Matky rebelky: Šťastné a veselé

• Česko Matky na tahu o Vánocích (viac)

Hovorí sa, že Vianoce sú najkrajšie obdobie roka. Ale určite nie pre mamy! Tri matky rebelky (Mila Kunis, Kristen Bell, Kathryn Hahn) už majú dosť večného upratovania, varenia, vyzdobovania a zháňania perfektných darčekov pre celú rodinu (a občas aj pre seba, aby oteckovia nemali starosti). Preto sa vzbúria a rozhodnú, že tento rok si Vianoce konečne chcú poriadne užiť aj ony. Akurát netušia, že čoskoro sa ohlásia hostia, ktorí s ich predstavou dokonalých sviatkov asi nebudú úplne súhlasiť – ich vlastné matky... (Forum Film SK)

Tomas_PO

Už ako herecké obsadenie naznačuje, dejová línia bude značne povrchná, miestami patetická. Celý film je typická amerika, občas až na úrovni Prci prci prcičky. Na záver však prevládne sentiment, hra na city a rodinná, vianočná tématika, takže napokon za plné tri hviezdy. ()

Střelec17

Jedničku jsem neviděl, dokonce jsem  zjistil, až když jsem četl zde komentáře, že nějaká je. Myslím že, po shlédnutí dvojky ani nemusím pokračovat. Na Netflixu, jsem dal přehrát a říkal jsi, že Vánoční film s tímto obsazením nemůže být horší, než co tam chodí normálně s herci, jejž jména slyším poprvé. Opak je pravdou, ty filmy s televizními herci, jsou kupodivu lepší, než tato nevtipná komedie. Raději se do budoucna vyhnu filmům s podobnýma názvy. Protože, až příště uvidím matky, otce, tety, babičky, dědečky, sestřenky, bratránky a podobné skvosty s podobnýma názvy, si raději rozmyslím. Pozitivum: Hraje zde i Peter Gallagher. Negativum: Má zde jen tři věty. ()

obedovapauza

“Že má být na Vánoce doma naklizeno? Říkal kdo?!” Pamatujete si ještě na tu “bláznivou jízdu”, když se naposledy tyhle tři mámy od rodin rozhodly, že si chtějí dát taky jednou “oraz” a myslet chvíli na sebe? Blíží se Vánoce a od našich hlavních protagonistek se čeká domácnost bez poskvrnky...vánoční cukroví jako z katalogu a samozřejmě úsměv na tváři. No, ale co když ne? Copak jde o svátcích jen o nablýskaný dům a kupu dárků? Volné pokračování rodinné komedie z dílny Netflixu s vánoční tématikou. Film je opět dobře obsazen, tentokrát se dočkáme i matek od našich “rebelujících” hrdinek a o vtipné situace nebude nouze. Nejedná se sice o snímek, který se patrně zařadí mezi filmovou vánoční klasiku, ale pokud už máte zhlédnou Popelku, Mrazíka i Pelíšky, proč nezkusit Matky na tahu... (by Nikola) ()

bigmatko

podľa zloženia návštevníkov, alebo skôr návštevníčok kina som presvedčený že tento film má a bude mať fanúšikov hlavne spomedzi milovníkov filmov ako je 50 odtieňov. Ja medzi nich nepatrím a preto udeľujem jednu hviezdu sám sebe za to že som vydržal matky na ťahu dopozerať do konca. Videl som už aj horšie filmy, ale posledné americké komédie ma nútia posúvať hranicu trápnosti na oveľa nižšie priečky. ()

michalkop

Na film jsme šli s přítelkyní, protože nechtěla na Hvězdné války a fakt ani na Andělu nic jiného kromě tohoto nedávali. Byl jsem připravený na nejhorší a že ji celou dobu budu vyrušovat. K tomu se nenechala dvakrát pobízet. I díky tomuto tento film s úmornou dvouhodinovou stopáží celkem ubíhal. Rozhodně bych ho neoznačil za film pro chlapy. Je to zvláštní hybrid rodinného filmu a Sexu ve městě. Marně hledám cílovou skupinu. Na to maminky asi dětičky s sebou nevezmou. Dalo se to přežít a našlo se tam pár vtipných momentů. Příběh moc pohromadě nedrží, děj se snaží vtipnost nahrazovat samoúčelnými sprosťárnami a k sexu ve městě mi nepřijde patřičný ústřední motiv v podobě důležitosti vyumělkované vánoční oslavy. Za mě 60%, pokud máte s kým u filmu vyrušovat, jinak to bude pro chlapa dost úmorná lobotomie maximálně za 45%. ()

funkyman odpad!

