Špecialisti

• Česko Specialisté
Ukážka z filmu
Česko, (2017–2024), 174 h 40 min (Minutáž: 44–60 min)

Scenár:

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner (viac)

David Prachař, Zuzana Kajnarová, Jakub Štáfek, Jan Zadražil, Marek Adamczyk, Jan Vlasák, Leoš Noha, Lenka Termerová, Veronika Khek Kubařová, Milan Mikulčík (viac)

Recenzie používateľa Ozzy2 k tomuto seriálu (23)

Špecialisti (2017)

Tak to byl otřes.Štáfek je skvělej ve Vyšhradu jako Lavi, ale tady?Nadrženej pubertální "policajt"?A jako rodilého pražáka mě lezou na nervy ty prostřihy jízdy tramvají, nebo autem.Policajti jedou z centra, za chvíli projíždějí Strašnicemi, hned na to střih a jsou ve Vršovicích, střih a jsou v Hloubětíně.Dělejte si prdel z někoho jinýho. Ty dva zloději-mamlasové taky síla.........PROČ? Prosím tvůrce, jejich příbuzné a lidi ze štábu, aby sem necpali ta pětihvězdičková ocenění.Vždyť je to trapas ()

Útek podľa cestovného poriadku (2017) (S01E01) odpad!

Takže v centru se vykrade klenotnictví.Přímo vedle Nábřeží.Zloději ohodí své věci do kontejneru na Zvonařce, což je na Vinohradech.Do tramvaje nastupují na konečné na Pankráci(ale není to Pankrác, je to smyčka Na znonařce, kde 18 nikdy nebyla ani omylem) a Prachař nastupuje v Nuslích, přestože jeho podřízený tvrdí, že ho vezl na Pankrác. No a pak už tramvaj jezdí kolem dokola kolem Synkáče a za 15 minut je v Hloubětíně.A to vše ve špičce.A tramvaj zeje prázdnotou.... ()

Vražda taxikára (2017) (S01E02)

Tak už to bylo o něco lepší, než úvodní díl,ale to zatýkání u garáží,to snad ne.. ()

Temné túžby (2017) (S01E03)

Buď si na tu úroveň zvykám, nebo se to fakt zlepšuje.Tenhle díl byl celkem napínavej, bohužel Štáfkovo angažmá celý dojem kazí.A to jsem si po Vyšehradu myslel, že by v něm mohlo něco bejt. ()

Posledné zbohom (2017) (S01E04)

Kdyby tam nebyl Štáfek, dalo by se na to i koukat.Je trapné, jak tam s tím svým vysokým hláskem hraje děsnýho tvrďáka.Vzpoměl jsem si na Cimrmany:" Hlaváčku, je to podezřelý, klidně mu tykejte" ()

Služby z lásky (2017) (S01E05)

Když tam uprostřed ztichlé hospody začnou řešit, kdo měl důvod vraždit, to už jsem se svíjel smíchy.Půjdete s námi, můžu si dojít na záchod? Jo, běžte:)))Zatýkačka podezřelého jak z učebnice (ironie). ()

Posledné blues (2017) (S01E06)

Tenhle díl by nebyl špatnej, kdyby...kdyby se ti poldové chovali jako poldové, vypadali jako poldové, mluvili jako poldové...kdo jim to má věřit? ()

Popáleniny (2017) (S01E08)

Po prvním příšerném dílu se to neustále zlepšovalo a nakonec to hodnotím celkem kladně.TV vůbec moc kvality v krimi nenabízí a viděl jsem už mnohem větší sračky. Je načase se na krimi už vybodnout, divák je přesycen.jediný seriál z policejného prostředí, který za něco stál, byly Případy prvního oddělení, jinak je to všechno na jedno brďo ()

Šmirák (2017) (S02E10)

Přesně, jak napsal Míra 007.Tohle byl průšvih, jinak ten seriál zase tak mizernej, jako byl zpočátku není.Skvělá byla Štáfkova návštěva gay clubu:) ()

Pod asfaltom (2017) (S02E13)

Tenhle dílů se absolutně nepoedl.Divák dostává hned zkraje tolik indicií, že na konec čeká jen proto, aby zjistil, že se v úsudku nemýlil.A nemůžu si odpuasti ještě jednu hrůzu.Neherecký výkon neherečky, co "hraje" soudní patoložku.Ta snad ten text odněkud čte...tyhle věci kazej už tak mizernej dojem.Štáfka jako kriminalistu ani komentovat nebudu. ()

Zlodeji (2018) (S02E30)

Už aby se vrátila Kajnarová.Na tu stážistku se dívat nedá.Ta čtyřka vypadá na všechno,. jen ne na policajty z oddělení vražd.Casting jna hlavní role teda otřesnej......Ty hloupé vyšetřovací "metody" by člověk odpustil, kdyby se to netvářilo tak vážně.Ale věřím, že tahle čtveřice by nenašla a ni zatoulanou kočku ()

Osudová chyba (2019) (S03E23)

Zlepšuje se to každým dílem.jen když Štáfek řekne "nekeke", tak mu přeju nářez v oktagonu, to je jediné, co mi tam vadí. ()

Zásielka smrti (2019) (S03E25)

Štáfkovo "nekeke" mi dráśá vnitřnosti, kdo mu tohle poradil byl debil.Palec nahoru Zadražilovi, který lehce kopne do zamčených dveří dole u země a jsou otevřené, to by nezvládl ani Chuck Norris.A ty důkazy, co tam našli by ani nemohli použít protože se ti dva drsňáci dopustili vloupání,,ale poč se zabývat detaily...... ()

Vražda cez telefón (2019) (S03E27) odpad!

Tak tenhle díl se nepovedl.Ale vůbec.Stačilo zvednout telefon, zavolat místní oddělení,nechat toho frajera sebrat, ale to ne, on na kole zdrhá kriminálce i těžkooděncům a ještě po cestě stíhá vraždit, to vymyslel někdo hodně slabomyslný.Máš signál, kde je?nemám.Rozkaz Štáfkovi-ty tu zůstaň a hlídej jí.Ne, nezůstanu, to je zbytečný, sem nepůjde.....ty vole, co to jako bylo??? ()

Zberači fliaš (2019) (S03E29)

Vtipné, .když někoho hledají a i největší socka má na svém squatu jmenovku jako kráva na plechových vratech, to samé v domě.:)Dejdar mi tam neskutečně vadí.Škoda, že Prachař skončil, už to není ono. ()

Clear (2019) (S03E33)

Je to lepší a lepší, nejdřív jsem nemohl rozdýchat Dejdara,ale musím uznat, že to pomohlo, výrazně to oživil a je uvěřitelnější, než byl Prachař. ()

Fair Trade (2019) (S04E05)

Bohužel, po odchodu Zadražila a Prachaře šla úroveň rapidně dolů a už se na to přestanu dívat.Dejdar je totálně mimo a Hána ještě víc. ()

Tri ženy (2019) (S04E14)

Škoda, že se jí nepovedlo zavraždit všechny tři + manželku.Jedna píča větší, než druhá.Dejdar se tam ale vůbec nehodí. ()

Nastavený čas (2019) (S04E17)

Specialisté jdou pomalu,ale jistě do prdele.Když už tam nechce hrát ani nula, jakou je Štáfek, tak je něco špatně.Dejdar se tam absolutně nehodí a Zuzanka Kajnarová radši "otěhotněla", aby už v tom nemusela hrát.Už toho bylo dost, 100 dílů bohatě stačí.Už se na ty krimi seriály vykašlete, je to všechno na jedno brďoTenhle díl byl úplně mimo.teplej fotbalista, teplej trenér a agent Pašák (Paska)? ()

Výlet s Emou (2020) (S04E18) odpad!

Je super, že na Ukrajině nemají net, internet banking a ty desítky tisíc, co si tu za půl roku vydělají úklidem podlahových krytin, vozí ženský zašitý v kalhotkách, v podprsenkách, nebo přímo v.....Chlapi na Vánoce nejezdí vůbec, ti makají na stavbách a domů nejedou, protože pak by měli lupiči problém....tak přepadneme v klídku autobus plný bab, okrademe je a odjedeme na Kajmany....Režie Peter Magát, slovák..se nedivím, že je slovenská kinematografie v prdeli, když tam produkují takové "talenty"a všichni Slováci škodí tady u nás.Režiséři, záplava herců.... ()