Niekto založí požiar v rozostavanom dome, pri ktorom zahynie dcéra staviteľa a vážne sa zraní jeho malá vnučka. Zdanlivo jednoduchý prípad sa skomplikuje vraždou a čoskoro sa ukáže, že celá kauza siaha oveľa vyššie, než sa na prvý pohľad zdá. (TV Markíza)

Ozzy2

Po prvním příšerném dílu se to neustále zlepšovalo a nakonec to hodnotím celkem kladně.TV vůbec moc kvality v krimi nenabízí a viděl jsem už mnohem větší sračky. Je načase se na krimi už vybodnout, divák je přesycen.jediný seriál z policejného prostředí, který za něco stál, byly Případy prvního oddělení, jinak je to všechno na jedno brďo ()

matej773

I přes velmi špatné hodnocení na csfd, mně se to líbilo, a moc. První dil, který jsem viděl, tím pádem jsem si řekl, že je to pecka oproti klasické tvorbě od Novy, proto jsem byl překvapen, když jsem našel takový ohlas, jaký našel. Buď jsou ostatní díly horší, nebo je to holt prostě tím, že někteří lidé na csfd jsou vymatlaní a hodnotí dle toho, že Nova má za sebou fakt hrůzu a nedokážou se odprostit od toho, že mohou mít i kvalitní tvorbu. ()