Ray Breslin (Sylvester Stallone) je neustále na úteku – živí sa totiž testovaním nedostatkov zabezpečovacích systémov vo väzniciach. Uplynulo už niekoľko rokov odkedy sa stal obeťou zrady a musel siahnuť až na dno svojich síl, aby unikol z neslávne známej presklenej Hrobky.  Po tomto úspechu mu prestíž ešte stúpla a získal množstvo nových zákaziek. V súčasnosti však čelí novej veľkej výzve. Jeden z členov jeho tímu zmizne a ocitne sa v tajnom technologickom zariadení s príznačným názvom Hádes. Tajomná organizácia v ňom väzní unesené osoby, ktoré disponujú dôležitými informáciami nevyčísliteľnej hodnoty. Bohatí obchodníci, tajní agenti, politici i medzinárodne hľadaní zločinci, nikomu z nich sa zatiaľ nepodarilo dostať sa von. Jediná cesta pre Raya Breslina tak znovu vedie smerom dnu - priamo dovnútra väzenia Hádes. (TV JOJ)

Hanys_

Čínské peníze nesmrdí, že jo Slyi? První Escape plan byl docela fain akčňákem, tohle je ale ultimátní kravina, která jak to tak vypadá, se bude ještě pár dílů asi dojit. ()

AdamesWWE

[5/10] Silno priemerné béčkové pokračovanie výbornéh prvé filmu z roku 2013. Plán úteku 2 už podľa traileru vyzeral na to, že nemá veľké ambície prekvapiť a to sa mi po vzhliadnutí tohto filmu aj potvrdilo. Ale celkom nechápem tomu, prečo sa Stallone vybral touto cestou a spravil práve takýto slabší typ pokračovanie, čo bolo asi aj jeho úmyslom. No možno len Sly potreboval vyplniť svoj voľný čas. Film som si pozrel bez vačších problémov, ale bolo to celé predvídateľné, ničím neprekvapivé a ani akcia za moc nestála. Herecké duo Stallone a Bautista bolo fajn, ale nemali potenciál nič viac ukázať kedže aj príbeh bol odfláknutý. Ako film na jedno pozretie sa to dalo, ale je to určite sklamanie po tak výbornom prvom diely. ()

Paldiny

Okey, je to bez ambícií, duše a Sly do toho šiel možno iba preto, že mu sľúbili zelenú na iný projekt. No teraz si povedzme niečo o tých málo plusoch aké film má. Sylvester časom upustí od úlohy kancelárskeho mentora a dostáva sa do väznice. Tá je síce ultra moderná, no zákon prírody v nej vládne tvrdou rukou, takže kto sa chce najesť musí dať tomu druhému cez držku a kto má v pláne zdrhnúť, zostáva pochopiť ďalšiu rubikovu kocku. Občas ale treba rátať s elektrošokmi, aké vám dopraje trebárs aj rezeň spod tácky, alebo neférovou bitkou proti presile, či malou zradou v radoch trestancov. Nová posila Bautista sa postará o jednu vtipnú scénku, kedy sa stretne s neochotou na recepcii a Arnieho štýlom vyprevadí z príbehu zopár komparzistov. Dosť ich padne aj zásluhou Aziata, ktorý stvárnil hlavnú postavu a celkom dobre mu to kope. Toľko pochvál ani nezrkadlí spokojnosť, skôr slepú vieru v zlepšenie pri treťom úteku. ()

Lefty86

No co tohle bylo? První díl je klasika pro fandy starých bardů s mírnými prvky moderny. Tohle připomíná nějaký přihlouplý scifi bitky z 80' let. Sly tu skoro není, "namluvil" svou roli podle mě tak den. Říkám namluvil, protože ho furt slyšíte, ale téměř nevidíte. Proč do tohohle lezl, to nechápu. Jednu hvězdu dávám za posledních 20 minut kde už to šlo. Jinak brak! ()

peetriss odpad!

