Lucy Kelsonová (Sandra Bullock) je právnička a environmentálna aktivistka z New Yorku. Čas trávi poskytovaním právneho poradenstva na jednej z mestských kliník a organizovaním protestov proti ničeniu miestnych pamiatok. George Wade (Hugh Grant) je nezrelý, záletnícky realitný agent a boháč, ktorý sa pri práci rád spolieha na druhých. Pri náhodnom stretnutí ponúkne George Lucy pozíciu svojej osobnej právnej poradkyne - a zároveň jej sľúbi, že ak bude preňho pracovať, komunitné centrum, ktoré plánuje zbúrať, nezbúra. Ibaže... (TV Markíza)

Shit

další film s Hughem Grantem, kterej je skoro totožnej s jeho ostaními filmy a to hlavně tim co hraje, jako obyvkle je přitroublej hezoun, kterej má hromadu peněz, ale na druhou stranu mu to sedne a většinou hraje dobře, stejně tak i tady a vlastně spolu se Sandrou Bullock je to jediný co tenhle film táhne dobředu a dá se na to koukat, ale nic víc než průměrná komedie to prostě neni ()

golfista

Čekal jsem hodně a bohužel tentokrát v mé oblíbené kategorii "romantická komedie" pouze průměr. Průměrný scénář i režie, Sandra Bullock se snaží strhnout díky své produkci veškerou pozornost na svou postavu (ta to ovšem neutáhne ani náhodou) a Hugh Grantovi nezbývá větší prostor. Přesto díky němu a skvělé skladbě Counting Crows hvězdička navíc :) ()

POMO

Two Weeks Notice je komédia, ktorá sa viac ako na to, o čom je, sústredí na to, s akým šarmom ju zahrajú hlavní predstavitelia. Množstvo hereckej improvizácie, hlavne zo strany Sandry Bullock. Hugh Grant zostáva v jej tieni. Úprimný, bezprostredný a milý film. Ako príjemná oddychovka poteší. ()

kleopatra

"Potřebuješ nějakou, která ti vyřídí stání, aniž by ti ho zároveň způsobila" - docela vtipný film, kde Hugh Grant opět používá stejné výrazové prostředky, takže se zdá, že sled jeho rolí v romantických komediích je spíš seriál a Sandra Bullock to má pro změnu .... taky tak. ()

KevSpa

Další zcela průměrná hollywoodská romantická komedie. Veškerá její zajímavost tkví v hereckém obsazení. Po herecké "exhibici" v Jak na věc, je tentokrát projev Hugha Granta překvapivě střídmý a většinu snímku táhne Sandra Bullock. Bez těchto dvou by šlo o dost nudnou záležitost s několika málo vtipnými scénami. ()

kOCOUR

X-tý odvar romantických fláků posledních pěti let a zoufalá ukázka toho, kam se dá dojít se skvělými herci v kontrastu s mizernou scénáristickou průpravou... ()

Gemini

Překvapte mě něčím, vzýval jsem tvůrce už někdy kolem dvacáté minuty. A ono nic, až do konce. Láska S Výstrahou je jen další z tisíců variací na téma jak se úplně odlišní On a Ona hledali, až se našli, tak nějak se nesnášeli, pak se sblížili, pak se to zmršilo, pak si uvědomili, že nejsou dokonalí, a byla z toho láska až za hrob a hranice přirozeného práva. Ano, scénář je drobátko originální (anebo tak zhovadilý, nedovedu se rozhodnout), ale u Granta i Bullockové jde podle mě o naprostou profesionální rutinu, a to "jiskření" jsem nějak neviděl. 50% ()

Djkoma

Oddechová nudná romantická komedie s jako vždycky příjemnou a hezkou Sandrou Bullock a mým neoblíbencem, anglickým oplzlým "hodným" chlapcem Hugh Grantem. V celém filmu stojí za zmínku jedině Sandřin rychlí jazyk a její zajímavé poznámky :-)) ()

novoten

Nijak zvlášť bych tuhle vyvařeninu neodsuzoval. I když je námět stokrát použitý a předvídatelný až běda, ústřední dvojici to spolu celkem sluší a hlavně Grant utáhne asi opravdu cokoli. ()

tron

„Prečo ti to vždy pripadá také zábavné?" - "Ťažko povedať.“ Z tohto filmu nemusíte vidieť veľa, aby ste pochopili, že máte čo dočinenia s priemernosťou, ktorá sa ani nesnaží byť čímsi viac. Ako Hugh Grant (AKO NA VEC), tak snáď i Sandra Bullocková (NEBEZPEČNÁ RÝCHLOSŤ), majú sem tam šťastie na dobré úlohy, ale tentokrát im to napriek hŕstke zábavných scénok príliš nevyšlo. Klasický príklad filmu s vtipným a šarmantným trailerom, ale nie je to ani taký podpriemer, ako niektoré iné filmy, v ktorých Sandra Bullocková hrala. ()

Oskar

Opravdu vtipná místa se (hlavně v dialozích) najdou, ne že ne. Celá první půlka je vlastně docela svěží, ale jak říká G. B. Shaw, i šťastná hodina má jen 60 minut. Celé to působí spíš tak, že Grant a Bullocková se coby dva matadoři žánru zdáli producentům jako dobré lákadlo a scénář se jim šil na míru tak, aby se vzájemně co nejvíc ošlehali jízlivostmi. To funguje, ale spíš jako sourozenecké pošťuchování než milostné jiskření. 60% ()

Lynn

Skalním problémem tohoto filmu je, že to mezi ústředními hrdiny prostě a jednoduše nejiskří. A to je u romantické komedie zásadní věc, na které takový film stojí a padá. Leccos se totiž dá odpustit, ale tohle fakt ne. ()

Brouk

H.Garnt ve standardní roli, S.Bullock ve své standardní roli (tady si střihla i produkci a je to vidět) = standardní komedie... Ale hláška.. "Co je s Tebou? Znám Tě od mala a nikdy jsem Tě vidět nebrečela.. Jen jednou.. když zvolili Bushe" a scéna v karavanu.. to mě dostalo... ()

Aluska88

Sranda Bulldock není má oblíbená herečka a Hugh Grant ve mne nikdy nedokázal vzbudit sympatie ke své osobnosti. Ale i tak pro mě Láska s výstrahou byla příjemně sledovatelnou komedií. Sandře i Hughovi to spolu dobře hraje a film nabízí množství vtipných scének i dialogů. Ale z průměru vybočit nedokáže. ()

genetique

Pohodová bezduchosť, klasický začiatok, preklišovitý koniec. Čo napísať. Trefné a milé komédia sa točia veľmi málo a táto k nim rozhodne nepatrí. Ale pozrieť sa to dá. 55%. ()

NinadeL

Sandra Bullock a Hugh Grant spolu v jednom filmu. Pro někoho splněný sen, pro ostatní obyčejná romkom s rozčilujícím tématem komunitního centra. ()