The Grand Tour - Season 4 (2019) (séria)

Velký lov (S04E02)

(epizóda)
  • Veľká Británia A Massive Hunt (viac)
Komédia / Talk-show / Športový
Veľká Británia / USA, 2020, 1 h 30 min

Neohrožené trio se nachází zpátky na čtyřech kolech ve svém nejnovějším dobrodružství. Vyzbrojeni sportovními automobily si Richard, James a Jeremy myslí, že je čeká pohodový road trip, když dorážejí na exotický ostrov Réunion a závodí na nejdražším asfaltu na světě, ale bizarní výzva je žene na Madagaskar, kde se musejí poprat s tou nejdrsnější silnicí světa. (Prime Video)

HellFire

Další skvělý speciál, tentokrát z Madagaskaru. Borci se vydají za pokladem a ve svých upravených kárách musí překonat hrozitánské madagaskarské cesty plné bahna, písku a vody. Chudák May to schytal nejvíc v Caterhamu, nakonec ale zvítězil. Zajímavé, že když si Bentley vybere James, tak na něm Clarkson nenechá nit suchou. Když ale za volant Bentley zasedne on, je to nejúžasnější auto na světě. Jak mám Clarksona pro mnoho kvalit rád, někdy bych mu dal nejradši pěstí do obličeje :). ()

Eliott

Zde opětovný návrat k autům a nemohu se ubránit srovnání s ostatními speciály. Přijde mi totiž, že se jedná o ten nejvtipnější speciál od této trojice, ever! Chemie stále skvěle funguje, cíl i místo nemohly být zvoleny lépe. Auta důmyslně vylepšeny, zasmějeme se a dokonce se dozvíme i mnoho nového o Madagaskaru. Zlatým hřebem je však bezpochyby kamera. Úchvatné a velice ostré záběry a překrásná krajina. Příběh aneb pirátská šifra také vyústila v úctyhodné zakončení a já nemohu jinak než 5*. 89% ()

Frajer42

Asi trošku slabší než předchozí díl, nicméně znovu pobavilo. May v Caterhamu na madagaskarských polňačkách nemá chybu. Stejně tak byl zajímavý kontrast vidět francouzský Réunion a Madagaskar, který od něj není nikterak vzdálený. [78 %] ()

erpe

Slabší, tak jako první Seamen, ale dokud kluci budou mít mezi sebou tuhle chemii a bude z toho plynout i ten humor, kterej zrovna nebyl ve scénáři, bude to pro mě špička. Já už prostě nečekám, že to bude mít nějakej smysl, nebo že to "příběhově" bude někam směřovat. Hlavně ať mi ukážou pěkný obrázky, šílený nápady a tahle tři paka a maj mě ;-) Mimochodem, krásná narážka na brexit :-D ()

• V jedné scéně lze vidět značku FURY na Hammondově Focusu při průjezdu kaluží, ale v dalších záběrech už není. Tuto značku obdrží Hammond od Jeremyho až o několik desítek minut déle, kdy už ji má na autě po zbytek epizody. (Habansz)