The Grand Tour - Season 4 (2019) (séria)

Carnage a Trois (S04E04)

(epizóda)
  • USA Carnage a Trois
Komédia / Talk-show / Športový
Veľká Británia / USA, 2021, 1 h 8 min

DaViD´82

Institut pro urážení Francie... Z bezpečí Britských ostrovů. Návrat ke kořenům "starého dobrého Top Gearu". Sice z důvodu lockdownové z nouze ctnosti, ale díky ní  se vrací skopičiny a eskapády na anglických polích a velšských pahorcích. Nedrží to linii speciálů, jde o pouhý slepenec segmentů, který jakože má držet pohromadě zastřešující "Frantíci a jejich podivnosti, když se jedná o auta". Tu lepších segmentů, tu horších, ale ve výsledku zábavných. Ne vždy bez výhrad, ale i díky umírněné stopáži to šlape a když už to trefí tu správnou notu, tak to stojí za to. ()

Big Bear

Moc bych se nedivil, kdyby při náhodné návštěvě země galského kohouta někdo nechtěl Clarcsonovi vyprášit jeho orangutánní hřbet tvrdejma bagetama a pak jej zahnat v úprk házením plněných šneků podobně jako se to to stalo v Agentině kameny v jednom ze speciálů Top Gearu. Pravda, některé technické detaily jednotlivých prezentovaných strojů francouzských značek opravdu budily zvídavé dotazy a zvedaly obočí - co k tomu sakra tvůrce aut vedlo?!. Jako topdebilitu i já sám považuji to autorádio uložené mezi sedadly a ještě kolmo ke směru jízdy :-). Hodně jsem se nasmál u výjezdu na kopec, byla to stará dobrá prča jak ji známe. Kucí trochu zestárli, nejvíce je to vidět na Jeremym, ale pořád se evidentně u natáčení dobře baví a to se pak věřte nebo ne přenáší skrze záznam i na diváka. Takže dobím 4 croissanty do kazetové mechaniky autorádia! * * * * ()

Frajer42

Střílení do Francie se nikdy neomrzí. Tentokrát tomu chybí jakási jednotná dějová linie a jedná se o sekvenci různých záběrů. Naštěstí, veskrze vtipných, takže se z toho nakonec urodil velmi dobrý díl. Nezbývá než doufat, že se co nejdříve objeví další. [82 %] ()

ArsenalEagle

Přestože dává Carnage a Trois zavzpomenout na nejlepší roky TopGearu, nelze se ubránit negativním pocitům, jak moc se přehrává a jak zbytečně se vyhazují peníze (auta) do vzduchu. Občas je méně více, ale i tak jsem se místy opravdu skvěle bavil. ()

M.i.k.e

spíš než plnohodnotný speciál je tohle standardní díl "klasického" Top Gearu,který je spíš souborem náhodně poskládaných scén,ale po delším čase je to zase hodně zábavné a starý dobrý Top Gear to připomíná nejen přítomností svaté trojice.Pány evidentně bavilo dělat skopičiny s francouzskými auty a mě bavilo se na ně dívat...85% ()

WincKruspe

Starý dobrý Top Gear. Doslova. Protože celý díl je kombinací toho, co už dělali právě za dob Top Gearu. Asi už jim dochází nápady. Ne, že by to bylo špatné nebo nezajímavé, ale od speciálu, který vychází jen občas bych čekal něco víc ambicioznějšího. ()

Jirk4

Puvodne jsem byl trochu zklamany, ze to nebyl uz tradicni special (drive se trojice vyjadrila, ze uz nic jineho ani nebude), nicmene nakonec fajn dil s nadechem stareho Top Gearu/TGT, jen bez publika ve stanu. ()

Maniik88

Starý dobrý Top Gear, teda ehm Grand Tour, keď si veľmi politicky nekorektne uťahujeme zo svojich susedov žabožrútov. Fakt veľakrát na hrane a ešte aj za hranou a tak to je dobre, tak to máme radi. Veľakrát som sa fakt dobre pobavil. Merci Meseuer a šup do neho :D Toho ničenie bolo možno až trochu moc, ale ako frantíkov tiež moc nemusím, takže mi to žily tak netrhalo. Fakt som sa nasmial. ()

j@hn

Oui Oui Oui! Staří dobří Orangutan, Hamster a Cpt.Slow jsou konečně zpátky. Po těžké pirátské nudě na Madagaskaru a nic moc US classics ve Skotsku je todle pro mě balzám na mou oldschoolovou Topgearovskou duši .. Merci beaucoup :-D ()

smarkus

ano bolo to už videné v Top Geare a áno bolo to zábavné. Napriek už recyklovanému obsahu ma to pobavilo viac ako predošlý diel...dúfam že situácia im dovolí natočiť poriadny diel ()

Grimaldi

Další lockdowwnový speciál oproti minule přináší spíš poznávání než typický roadtrip. Což je dobře vzhledem ke kvalitám předešlého dílů. Slabší humor tento speciál udržel v mezích průměru, ale věřím, že by křivka kvality mohla mít zase stoupající tendenci. Tak snad se příště neukáže, jak moc se milým. ()

SJS

Naprosto fantastické. Ve Francii jsem byl hodněkrát služebně, naposledy minulý týden a tak ještě se znovunabytými dojmy z jejich mentality jsem si tento speciál náležitě užil !! Ale ne, právě mi kápnula náplň z mého croissantu na moji žlutou vestu, MERDE ! 😂😂😂 ()