Léto je tu a s ním i nová práce a začínající láska. Nálada se ale mění ve chvíli, kdy Dustinovo rádio zachytí vysílání v ruštině. Will cítí, že něco není v pořádku. (Netflix)

helraiser

Pomalejší rozjezd série, ale rozhodně ne špatný i když většina stopáže se točí okolo vztahů děcek. V každém případě ruskej úvod byl parádní i když dělat padouchy z Rusů už je trochu ohraný, ale uvidíme co se z toho vyklube. No a závěr byl opět super, slušná atmosféra a výborně navnadil na další díl. ()

AndewMX

První epizoda nabídne přesně to, po čem fanoušci toužili. Postupně vidíme, kam se naši hrdinové za rok posunuli. Z dětí se stávají teenegeři. "We are not kids anymore!" Klidné vody tentokrát rozčeří Sověti, což k 80tkám sedí jak prd** na hrnec. Je celkem srandovní vidět, jak obchodák mění ráz (malo)města. To, co u nás nastalo až o mnoho let později. ()

Hellierer

Dávka nostalgie je zpět a v plné síle. Linka se vztahem a "tatíkem" Harbourem naprosto luxusní. Z nadpřirozené části jsme toho moc neviděli a mě by ve skutečnosti vůbec nevadilo, kdyby jsme se jednou dočkali nějaké"spin-off" série, kde by se řešily jen vztahy mezi postavami, jelikož o ty jde ve Stranger Things především. Každopádně svižný začátek, který spolehlivě nabudí. ()

Solverino

Hmmm, tak kdysi to bylo celkem zajímavý, ale pořád dokola? WTF!? Super debilní a nesympatický fakani, na to se fakt moc nedá koukat a jinak plný klišé jako prase... zase jsou klasický záporáci rusky mluvící pitomci, no jak jinak...že :( No zatím na úrovni pohádky pro poněkud zastydlé a retardované děti... takovej vostřejší Jů a Hele.... hmmm, no uvidíme. ()

doriana.g odpad!

Po jedné a půl epizódě: To teda ne. Už ve chvíli, kdy ta děcka ( hoši stále stejně a snad i víc rachitičtí a s mikádem, ale prý dospívající, páč líbající se) kvůli Be(L)zezubovi vyběhla kopec, jsem se zase nasrala. Byl tam pravděpodobně romantický pár - nejistý afroamerický hubený chlapec vypil všechnu vodu a jeho sebevědomá dobře živená Amazonka se na to celou dobu dívala a až pak mu vyplísnila. Já nevím. Možná je to v Americe jinak, ale holka jako tahle by ho v reálném životě logicky už po druhém loku usměrnila. Stačilo říct. A pak by bylo všechno v normálu. Ale ne, tady se dělají z černochů/mužů sobci a ze zrzek/žen ukřivděné kravky.... Navíc - ta děcka jsou čím dál ošklivější. A čím dál hůř hrají. Hlavně krvavá nudle, ta už je fakt nesnesitelná... A co nás čeká v druhém díle? https://www.csfd.cz/film/618049-my/prehled/ Trapas.... - Ukradené? Zaplacené? Netuším. Ale vím jistě, že na tuhle kopu sraček se už dívat nebudu. P.S. Je mi líto Winony a Davida, hrají tak hrozné hovna!! Ale chápu, prachy nesmrdí. ()

HennessyVSOP

Úvod třetí serie je takový pomalý slepenec několika vláken, které se, věřím, začnou velmi rychle smotávat dohromady. Některé vedlejší scény jsou hodně dobré (bazén, supermarket), ale jsou to jen takové štěky. Kulisy 80. let jsou asi nejlepší doposud. Naopak co zatím vůbec nefunguje je temné napětí a děti. Naprosto ve všech filmech, kde se dětské osazenstvo začne projevovat pubertálně, tak je to průser a nemyslím si, že adolescentní scény ocení 13ti leté děti. Takže doufám, že to trochu nabere na otáčkách a temnějším směru, jinak zůstaneme na průměru. ()

boss123

Po prvej časti pomerne fajn. Klasický úvod a predstavenie hlavných postáv. Deti z hlavnej party samozrejme vyrástli. Až na Dustina ten je akoby stále rovnaký. Len dúfam, že vzťahové peripetie sa nedostanú do popredia a viac sa nám predvedie zlo, ktoré prichádza do Hawkins. Takže prvá epizóda slušných 80%. Som zvedavý, ako sa to rozvinie ďalej. ()

Tom10000

1.díl 3.série. Uplynul rok. Rusové se u sebe v Sovětském Svazu pokouší otevřít bránu. Záhadně se ztrácí krysy. Dustin přijíždí po měsíci za kamarády s Cerebrem, vysílačkou schopnou chytit cokoliv. Místo toho, aby chytil svoji holku Suzie, však naladí hlášení Sovětů. Všichni jsou o rok starší. Nataly chodí s Jonathanem, Mike s Jedenáctkou. Will zůstává sám. Joyce a Hopper spolu tráví víc času. Lucas chodí s Max. Steve pracuje ve zmrzlinárně. Nevlastní bratr Max jako plavčík ohromuje paní Wheelerovou. Nancy pracuje jako donašečka jídla pro novináře. 75 procent, nestandartní začátek. ()