Mohol by prosim niekto zodpovedny zaviest uz konecne stupen Odpad Odpad.. alebo Odpad na druhu .. alebo aspon Odpad s piatimi vykricnikmi.. a hned tam hodim tento nebotycny grc s akoze mamicko-dcerenko-vianocno-moralizujucim hriechom.. Nemozem ani nazvat, co by som spravil napr. Susan Sarandon / videli ste ju napr. nedavno v Ray Donovan?/, hned by sa zaradila do siku # MeToo...... poznamka- autor je negativne ovplyvneny a lieci sa z poslednych prezitych vianocnych sviatkov... ()

pajuscherry

Jelikož jsem z prvního dílu byla úplně nadšená, čekala jsem to i u druhého, nicméně druhý díl už tolik vydařený není. Pár vtipných scén by se našlo, ale proti jedničce o dost slabší. ()

Sireen

Zatímco u prvního filmu jsem se ještě smála a docela si ho i užívala, tenhle film prostě nikdy něměl vznknout. Nevím proč, možná je to tím, že z kažé scény na vás ječí: "Klišé, klišé, klišé!" ale já si to prostě nedokázala ani trochu užít. Zasmála jsem se celkem asi 2x, a některé scény byly vyloženě nevkusné nebo jednoduše tisíckrát ohrané. To, co se v jiných filmech povedlo, tady prostě nefunguje. Smůla. ()

Kodousek

Klasická předvánoční americká komedie o starém známém "cokoli se může po....., " není to kdoví jak hlubokomyslne s omracujicimi výkony, ale chvílemi se člověk zasmeje. ()

Pythonator

Asi o něco lepší než jednička, díky znásobení ujetosti příchodem matek matek. Odchlupení koulí mě vážně dostalo. Něco tak hnusného, ujetého a zároveň romantického jsem snad neviděl. ()

Chlo0opek

Mila je prostě Mila:). Bez ní by tenhle film byl mnohem větší tuctovka. Ale i gamblerka matka se svou "psychomrchou" byla dobrá. Bohužel v okamžiku, kdy jsem se na konci rozhodoval, zda 3 nebo 4 *, přišel ten šílený závěrečný tanec, takže jsou z toho jen 3 lepší *. ()

Carcooli

Patří do mého TOP5 vánočních filmu. Sjízdim ho i 2x za rok, protože se fakt bavím. Úžasné herecké výkony hlavních představitelek plus kycovita americká výzdoba - možná ze to je tím, ze sama jsem matka a na Vanoce se nezastavim, ale tenhle film je vtipný od začátku do konce. Za mě 10/10 ()

MoziMedve

Bavilo mě tak 30% vtipů, tož moje hodnocení. Film úplně brutálně tlačí na pilu. Vtipy táhnou moc dlouho a bez servítek, jako když Vám ho někdo po dokončení ještě 3x vysvětlí. Christine Baranski jsem v tomhle filmu bytostně nesnášel. Je to trochu jako sledovat hořící brak a nemůžete se odtrhnout. Ale tak jo, pár vtipům jsem se úpřimně zasmál. Jako pozadí v TV při jiné činnosti, nebo pokud letíte 12 hodin a nic jiného v nabídce filmů nemají tak tohle asi ujde... ()

HSGID

Čo ja viem podľa mňa oproti jednotke to bolo dosť slabe aj keď som sa dosť nasmial. Dej mi prišiel nezaujímavý a humor bol miestami až na silu. Ako oddychovka v pohode komédia ale ísť na to do kina viackrát nehrozí. ()