Bad Teacher 2

Diskusia

Stegman

Stegman (hodnotenie, recenzie)

fimler

Ten film se S.Blair nemá mít pokračování, nikde jsem neviděl jakoukoli zprávu o tom, že by ho někdo chystal, takže C.Diaz ani nemusela nic odmítat. S. Blair se jen v rozhovoru zmínila, že KDYBY se chystalo pokračování, tak ona by do toho šla (ale C. Diaz ne).

Jestli C.Diaz psala v knížce, že se "chce soustředit na sebe", tak to přesně odpovídá tomu, jak se o ní vyjadřovala S. Blair v tom rozhovoru - tedy, že se k hraní neplánuje vracet, protože preferuje jiné aktivity. Ani z jednoho ale NEVYPLÝVÁ, že už nadobro sekla s filmem, ukončila kariéru, nikdy nic nenatočí, apod. Prostě si jen dala pár let od filmování pauzu, nic víc. A potvrzuje to ostatně i ten tweet S. Blair, že C.Diaz neskončila s ničím (čili ani s točením filmů) a že nečekala, že ji v tom rozhovoru všichni vezmou tak smrtelně vážně a udělají z toho kdovíjaké oficiální prohlášení.

Až C.Diaz definitivně skončí, tak o tom určitě sepíše nějaké prohlášení.

fimler (hodnotenie, recenzie)

Stegman

V knížkách to bylo jasně napsané. Že se chce soustředit na sebe a kariéru nechá bokem. Pokud jsem četl správně, tak ten film s Blair, který má mít pokračování odmítla. Kdyžtak mi to můžeš víc vysvětlit, ten její odchod, jestli jsem to nějak blbě pochopil...

na príspevok reagoval Stegman

fimler (hodnotenie, recenzie)

Cameron ukončila svou hereckou kariéru, takže tento film bez ní bude nic a nebo spíš nevznikne.

Uživateľ whale zmazal svoj príspevok.

Petrycukat

Petrycukat (hodnotenie, recenzie)

hansel97

ONA JE IS 1 ?????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to  neee :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD