým tempem. Oproti předchozímu snímku se jedná o posun celkové atmosféry a je to dobře. Alespoň se nekopíruje již vyřčené. Toto volné pokračování se zkrátka nese v jiné rovině. V podstatě tu není žádná hlavní postava a ukazuje se, že být ani nemusí. Každý má v příběhu své místo a jeden druhého přínosně doplňuje. Suma sumárum, snímek je tentokrát natočen v hongkongském stylu, a tak kdo nemá takovéto snímky v oblibě či jim vůbec nerozumí, nechť se tomu rovnou vyhne. ()

Hapretor odpad!

Byla to ztráta času. Hodně debilní a nudný film o ničem ... Sly to nezachránil - spíš naopak , ani dobrý bitky díky tomu Xiaomimu to taky nezachránily ... omyl jak prase ... ()

BOURQUE

Nečakal som, že to prekoná kvality prvé diela. Ale ani to nie, že medzi spomínanými kvalitami bude značný rozdiel. Základ však nebol zlý: náročnejšie priestor a možnosti dostať sa na slobodu a zapojenie viacerých „nových tvár“. Ale prečo to celé servírujú na úrovni tuctových akčných filmov typu „B/C“? Osobné hodnotenie: 67% (**) ()

Wallis3 odpad!

Chvilku jsem si pohrával s myšlenkou, že bych tomu jednou hvězdu z milosrdenství dal, ale není čas na hrdinský činy. Satanovo kopyto, co tohle bylo? Průvodcem filmem byl Slajův hlas plnej mentorskejch rad, co byly debilní. Film samotnej byla těžká scifárna, a bylo to úplně debilní. V nejstřeženějším pohyblivým lochu, si předávali líbesbrífy v miskách s krmením a laserovým ukazovátkem to posrali úplně! Co nebo kdo jim to umožnil? Neonacističtí exprti na ajtý, vypadajíccí jako z jinýho vesmíru, My jsme Legie! Debilní! Dialogy ty byly zpatlaný na koleně s artrózou a rádoby vtipný hlášky byly debilní. Takže co z toho vyplývá? Ano, chytrému to došlo, hloupého, který by se snad chtěl tohohle zastávat, nakopnu: CELÝ TO BYLO DEBILNÍ! ()

char_t odpad!

Takovou slátaninu jsem dlouho neviděl. Po relativně realistickém supervězení z jedničky přichází digitální peklo. Digivězení utratilo za světelné efekty víc jak Tron, místo stráží a ředitele má roboty a Siri, ale přesto nikdo vězně nehlídá. K tomu se tu pořádají Hunger Games, což evidentně vězně strašně baví, protože když dají dost lidem do držky, můžou si za odměnu dvě hoďky v klidu číst. Ještě že sem vedle Sylvestra přivedou i jeho dvorního asiata, který to celé dokáže hacknout hodinkama! Tfuj. Ještě když to po sobě čtu, nemůžu uvěřit, že tohle někdo pustil na plátna. Totální dno. Být to pokračování Blade Runnera nebo Matrixu, dal bych jednu hvězdu za neonové vizuály, ale k vězeňskému akčňáku neseděly a nic jiného tu prostě nebylo. ()

Johny M.

Zásadní snížení rozpočtu a mizernej režisér dávali tušit průser, ale někdy se dá i s málem spáchat hodně. To bohužel neni tenhle případ. Sly do toho šel nejspíš jen proto, že to vypadalo bledě s pokračováním jeho Expendables (nakonec naštěstí 4ka bude) a on chtěl ještě nějakou tu sérii. Nečekám, že třetí Plán útěku bude nějak výrazně lepší, ale můžu doufat... ()

