Boxera Monroea Hutchensa odsúdili za vraždu na doživotie. Za posledných desať rokov nenašiel vo väznici premožiteľa, ale teraz sa nad jeho pozíciou neporaziteľného šampióna zmráka, pretože sem prichádza odsúdený majster v ťažkej váhe James „Iceman" Chambers. Je jasné, že pre dvoch šampiónov je väznica príliš malým miestom, pretože ani jeden z nich neznesie, aby bol niekto lepší ako on. A tak je jasné, že skôr či neskôr medzi nimi príde k rozhodujúcemu zápasu. Obaja súperi sú presvedčení, že toho druhého porazia. V ilegálnom zápase pôjde, skrátka, o všetko. O peniaze, povesť, budúcnosť aj o život... (TV JOJ)

danny79

Slusny akcni film, zajimavy namet, bavilo to. Akce by mohlo byt vice a hlavne by mela byt prehlednejsi, zaverecny zapas je slepen z rychlych prostrihu, ktere jsou neprehledne. Divacky podhodocene. Slusna jednohubka. ()

Rathe

Scénář byl dost děravej. Hudba sem tam taky vázla. A herecké výkony byly "nepřekonatelné"... ztracená hodina a půl. Děkuji alespoň za ten závěrečný zápas. ()

K1K0

Jako môže byt taký priemerný zážitok z boja väzenského boxu kde sa trosku menia pravidla aké sú tam vonku, dvaja šampióni sa stretnú v tvárou v tvár v ringu. Nič viac nič menej vedel by som si to predstaviť trochu viac hlbšie ponorené do deja nie také ploche a nijaké , majster sveta v ťažkej váhe ktorý si myslí že je boh a všetci okolo neho sú nuly, náhodou sa dostal do basy a čo najrýchlejšie chce z nej von, a práve jedna cesta je bojovať v ringu. ()