V pokračovaní hudobného animáku Spievaj 2, sa partička nadšených hudobníkov snží preniknúť do vyššich poschodí soubyznysu. Aby to dokázali, musia na svoju stranu získať legendu, ktorá sa zaprisahala, že v už nikdy v živote na pódium  nevystúpi. (CinemArt SK)

ArsenalEagle

Jsem rád, že nejsem jediný, komu přijde pokračování o chloupek lepší, než první díl. Jednička je fajn veselá zábava, která výborně pracuje s nejistotou amatérských zpěváků, což je něco, s čím už se v sequelu počítat nedá a musí se tak přijít s něčím jiným. A ono se to povedlo. Přesun do velkoměsta, oproti úřednici z jedničky opravdový záporák a hlavně větší porce humoru. A vtipným scénám suverénně vévodí slečna Crawlyová. Myslím si ale, že i přesto se film drží stále při zemi a že by to mohl roztočit do vyšších otáček. ()

Alementina

Konečně pohadka, kterou si užije i dospělý, kterymu nevadí popová hudba. Neteře ani endutaly a o to už to viděly podruhy a děda s babi koukala též a to u těch pohádeksi normálně ctou a nebo spí. Bona zlatá tečka ()

vydumnica

Sing 2 je ešte veľkolepejšie, pestrofarebnejšie a nápaditejšie ako jednotka. Celé je to jedna veľká šou, človek dostane film, koncert, cirkus a svetelnú šou v jednom. Určite sa to oplatí vidieť v kine. Čo sa ale samotného príbehu týka, bolo to už slabšie a preto dávam o hviezdičku menej. Postavy boli fajn, páčilo sa mi, že už tam nebola myš, ale sympaťák lev! Animácia a všetky špeciálne efekty SUPER. Videla som to v kine s dabingom, po pozretí originálu možno ešte zmením hodnotenie. Deťom sa to tiež páčilo a bolo to naše vlastne prvé rodinné kino v štvorici. ()

M.i.k.e

jednička byla celkem v pohodě,nicméně nebyla ničím co bych nutně musel vidět znova.Dvojka je ovšem úplně jinde.Šlape prakticky od samého začátku,celou dobu z ní sálá energie a je na ní vidět,že se tvůrci poučili.Upřímně jsem to nečekal,ale ve chvíli, kdy tenhle animák vygraduje k finálovému muzikálu, kde je jedno číslo lepší než druhé, byl sem regulérně na hraně dojetí.Samozřejmě,že je to svým způsobem průhledné a přes potřebné zádrhele nakonec dojde k očekávanému konci,ale tentokrát to vůbec ničemu nevadí.Ideální rodinná zábava...80% ()

honajz2

Myslel jsem, že se s touhle partou už nesetkám, ale jak jsem si všiml, že má dvojka větší úspěch a o dost větší hodnocení, tak jsem si řekl, že se na to holt budu muset podívat, abych věděl, v čem to teda je lepší. A v něčem popravdě jo, třeba nové postavy mají větší charisma než všechny staré, závěrečné vystoupení se skutečně povedlo (jen mu předchází nijak zvlášť zajímavá první hodina) a pár písniček je fajn, i když je tu zase jenom výběr z mainstreamu, ale aspoň tu jednou byl Kygo, i když ho v nejlepším utnuli. Jinak je to přesně takové, jak můžete čekat - líbivý komerční produkt, ve kterém je kýč úplně všechno od dialogů až po příběh a ve kterém je hromada populární hudby. Dá se to označit jako sračka, ale zase na druhou stranu, funguje to přesně tak, jak má a jak chce a když na to člověk přistoupí, tak minimálně na jedno příjemné zhlédnutí to je. Btw, proč nevysvětlili, kam zmizel Mike? McFlaneren se jim na to asi vykašlal, ale postava, kterou daboval, byla v jedničce rozhodně nejzajímavější a tady zoufale chybí. Místo toho je tu zase trapný Gunter, ale naštěstí má míň prostoru než jsem se obával. Slabé 3* ()

Aljak

Sing "jednotka" ma síce až tak neuchvátila, no o to viac "dvojka" prevýšila moje očakávania. O sequeloch je známe, že väčšinou zostanú v tieni a často sú dokonca takpovediac zbytočné, avšak Sing II. ma veľmi milo prekvapilo a zdalo sa mi to oveľa lepšie ako Sing I. Výborný scenár, epická zápletka, nové postavy, svižné tempo a vydarené hudobné čísla, to všetko boli veľké prednosti tohto animáku. Dokonca by som povedal, že aj humor pôsobí oveľa dôvtipnejšie a menej infantílne ako predtým. Takže u mňa celkovo spokojnosť, bavil som sa a film som si prekvapivo užil. 4* ()

Streeper

První díl byl něco originálního a vlastně trochu ze života. Bylo fajn vidět talentovou šou v podání zvířátek, co žijí jako lidi, ale dvojka byť je dobrá, co se písní týká, tak je to dost slabý odvar jedničky. Upřímně, nejvíce se mi líbil závěr, kdy jsem se dívala na samotnou show, přišlo mi to nezáživnější a nejlepší. V průběhu filmu byli i úsměvné momenty, ale nebylo jich tolik, aby mě to bavilo po celou dobu. ()

