Královna Alžběta II. přemýšlí o odkazu svojí vlády a rodu. Diana v posledních týdnech života uchvátí veřejnost a monarchii čeká zúčtování. (Netflix)

fafejt001

Každý  díl  byl  něčím  zajímavý  a  přínosný  .  Celá  série  se  v  podstatě   VYDAŘILA   a  nezklamala  ,  až  na  pár  ,  nebo  i  víc rozličných  podivných   drobností  a  zvolených  herců  .  Ale   to  je   již  možná  nepodstatné  .  Důležité  je  ,  že  se  tato  šestá  řada  natočila  a  dala  hold  královně  Alžbětě  II  ,   která  byla  velká  osobnost   světového  formátu .   Čest  její   památce  a  obrovský  RESPEKT  !! ()

Fantastic

První polovina o labilní Dianě a tragédii, který bylo zfilmovaný a zdokumentovaný x krát. Mohli to hodit do jednoho dílu a šup dál. Druhou polovinou se naštěstí vrací ke koruně. No bude mi královská rodina chybět. Asi si ji dám od začátku :) ()

Geon

Vskutku noblesní zakončení královského seriálu. Stejně jako Koruna byl i seriál v tomto ohledu konzervativní a celých 6 sérií se držel nadstandardně vysoké kvality a vyprávěl v nastaveném duchu. Propojení politiky a osobního života nejznámější rodiny světa se úspěšně dařilo po celou dobu, kdy to druhé obzvláště v (před)poslední sérii dominovalo, zda to bylo na plusem či mínusem je ale na pováženou každého diváka. Ať už to vnímáte tak či onak, konec byl vskutku královský … konec dobrý všechno dobré… 👑👑👑👑👑 PS: skončil jeden z méně výrazných, ale o to lepších, original series červeného eNka, na který může být opravdu pyšné ()