Nezaujala mě už jednička, přesto asi uznávám, že skalním příznivcům akčních béček něco nabídnout dokázala. Napodruhé už to ale je kolosální průšvih, který se bere natolik vážně, až tvůrci nepotřehli, že uvízli v bahně céčkových braků. Film bez nápadu, bez zápalu, bez nadšení a bez švihu. Málem jsem se unudil k smrti, všechno dění mně bylo úplně jedno! Jeden z nejhorších filmů Slye Stalloneho (ne-li nejhorší). ()

G_I_S_M_O odpad!

Mé původní hodnocení bylo jedna hvězda asi 10 minut před koncem filmu s komentářem "Jedna hvězda za to, že jsem to vydržel dokoukat". No a teď po zhlédnutí onoho zakončení nešlo jinak než změnit na odpad. ()

Warle odpad!

Nevím, co mě nasralo víc. Jestli ten film, nebo to, že jsem se 15 minut snažil zjistit, jak v téhle "nové" čsfd přidat komentář. Nevím, co z toho je horší. Každopádně příběh otřesnej, vyprávění ještě horší, víc děr ve scénáři bylo vidět snad jen v legendárním "Oh hi Mark" a celé to působí jako propadák. Takže se asi není moc co divit, že to i skončilo propadákem. Naštěstí cinkly penízky z Číny, takže vzniklo i zakončení trilogie. Ale na to se budu muset tak rok psychicky připravovat. ()

Sygauras odpad!

Nevím, proč se to jmenuje Plán útěku 2 a proč ta hraje Stallone. Né vážně, to byla taková kravina že mě to nebavilo už od nějaké 20 minuty a za tu zkurvenou "cool" kameru, bych okamžitě stínala hlavy po desítkách. Odpad. Za demenci, za kameru, za Stalloneho a za to že jsou ty film horší a horší. Stallone, jde až za hranice svých možností a fanoušků, a stejně jako valná většina herců bude muset dopadnout tvrdě na hubu aby pochopil že na tyhle pičoviny je jeho důstojnost přece jen moc ceněná. Arnoldovi už se lidi smějou, poté co se oznámily trojčata, jak má pořád potřebu být na očích, doufám že Sylvester si to uvědomí dřív než bude pozdě a snad ho nenapdne natočit třeba "Stůj nebo tentokrát vystřelí táta" .Celé to vězení bylo sice hezké, ale k čemu to je, když vám nikdo ani nevsvětlí co a jak. Ten film je prostě sranec bez logiky a smyslu. Když čumím na info k Plánu útěku 3 : stanice peklo (či jak to přeložit), tak se to bude muset odehrávat minimálně na marsu, abych tomu věnovala jediný pohled, jinak na to nesáhnu ani 5 metrovou tyčí. ()

Untentrauer odpad!

Další Sylvestrův nepochopitelný počin. Hrůza hrůz. Film jsem nemohl ani dokoukat, jak byl příšerný. Všechno tam bylo špatně. Střihy, herecké výkony, prostředí. ()

warrenur

Scenar deravy, herectvo az na 1-2 vynimky bieda a nepodarene triky tiez nepridaju. S tunajsim hodnotenim (momentalne 33%) suhlasim. Neodporucam ani Sly-ovym fanusikom, medzi ktorych sa od detstva radim. ()

LordBeeDoO odpad!

Po slušném prvním díle, který dával smysl (jak akční slátanina jen může mít), měl děj a byl zábavný přichází 2. díl, který nemá nic z toho. Totální nesmysl od začátku do konce. Frekvence vtipu 1 za 3 hodin, zápletka průhledná a herci jaloví. Zbytečný film. ()

Cermbo

Vzhledem k hodnocení jsem očekával absolutní odpad, ale opět jsem se přesvědčil, že CSFD ve spoustu případech filmy podceňuje nebo přeceňuje. Samozřejmě tento snímek nemusel vzniknout a nikdo by se nezlobil a stejně tak Plán Útěku 2 zdaleka nedorovnává kvalitu prvního dílu, nicméně já se celkem bavil a popravdě krom pár laciných digitálních efektů mě nic neurazilo. ()

merigieren

vězení budoucnosti ve tmě, kde není poznat obličej, a s mořem barevných světýlek a nějakých pulzů, s odkazy na první díle a o proti němu je to nezáživná ptákovina ()