Oblíbené trio je zpět. Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May se vrací v novém seriálu The Grand Tour, který je nepřímým pokračováním jejich posledního působení v Top Gearu. Naše trojka se vydává na cestu po celém světě, kde testuje různá auta, plní úkoly a především si užívají život jako "motoristi ve středním věku", kdy každou epizodu uvádí v jejich mobilním stanu. (UncleMorty)

Recenzie používateľa vinducha k tomuto seriálu (7)

Feed the world (2018) (S02E11)

J.May opět ukázal svůj naprostý talent volby toho nejhoršího výběru , který existuje . Zajímalo by mě jestli v tom Bingu ty domorodce podplatili , aby ten totální nezájem hráli , nebo je fakt měli takhle na háku . A až do tohoto dílu jsem opravdu netušil ,  jaký je R. Hammond špičkový kaskadér . ()

Sea to Unsalty Sea (2019) (S03E11)

Zatím nejmíň vtipné , co jsem  z těchto minispeciálů viděl . I přes to atraktivní prostředí. Nicméně zase na 2. stranu  , poprvé si kapitán šnek vybral nejlepší auto ,  co pozoruju . ()

Survival of the Fattest (2019) (S03E13)

Tady bylo vidět , že si chlapíci asi opravdu párkrát sáhli na dno . J . Clarkson je přeci jen vyhlášený tím , že právě kvůli excesu s jídlem byli odejiti z Top Gearu . Nicméně hnidopichům by mohl vadit fakt , že je doprovázel Land Cruiser s kameramnem a jeho štábem. Takže umřít tam opravdu nemohli . Ale jako příklad chlapské soudržnosti a extrémní expedice dokonalé. A asi do poloviny to bylo opravdu i nesmírně vtipné a nabité hláškami . V 2. půli už ta únava přeci jen byla znát. ()

Námořníci (2019) (S04E01)

J.May opět nepřekvapil svým výběrem . Jinak díky pro ně nezvyklým dopravním prostředkům , docela něco svěžího a nového. ()

Velký lov (2020) (S04E02)

Jo ten Caterham kapitána Šneka to byl teda nápad , Na Madagaskaru jsem kdysi před lety byl a můžu potvrdit , že jedině pan Orangutan to vychytal . Perfektní díl a opět skvělá zábava. ()

Carnage a Trois (2021) (S04E04)

Nenechali na nich niť suchou . A po návštěvě toho kruháku v Paříži tam asi moc oblíbení opravdu nebudou. ()

Skandi-film (2022) (S05E01)

J.May je teda nezničitelnej .No a ty mrazové srandičky , na ty by mě teda moc neužilo.. ()

Amazon zachránil The Expanse

Amazon zachránil The Expanse