Špecialisti

• Česko Specialisté
Ukážka z filmu
Česko, (2017–2024), 174 h 40 min (Minutáž: 44–60 min)

Scenár:

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner (viac)

David Prachař, Zuzana Kajnarová, Jakub Štáfek, Jan Zadražil, Marek Adamczyk, Jan Vlasák, Leoš Noha, Lenka Termerová, Veronika Khek Kubařová, Milan Mikulčík (viac)

kolemjdouc odpad!

jak to jen ohodnotit a nepoškodit !!!!! David Prachař je totiž herec který je oproti jiným velmi dobrý.Ale jak tomu říkám já : hrál by ale nemá co.Svazoval ho scénář a asi i ten kompars kolem něj. .A jak to tak vypadá i režie.Je to one man show.Buď má herec charizma od Boha anebo zkrátka se jinak trápíUž by si filmaři měli uvědomit že v Česku se holyvúdsky točit nedá.Mentalita je zkrátka jiná.Vymyslet únos tramvaje v přecpané Praze to fakt chce hlavu.A aby srandy nebylo málo tak se přidá ještě autobus.....Ti dva mladí kluci taky nebyli špatní ale - chce to víc akčního pohybu a ne jen chaotické švenkování kamerami.počkám si na další díl ale ten první obvykle bývá nejlepší A do hodiny děje nacpat reklamy a ještě filmové záběry Prahy zhůry tak se dá říct že jsme viděli holé nic ()

mira007

Když člověk jednou pozná Případy prvního oddělení tak mu všechny ostatní kriminálky , které si hrajou na vážné vyšetřování přijdou k smíchu. Specialisté přes celkem impozantní první díl ( únos tramvaje, akce v ulicích Prahy.. ) jsou jen další asexuální kriminálkou alá Anděl. Problém je nejen v týmu vyšetřovatelů, který není moc uvěřitelný , ale scény typu " Nebudeme volat posily, málo času " kdy tým tří borců jede ke dvoum ozbrojeným únoscům je trochu přitaženej za vlasy v české realitě. Pozitiva mám za kameru a Prachaře a Kajnarovou, kterým jsem aspoň trochu uvěřil, že jsou policajtama. ()

Chajimwitz odpad!

Televizní stanice jsou doslova zamořeny béčkovými braky z kriminalistického prostředí. Seriál TV Nova "Specialisté" je však něco ještě otřesnějšího a mám dojem, že vznikl jen proto, aby "hvězdy", které v něm účinkují, měly nějaký job a nepochcípaly hladem. Hlavní představitelé působí komicky (nikoliv však vtipně) a originalita je zde úplně nulové. Ale nenáročný divák, líný myslet si přijde na své. ()

adelina8

Zas taková tragédie to nebyla, jak tu mnozí hodnotí. Průměrný krimi seriál, bez kterého dokážu žít, ale ani mi nijak nevadí. ()

husokachna odpad!

Viděl jsem 10 minut jednoho dílu o jakýchsi motorkářích a s klidným svědomím tomu napálím odpad a v tomto případě se vůbec nestydím odsoudit něco, čemu jsem nedal čas. Tak ubohou, papírem šustící nelogickou napodobeninu amerického seriálu jsem dlouho neviděl. Prostě nejde vzít něco, co funguje v Kalifornii nebo kde a neschopně se to snažit překlopit k nám. Dávám tomu nula neschopných scénáristů. ()

Ozzy2

Tak to byl otřes.Štáfek je skvělej ve Vyšhradu jako Lavi, ale tady?Nadrženej pubertální "policajt"?A jako rodilého pražáka mě lezou na nervy ty prostřihy jízdy tramvají, nebo autem.Policajti jedou z centra, za chvíli projíždějí Strašnicemi, hned na to střih a jsou ve Vršovicích, střih a jsou v Hloubětíně.Dělejte si prdel z někoho jinýho. Ty dva zloději-mamlasové taky síla.........PROČ? Prosím tvůrce, jejich příbuzné a lidi ze štábu, aby sem necpali ta pětihvězdičková ocenění.Vždyť je to trapas ()

dEst28 odpad!

Jsem ještě neviděl takhle mladé kriminalist. Navíc ksichty totálně se nehodící do koncepce krimi stejně jako v mordpartě. Štáfek jako Lavi super ale tady prostě trapas. Vše bez nápadu, bez scénáře, bez atmosféry. Nuda, děs běs. Sám sobě se divím, že jsem to dokoukal... S kriminálkama se roztrhl pytel ale jen rapl a případy 1. oddělení se opravdu povedly. ()

Trixinka

Editace 2019 - Po nějaké době jsem se koukla ze zvědavosti na některé díly, a je to furt stejné, i když určité změny nastaly - Prachaře nahradil Dejdar, Adamczyka Zadražil a toho zase Hána. Ale musím objektivně přiznat, že některé díly se mi i líbily, takže hodnocení ponechám na 2*. ()

Knor odpad!

To snad neeee. Tady se někdo moc díval na americký kriminálky. Ha ha háááá .. to si tvůrci musí opravdu myslet, že jsme banda hovad. ()