C0r0ner

Muzikály fakt nemám rád a jednička také nebyla kdovíco (i tak ale nadprůměr, animáky jsou prostě animáky), nicméně dvojka porušila pravidlo, že dvojky nebývají lepší než jedničky, a představila sice jednoduchý, ale hezky zpracovaný (animace!) a veselý příběh. 80% ()

campix

I na podruhé to funguje znamenitě. Příběh se docela rozumně posouvá na další úroveň. Všechno povedené z prvního filmu zůstává, ale ne tak, že byste si řekli, že se tvůrci pouze opakují. Všechno je posunuté trošku dál. Nechybí plejáda známých jmen v hlavních rolích a covery spousty známých hudebních hitů. Prostě ta formule, co fungovala napoprvé, tak funguje opět a pravděpodobně bude fungovat i v budoucnu. Popravdě mi to ale ani nevadí. ()

BoXBe

Nechci to fakt moc přehánět. Ten film má nicméně všechny ingredience. Je zábavný, hýří skvělými nápady a těží z propojení s populární hudbou na maximum. Nechci to přehánět, ale dál bych mu nejen pět hvězd, ale klidně i Oscara. Takhle jsem se u filmu dlouho spokojeně neusmíval. Svou roli v tom samozřejmě hraje i to, že jsme si to s dětmi a přáteli promítli formou vlastního letního kina pod stodolou :) ()

AdaMM

Velmi povedené pokračování. Některé scény úchvatné, gagy povedené, závěrečná show epická. Měl jsem vysoká očekávání a nebyl jsem zklamán. ()

Lachtaan

Studio Illumunation asi nikdy nebude moct konkurovat Pixaru v honu na Oscary, animaci má ale vypiplanou stejně povedeně a poslední roky plodí samé koukatelné záležitosti. Jednička Zpívej byla tím animákem, který si mě získal trailerem, aby mě pak celkovým výsledkem poněkud zklamal a loni při prvních ukázkách na pokračování jsem se bál stejného výsledku. K tomu naštěstí nedošlo, já se tentokrát hlavně u spousty známých songů vyloženě rozplýval a zdejší variace na mou oblíbenou “A Sky Full of Stars” mě skoro rozložila. ()

filmmovier

Srovnatelné s jedničkou, takže super. Energické, zábavné, svižné, plné parádních hitů, sympatických postav a navrch i zajímavý děj. Nápady tvůrcům stále nechybí, má to spád a animace je luxusní, ale to snad netřeba zmiňovat. Trojku bych si klidně dal, protože tohle je muzikál jak má být! Sázka na jistotu, která se vyplatila. Zklamat to fakt nemůže. 8/10. ()

Mrkvič

Malý děti to celkem chytlo. Já, podobně jako u prvního dílu, spíš přetrpěl většinu písniček. Na druhou stranu pobavila chameleonice manažerka a hromadná taneční vystoupení. ()

oveckaoa

Říká se, že druhé díly jsou slabší tady to, ale neplatí druhý díl je stejný nebo možná i lepší než první. Největším plusem je to, že zde není ta myš tak, že teorie,  že na konci jedničky chcípla se nejspíše potvrdila. Nové postavy se taky povedly mě osobně nejvíce zaujala ta Porscha a soundtrack je lepší než jednička. Potěší i více prostoru pro paní Crowleyovou. 80 procent. Klidně bych bral i další díl/y ()

Sany33

Príbeh: Zvieratká z malého mestského divadla sa rozhodnú preraziť vo Vegas. Rozhodnú sa usporiadať najväčšiu show všetkých čias. V ceste im môže stáť iba samoľúba koala alebo agresívny vlk alebo lev z poznačenou minulosťou. Herecké obsadenie: Nakoľko som videl rozprávku v pôvodnom znení celkom ma prekvapilo ako dokážu aktuálne hviezdy ovládať aj muzikálne úlohy a dá sa to celkom dobre počúvať. Prevedenie: Je to trocha silenejšie ako nenútená jednotka ale aj napriek tomu je to hravé má to aj celkom milé posolstvá. Pocity: Príbeh zaujme aj pobaví a to nie iba detského diváka. Ja som bol v kine s mojimi krpcami a im sa to náramne páčilo a navyše to bola prvá návšteva kina s mojou dcérkou, ktorá to zvládla super a teda mám o to umocnenejšie pocity. Pridaná hodnota: Rozprávka s peknými pesničkami a vtipným prevedením, ktorá stojí za pozretie. 75% ()

Hollohlaway

O něco svěžejší než jednička, animace skvělá, i písničky celkem ucházející. A to použitý žánr není zrovna můj šálek čaje, ale rytmické a zábavné to skutečně je. I ten příběh není, ač jednoduchý, přeci jen úplně tupý, takže bych tomu asi vytknul méně humoru a možná bych to trochu zkrátil. ()

Koda

Jednička nezklamala a dvojka? Rozhodně překvapila. Pokračování úžasné skupinky Bustera Moona, kterou dal dohromady, vyráží udělat další krok dopředu, aby dokázal nemožné. Tentokrát mu ale nestojí v cestě pr*ser se špatným slibem peněz, ale samostatný vlk, který nenechá si nic ve své branži líbit. Cesta za jednou celebritou je složitá, ale o to víc mě ten film bavil, protože opět jsem na to byl sám v kině. Yaaaaay! Rozhodně další z úžasných slavných písniček, představení, pádů apod. kde člověk může mít rozhodně mráz po zádech a zároveň úsměv, nebo pláč na krajíčku. ()

iXtr3m3

Úžasná a hravá animácia, perfektný výber piesní všetkých žánrov, zaujímavý príbeh a päťhviezdičkové spracovanie od najmenších po najväčších. Vedel by som si predstaviť ešte aspoň jednu časť. S dcérkou sme si to fakt v kine užili. ()