Středoškolský učitel chemie Church (David Walliams) se zamiluje do nové učitelky francouzštiny paní Posternové (Catherine Tate). Church však není jediný, koho nová učitelka zaujala. Těmi dalšímí jsou především tělocvikář Gunn (Philip Gleinister) a učitel zeměpisu Barber (Steve Speirs), který trpí depresemi a  je často terčem posměchu studentů. Ředitelka školy (Frances de la Tour) se snaží udržet klid, ale na této škole to není tak snadné. (..Lucas..)

TV spot

ReneeS

Kde vzali tak nesympatického hlavního mužského hrdinu opravdu nepochopím. I kdyby ne vinou herce, ale samotné postavy (což si nejsem jistá), stále to nikoho neomlouvá. První čtyři díly (z šesti) jsem si přála, aby do té školy někdo vtrhnul a na místě ho odbouch. Catherine Tate je sice krásná, ale místy se svými trapnými scénkami svému mužskému protějšku zdárně vyrovnává. Když pomineme zbytek nevtipné bandy divných učitelů, je tady ještě Philip Glenister a Frances de la Tour, kteří jsou naopak výborní (s nimi přichází světlé momenty a má jediná motivace, proč vůbec dokoukat první epizody). Pořád přemýšlím jestli to mělo být takhle trapné anebo se jim to jen nepovedlo. U úvodní scény (která stejně jako u Vicious využívá jedné a te samé situace s mírnými úpravami) jsem se nezasmála ani jednou. I když musím přiznat, že poslední dva díly sledovatelné byly a konečně to začalo vypadat jako komedie. ()

Gogo333

Herecké obsazení je velice pěkné a je tam spousta známých jmen. Bohužel u většiny epizod jsem se strašně nudil i když tam občas byl nějaký světlý moment. Nejlepší mi přišla poslední epizoda, kde jsem se i zasmál. Docela škoda no. Víc se mi teda líbí Bad Education, což je taky britská komedie ze školy a momentálně ji jede druhá série. 45% ()

Thomick

Dost americký, pěkně by zapadlo mezi tamější sitcomovou vlnu posledních zhruba dvou let. Zaručeně mě tu pobaví všehovšudy dvě postavy: bludnej Mr. Hubble (ale i u jeho gagů se neubráníte dojmu, že jste to už přece někde viděli) a hudebkář Mr. Martin. Oba přitom dostávaj absolutní minimum prostoru. Zbytek postav si už udržuje průměr stěží jednoho zdařilýho hlodu na díl - a obecně mi ten casting prostě nevoní. Walliamsovo "eh, erm, heh" bodovalo naposled možná tehdy, když byl sitcom v plenkách (spíš ani to ne); Frances de la Tour jen hloupě kopčí Berryho šéfa z IT Crowd; a údajně supersvůdná Catherine Tate je nepovedenym vtipem sama o sobě. --- V součtu spíš dvouhvězdičková zábava, třetí bodík přidávám za vesměs exkluzivní fórky z prostředí hudby. ()

Tichošlápek

Říkám si, jestli zde není chyba. Celkové hodnocení je naprosto nekompatibilní s tímto seriálem. Rozhodně by to mělo mít procenta, která obarví profil na červeno. Seriál obsahuje skvělou komediální stránku, která doposud nezklamala. Oproti Mizerné výchově má Big School výhodu v tom, že děj je pomalejší a tak si člověk může vtipy vychutnat daleko lépe. :-) ()