Kingjiri

Jednička měla Stalloneho, Arnolda a sympatickej oldschoolovej feeling. Dvojka má už jenom Stalloneho (kterej si bere větší prostor až v závěru) a zbytečnýho Bautistu. Oldschoolová atmosféra je uplně pryč stejně jako hlášky nebo napětí. Filmařina je těžce béčková (fakt jde tohle do kina?), hudba děsná a příběh společně s hlavnim hrdinou z Číny včetně záporáka stojí za starou belu. Druhá slabá hvězda těžce vydřená Stallonem a několika ucházejícíma bitkama. ()

Dm1tr1j

Už to nie je smiešne ako jednotka a ani také veľmi frajerské. Ale stále pomerne pútavé aj keď plné klišé o hackeroch. Neukázali však štruktúru toho väzenia v nejakej zrozumiteľnej grafike. ()

Stíba

Zvracet se mi z toho nechtělo ale blbý to je dost. Oproti velmi povedené jedničce, kterou jsem po vícero shlédnutích ocejchoval plným hodnocením, je tohle prvotřídní slátanina, která s její nápaditostí, zpracováním ani určitým oldschoolovým puncem díky spojení S+S nemá nic společného. (Kino Benešov - 8. 8. 2018) ()

bararich8

Tak tohle je průser jako hrom. Neskutečně laciný kousek, kde je jediným plusem herecké obsazení, které však ani nebylo pořádně využito. Už jenom poslouchat ty strojené a stupidní dialogy je útrpné. Akce by byla celkem, kdyby tam bylo něco vidět. O příběhu je škoda se bavit, jeho tupost poznáte už během prvních minut, navíc prostě většina ani nedává smysl. Klidně se tomu tak obloukem vyhněte a o nic nepřijdete. 1* ()

Dogfish odpad!

Nevím, jestli můžu napsat hodnocení, když jsem to nedodíval, ale snad ano. Já jsem blil, blil, nevěřícně koukal a zase blil. Trapné, až naivní akce a z herců jen Sly. Katastrofa ! ()

ortoncz

Ajajajaj, tak tohle bylo opravdu velmi špatné. Príběh jednoduchý, ale připadal mi bohužel také stupidní. Postavy naprosto zoufalé a charisma až na pár lidí neexistovalo. A Sly si taky mohl odpustit tu finální bitku s mládencem. Doufám, že takových věcí už se opravdu nedočkám. 30 % ()

dalziel

Také nejaké-nijaké.Dosť som si užíval reklamné bloky ktoré film na Prime prerušovali. Pokus zviesť sa zadarmo na účet úspešnej jednotky, ktorý nevišiel. ()

Hellierer

No to zase byla fušeřina. Stallone na stará kolena začal zřejmě lézt do sraček, jako kdysi Seagal. No co už. Aspoň tu není tak moc, stejně jako Bautista. Hlavním hrdinou je totiž divný, generický asiat, jenž charismatu pobral tolik, jako rajče nechané na sluníčku. Akce je zde docela hojně, bohužel je zcela zabita chaotickým střihem. Ono se vlastně stříhá i mimo akci a to tak, že novej Resident Evil, je oproti tomuhle poklidný film. No škoda. Jednička byla fajnové odpočinkové béčko. Tohle je velmi špatná zbytečnost. 10% ()

Likan7

První Plán útěku nebyl špatný, i když mohl být mnohem lepší, jednalo se nakonec o fajn béčko. 5 let na to vzniklo pokračování. Vrátilo se celé obsazení až na Arnolda, kterého nahradil čím Dave Bautista. A tady bych tak komentář k filmu skončil, protože tím všechno zajímavý končí. Šíleně špatný triky, příšerná kamera a ještě horší hudba společně se znuděným Slyem dává dohromady jeden obrovský průser. Jasně, dáme na plakát Stalloneho a Bautistu, jsou známý a prodají nám to. Je přece jedno, že hrají oba při nejlepším vedlejší roli, Bautista tam je asi 10 minut a Sly 20. Prostě je tam frkneme, on na to někdo přijde. A že je to totální srajda co nedává smysl? To je taky jedno...Tu jedinou * dávám za.. ani nevím proč, asi jen z úcty ke Slyovi, jinak to je totální ztráta času. ()