American Horror Story

• USA American Horror Story (viac)
USA, (2011–2024), 100 h 14 min (Minutáž: 34–74 min)

Predloha:

Ryan Murphy (kniha), Brad Falchuk (kniha), Danielle Vega (kniha)

Sarah Paulson, Evan Peters, Lily Rabe, Jessica Lange, Denis O'Hare, Kathy Bates, Angela Bassett, Frances Conroy, Taissa Farmiga, Emma Roberts, Adina Porter (viac)

Recenzie používateľa Sayko k tomuto seriálu (21)

Murder House (2011) (S01)

Existuje hodně pojmenování této série a já vypíchnu jen 3. Je to divný, zvrhlý a zároveň epický. Výborní herci, zajímavý námět, dokonalá atmosféra nezapomenutelná hudba doprovázející každý díl. Těším se na druhou sérii! ()

Pilotná epizóda (2011) (S01E01)

Na jednu stranu si říkám, co je to kurva za seriál, a na druhou že si chci vidět další díl. Děsivější seriál jsem zatím v životě neviděl, uvidíme, co nabídnou další díly. ()

Votrelci v dome (2011) (S01E02)

Tak teď se to obrovitánsky rozjelo oproti prvnímu dílu, napětí, akce a i do té atmosféry jsem se ponořil! ()

Halloween, 2. časť (2011) (S01E05)

O kousíček lepší, než předchozí epizoda. Tenhle seriál mě kurva baví! ()

Prasiatko (2011) (S01E06)

V tomhle díle jsem doopravdy pociťoval strach a ta atmosféra, ta mě prostě dostala, špica! ()

Strašidelné dievčatko (2011) (S01E09)

Znáte ten pocit, kdy si myslíte, že už všechno chápete? Já ne. ()

Po zrodení (2011) (S01E12)

Už to byl takový až moc přehnaný konec, jen jsem čekal a čekal, kdy to nastane. ()

Útočisko (2012) (S02)

Obrovské zlepšení oproti první, nudné sérii. Sice sem narvali až moc "monster", ale co už. Příběhově pecka, herecky pecka, hudebně pecka a jediné, co mi tam trochu vadilo, byla monstra, která tam prostě nemuseli vůbec být. Alieni, zmutovaní lidé, satan, vrah s úchylkou na kůže, doktor Mengele, no je toho na mě až moc, spíše fantasy než horor. Ale jak jsem psal, herecké výkony špičkové. Taissu Farmigu z první série nahradila Lily Rabe a Evan Peters u mě zase zvedl svou laťku, je to prostě frajer. Doporučuji! ()

Vitajte v Briarcliffe (2012) (S02E01)

Výborný začátek, lepší než pilot první série. V tomto díle také zjistíme, že jde o absolutně jiný příběh, jiné místo a jediné, co zůstává je chladná "sanatorní" atmosféra a herci. ()

Cukor a bič (2012) (S02E02)

Chladný, temný a plný exorcismu. Tak by se dal popsat tento díl, kde se mimochodem také dozvíme, co nahradí duchy z první série, nechte se překvapit! ()

Severovýchodná búrka (2012) (S02E03)

Cože? AHS mě nepřestává překvapovat.. nejdřív Satan, potom alieni, mutanti, duchové, a co bylo dááál jenom vítr aaa.. ()

Temná sesternica (2012) (S02E07)

Tak a máme zde dalšího "superhrdinu"! Tentokrát je to milosrdná smrt, která má bratránka ďábla. Briercliff je prokleté místo, jednou ho navštívíš a už se z něj nedostaneš.. ()

Nesvätá noc (2012) (S02E08)

Z přátel se stávají nepřátelé, z nepřátel přátelé a naopak. Tohle šílenství nemá konce, je zrádné a plné zrůd na každém rohu. Zatím výborná série. ()

Rozliate mlieko (2013) (S02E11)

A já už myslel, že bude konec. Vono si ze mě to AHS dělá snad srandu, zase bych to utnul už malinko dřív, ale co už. Nevadí! ()

Sabat čarodejníc (2013) (S03E01)

Až na pár wtf momentů (což v prvních dílech většinou bývá) to byla vážně špica. Nádherná Taissa Farmiga a Sarah Paulson mě zase ohromily a nemůžu se jich nabažit. Příběh mi připomíná trochu upíří deníky nebo nějakou podobnou slaďárnu, ale pokaždé, kdy někoho čaroděvky zabíjí nebo přišpendlí ke zdi, můj názor se mění. Taková teenagerovská, ale zároveň vysoce kvalitní podívaná, uvidíme co nám přinesou za další chod. ()

Údy (2013) (S03E02)

Na to s jakou bouřlivostí na mě vyjekl první díl, zkazil se tento. Naprostý chaos a nevysvětlitelné věci, které jen tak tak zachraňoval soundtrack, který je každou sérií lepší a lepší. Snad v těch debilních smyšlenostech (i když se bavíme o čarodějnictví) nebude AHS pokračovat. ()

Žartíky s nemŕtvymi (2013) (S03E04)

Tak se mi zdá, že se z toho stává Ulice. Teda až nová monstra, přišli zombies! ()

Nech bosorka zhorí (2013) (S03E05)

Tak tohle je fakt blázinec, na jednu stranu chápu, že je to AHS a musí to být alespoň kapku crazy, ale na tu druhou si říkám, jestli toho není fakt už moc. Taissa s motorovkou rozřezává zombie a čarodějky upalujou čarodějky CGI ohněm. Mohl bych tuto sérii nazvat velikým útěkem od reality, protože jinak se to vysvětlit nedá. ()

Svätá obeta (2013) (S03E08)

Tak tohle je zamotanější, než vztahy v Ulici. Ale tak nějak to pořád zachraňuje ta lovestory mezi Taissou a Evanem.. ()

Ochrániť kruh (2014) (S03E11)

Boha to je strašný, hrotí to tam jakoby uměli čarovat, frajerky.. Vskutku nevšední podívaná. ()

Zemřel herec Mark Margolis

29.12.2018

Netflix ulovil Ryana Murphyho

Netflix ulovil Ryana Murphyho

16.02.2018

Jméno Ryan Murphy vám možná nic neříká, určitě ale znáte Plastickou chirurgii s. r. o., Glee, American Horror Story nebo American Crime Story. Ano, tyhle seriálové hity pochází z Murphyho hlavy. A… (viac)