Charlie (Eddie Murphy) a Phil (Jeff Garlin) sú natoľko pohltení svojou prácou v prestížnej reklamnej agentúre, že sa nevedomky pripravujú o všetky rodičovské radosti. Potom čo prepadne ich reklamná kampaň na cereálie s príchuťou zeleniny, sú obaja prepustení, čo okrem iného znamená, že už si nebudú môcť dovoliť drahú starostlivosť o svoje deti v exkluzívnej Chapman Academy. Tá je vedená prísnou slečnou Gwyneth Harridan (Anjelica Huston). Po bezvýslednej snahe o nájdenie zamestnania, dostane Charlie šialený nápad. Pokiaľ sa s Philom dokážu starať o dve deti, prečo by ich nezvládli rovno desať? (TV Markíza)

BLADER

Ako oddychová komédia vlastne dokonalé. Zmes dobrej zábavy a Eddieho Murphyho, ktorý sa tu výnimočne objavuje len v jednej úlohe. Skvelé. ()

milaneg

Komedie, u které, když nečekáte žádnou hlubokomyslnou a uměleckou myšlenku, se krásně pobavíte a odpočinete si. Spousta herců ještě zážitek podtrhuje. ()

Nix

Taková rodinná blbůstka, která ale neurazí a má vcelku fajn nápad. Eddie je tu fajn a dobře mu sekundují Jeff a Steve. Tohle dycky, když běží v telce, tak nepřepínám, na odreagování to stačí. ()

MFloyd

Občas i vtipné, občas trapné. Spíš taková blbost na jedno zhlédnutí. Viděl jsem to v českém dabingu a i když nejsem nějakým kritikem našeho dabingu, tady to bylo hrozný. Dejdar má dabovat Bárta, v tom je dobrej, ale tohle bylo moc. ()

ClownK

Jsou tam nejake ty sceny u kterých jsem se musel zasmat. Pěkné obsazení učitelů, hlavně se mi líbil Eddie Murphy v hlavní roli. ()

RigorMortis

Prišiel som, videl som, schuti som sa zasmial. Príjemne uletená komédia s Eddiem v hlavnej roli a Lacey Chabert si takmer okamžite získala moje sympatie. ()

johnny01

Velmi příjemné překvapení – v jednoduchém srozumitelném příběhu je zarámováno mnoho velice zábavných situací. Konkurenční boj prestižní školky vedený přes práskání na úřady je více než realistický, vývoj příběhu je pak velmi nepředvídatelný a překvapivý, stejně jako vyrovnávání se se zvláštnostmi jednotlivých dětí. ()

ostravak30

Bláznivá školka je takový standart Eddieho Murphyho. Někdy v tomto období hrál i v Dr. Dolittle a jeho pokračování nebo Strašidelný dům. Je to veskrze pořád stejné, jen se mění prostředí. Hlavní hrdina má rodinu, jde o spořádaného člověka, ale pak se z nějakého důvodu se rozjíždí kolotoč bláznivých situací. V této školce jde v podstatě o to, jak si poradit s malými dětmi. Ženy to povětšinou zvládají dobře, muži se musí některé věci učit. Pravda ale je, že v hlavní dějové zápletce moc nevidím rozdíl mezi třeba Bláznivou školkou a Policajt ze školky. Steve Carr vlastně s ničím novým nepřichází. On dělal druhého Dr. Dolittle 2, na pdobné bázi bude i Policajt ze sámošky ačkoli jsem neviděl, tak kdo ví... Pro Geoffa Rodkeyeho se jedná o první filmový scénář a i on jede ve svém duchu: Rodinná dovolená a jiná neštěstí, Bláznivej tábor... Závěrem tak musím dodat, že je zajímavé, jak snadné, alespoň z filmového pohledu, je založit si pánskou školku. Schválně, kdo by u nás svěřil dítě do rukou výhradně mužů? V Česku vy vypuklo hafo demonstrací, že se pedofilové shromažďují v jedné budově a při splnění všech dalších požadavků ze strany úředníků by se možná dotyční tak za 10, 20 let dočkali. ()

pOne

Kdo čeká oddychovou lehkou komedii pro celou rodinu, ten se dočká. Vzhledem k hodnocení kritiky jsem se začínal dívat na film s rozpaky, ale nakonec mě celkem pobavil. A to je, myslím, cílem komedie.... Vyplatí se počkat na vystřižené scény. ()

Shley

Bláznivá školka je skvělá oddychová komedie na večer. Eddie Murphy se své role zhostl skvěle stejně jako ostatní herci. Po celou dobu jsem se skvěle bavil, opravdu skvělá komedie. ()

Indické plány M. Douglase

Indické plány M. Douglase

25.01.2005

Michael Douglas se dal slyšet, že se hodlá podílet na produkci filmu RACING THE MONSOON, natočeném výhradně v prostředí Indie. Sám si chce v dobrodružném snímku samozřejmě také zahrát. Douglas… (viac)