William na vysoké škole pokukuje po Kate Middletonové. Do vztahu jim ale začnou mluvit rodiče a nový pár čeká spousta překážek. (Netflix)

ALIENka_

Politiku zase nahradila romantika a nemůžu s čistým svědomím říct, že bych z toho byla bůh ví jak šťastná. Kate a William přijít museli, ale nemuseli nahradit Diany milostný příhody, to mi bohatě stačilo jednou a těšila jsem se, až se zase dostaneme k nějaký jiný dějový lince. Zrovna Kate s Williamem tolik času ani nepotřebujou, protože se nic dramatickýho neděje, takže to ani není moc velká zábava. Nudný to taky není, ale nemuseli to protahovat na celou epizodu. Zbývají tři díly a děj se pořád točí kolem milostných románků. Každopádně máma Kate měla jasnej cíl od chvíle, kdy viděla Williama, a nakonec se jí sen vyplnil. Chudák William nemá soukromí ani na univerzitě, všude ho prohání banda šílenejch fanoušků, co chce podpisy. Nedivím se, že ho štve, mě by to přímo sralo. Hodnocení: pořád se nemůžu dostat přes casting Harryho, oni snad vzali prvního zrzka, kterej jim přišel pod ruku/10 ()