Zeki Müller (Elyas M’Barek) bol ako učiteľ-samouk vždy zástancom drsných a nezvyklých učebných metód. Primerané násilie na žiakoch mu nikdy nebolo cudzie. Či už po nich strieľal, nasadzoval im putá, využíval elektrošoky alebo ich dokonca nútil sa niečo v škole naučiť. Ale teraz, v treťom diele filmovej série Fakjů pán profesor, prichádza okamžik pravdy. Goetho gymnáziu ubúdajú študenti a od ďalšieho školského roku mu hrozí zatvorenie. Poradca pre voľbu povolania oznámil Zekiho triede, že po škole nemajú nikde žiadnu šancu a navyše ich teraz čakajú testy, ktoré majú preveriť ich schopnosť vôbec sa dostať k maturite. Medzi učiteľmi a študentmi zavládne desivá depresia. Učitelia sa boja, že prídu o prácu. Študenti prepadajú zúfalstvu z toho, že dvere k lepšej budúcnosti sú pre nich definitívne zatvorené. Riaditeľka Gudrun Gerster (Katja Riemann) všetky tieto starosti s radosťou hodí na krk hlavne Zekimu a novej školskej posile Biggi Enzbergerové (Sandra Hüller). Majú sa postarať o niekoľko rýchlych, výrazných študentských úspechov, aby zabránili zatvoreniu školy. A tak sú na rade súťaže o najlepší študentský hudobný a výtvarný výkon, o najlepšie školské noviny. Na programe sa musí objaviť aj super dôležitá kampaň proti šikanovaniu na škole.
Je teda na Zekimovi, aby svojich študentov konečne prinútil vziať osud do vlastných rúk. Avšak jedna vec je niekoho presvedčiť a druhá, aby to potom dotyční aj urobili. Na scénu prichádza ďalšie Zekiho novátorské pedagogické postupy zahrňujúce aj nelegálne podkožné čipovanie študentov, aby mu nechodili poza školu. Pretože študenti Chantal, Danger, Zeynep i Burak majú mimo náročnej vzdelateľnosti aj iné, veľmi odlišné problémy. Je vôbec nejaká nádej, že Zeki k maturite pretlačí celú 11. B? (CinemArt SK)

Pythonator

Opět slabota a tentokrát naprosto bez Karoliny. Takže když v německém filmu plném dementů nemáte tu roztomile usměvavou zrzečku, nemůžete si ho zamilovat. Romantická linka o zamilovaném gaunerovi tedy zcela chybí, aby byla nahrazena jeho láskou k dementním studentům. Politovánihodný faul. O kolik to mohlo být celé lepší, být tam i Karolina. ()

Sa.sa

Paráda 3 díl je super to se musí nechat...! Hurá Müller je konečně učitel :))) To jejich čipování bylo fakt super... "Buď čip nebo kastrace" :))) Jinak ten konec stál za to... ()

peta91k odpad!

Já nevím. Němci prostě neumějí dělat filmy. Příšerná kamera, nucené dialogy, nudná zápletka. Nedokoukal jsem a neumím si představit, co by mě přinutilo to dokoukat. Čistý odpad. ()

Thalin

Třetí díl už jen marně ždímá to, co zbylo z prvního a druhého dílu. Není tu tolik humoru, místy se děj táhne a absence prkenné poučovatelky Karoline tu dělá hodně. Vcelku nuda. ()

Little_Sawy

Sakra, posledný díl pěkně pohořel. A tooo, jsem se na něj tak těšila, no co zřejmĕ jsem měla upjaté představy že to parta dementů co se chystají zmaturovať, dokážou takhle zesrat. Co se týče, Zeki byl zas celkem super, čipování zde bylo super, I Airam a spolek s kricím jménem Hádes byl šokojíco trapnej, s mým výrazem wtf.. koukat se na to celkem dalo i přes mírne trapné momenty. ()

soukyd33

Jaké povolání se v dalším díle hodí pro naše teenagery? 😄 A podaří se jim odmaturovat? A co se stane, když do školy dorazí inspekce? Opět pořádná jízda. Bohužel tu jedna postava chybí. 👎 Je tu i hodně hluchých míst. Zkrátka to už není ono. Poznámka: Je to poslední díl, kde se rozloučíme se všemi. Další díl by neměl smysl. Hvězdiček 3 ()

A161729 odpad!

Multikulturní sračka o geniálním čmoudovy který učí pár blbých němců dále se ve filmu mihne pár různých hábytů dementů atd... atd...Jestli takhle vypadá německá škola ve skutečnosti což asi vypadá............ No objektivně pár fórků všechny očekávatelné škoda času. ()

Opavak

Už podle traileru to vypadalo, že to bude nejslabší díl. Nespletl jsem se. Originální jednička, ve dvojce jedou na výlet a trojka? Takový guláš všeho. Tvůrcům se zrodila pěkna scénka atak ji šikovně dali do děje. Je to však pořád střelené a zábavné. Jen ne tak jako předešlé díly. Kdybych měl říct, o čem to tentokrát je, tak nevím. Jak jsem řekl, prostě guláš. Stále jsem se ale dobře bavil. ()

io.

Vůbec nic jsem od tohoto výtvoru nečekal, do kina jsem byl přemluven pubertální dceruškou a nakonec musím uznat, že jsem se fakt zasmál. Určitě jsem se nenudil, děj byl svižný a smysluplný. Žádné hluboké myšlenky nečekejte, často je to přehnané, ale je to přece komedie. ()

Tribbiani27

Nejlepší ze všech tří dílů! Absolutní jízda od začátku do konce, prostě se posaďte a užívejte si super hlášky. Kino bylo mrtvé smíchy...já na to chci jít znovu! :)) trochu jsem se bál té stopáže, ale tohle je jeden z těch filmů, kdy si přejete, aby ještě zdaleka nekončil a opravdu zde za celé 2 hodiny nejsou žádná hluchá místa a bavíte se od začátku do konce ;) ()

majorzeman13

Dobré završení Německé trilogie ze školství . Na předchozí díly to tedy nemá,ale jako ukončení série je to fakt dobrý film ! Je to vskutku dobrá podívaná kor když vemete,že to je samý Hollywood,tak je to příjemná změna né ? Cool,hustý, flmový počin ! ()

Regig

úlet. Třetí část se mě líbila nejvíc. Bavil jsem se od první chvíle, až do posledního snímku v závěrečných titulcích. ()