Matky rebelky: Šťastné a veselé

• Česko Matky na tahu o Vánocích (viac)

Hovorí sa, že Vianoce sú najkrajšie obdobie roka. Ale určite nie pre mamy! Tri matky rebelky (Mila Kunis, Kristen Bell, Kathryn Hahn) už majú dosť večného upratovania, varenia, vyzdobovania a zháňania perfektných darčekov pre celú rodinu (a občas aj pre seba, aby oteckovia nemali starosti). Preto sa vzbúria a rozhodnú, že tento rok si Vianoce konečne chcú poriadne užiť aj ony. Akurát netušia, že čoskoro sa ohlásia hostia, ktorí s ich predstavou dokonalých sviatkov asi nebudú úplne súhlasiť – ich vlastné matky... (Forum Film SK)

Patrik256

Rozpočet_ 28 milionov dolarov // Tržby_ 130.5 miliona dolarov // Tržby v ČR*_ 10 283 041 KČ // Diváci v ČR_ 80 107 // Tržby v USA*_ 72.1 miliona dolarov ()

jarmik

Jednička byla lepší. "Daddy's home 2" ta účast prarodičů sedla mnohem lépe než tady. Holky to táhly, jak to šlo, ale staré matky byly skutečně spíše na obtíž. ()

suzanne1997

Nevím, co napsat. Nebo respektive vím. Tohle byl hodně slabý odvar toho, co jsme viděli minule. Musím uznat, že několik světlých momentů tady bylo, líbil se mi i nápad zatáhnout do děje i matky hlavních hrdinek, dokonce i to, jak se vměšovaly do jejich životů, následné hádky a usmíření. Ale postrádalo to jiskru, kolikrát jsem si řekla, že je to zbytečné, ty dialogy mne vůbec neoslovily, děj mne nepřitáhl a nedržel. Jako by film postrádal cokoli uchopitelného a místy i pochopitelného. Samozřejmě, obsahoval spoustu vtipných momentů, zabalených do docela obstojné slupky, ale na skvělý dojem to podle mě nestačilo. Alespoň podle mě. Film není hrozný ani nijak extrémně špatný, ale nijak nepřesvědčí. Rozhodně nepatří mezi ty, na které by bylo možné dívat se opakovaně, protože při několikátém shlédnutí by se asi člověk unudil nebo přístroj raději vypnul. Z těchto důvodů film nedoporučuji a doufám, že pokud se tvůrci rozhodnou natočit další díl, dají mu podobnou jiskru, jako tomu předchozímu. ()

Marys

Jednotku som nevidel, ale predpokladám, že som o nič neprišiel. Tuctová vianočná blbosť, ktorú máte zapnutú len preto, lebo sa vám nechce vstať od koláčov k stolu, na ktorom je ovládač a prepnúť na niečo zmysluplnejšie. ()

Ollie235

Tohle se nepovedlo. Zatímco první díl s přehledem zvládá balancovat na hranici vtipu a trapnosti, vánoční dvojka bohužel po většinu času pomyslnou linii výrazně překračuje. Nebylo to zábavné, místy jsem vyloženě přemýšlel, že to nemá smysl dokoukávat. Velké komediální zklamání. ()

Flopik

Priateľka ma donútila ísť do kina a musím povedať nebolo to také zlé. Občas som sa zasmial, hudba super a postavy sympatické.Film hlavne pre ženy.U mňa priemer. ()

Chundys

To je smutný, že po vydařené jedničce se musí co nejdřív nacpat absolutně zbytečný pokračování! Hlavně tam toho narvem co nejvíc a co nejvíc otravných zpomalovaček, u těch jsem myslel, že se unudim! Zasmál jsem se dvakrát u scény v posteli s Kristen Bell a pak u depilace chlupů na koulích u Justina Hartleyho. Jinak je mi to líto, ale sračka!!!! ()

croxika

Svieže, vtipné, miestami trápne až vulgárne, ale oproti jednotke ma to bavilo viac ;-) Pri amerických komédiách som proste už dopredu "obrnená" proti "humoru cez čiaru", takže z kina som odchádzala spokojná, vysmiata. Vianočná nálada sa však na mňa nenalepila =D P.S. Na tanečnú scénku po titulkách sa oplatí počkať! =D P.S. 2 - Ten Mikulášsky striptér č. 2 .... ()

zelda82

Hodně slabé tři hvězdičky. Chápu, že tohle je primárně chick flick, ale jednička mě bavila tuze. Zato tady je toho patosu, moralizování a vánočního cukrkandlu až moc. Plusový body za Susan Sarandon. ()