Scare Campaign je populárna televízna show, v ktorej tvorcovia strašia nič netušiace obete. Ich televízny program však začína upadať, pretože na internete vznikla skupina s podobným zameraním, ktorá má milióny fanúšikov. Scare Campaign tak dostane poslednú šancu, ktorú sa režisér rozhodne využiť. Posledná epizóda má byť natočená v opustenej psychiatrickej liečebni a má pomôcť udržať túto show nažive. Plánovaný priebeh sa však mení vo chvíli, kedy sa scenár vymkne spod kontroly. Finálna epizóda Scare Campaign bude naozaj hororom, na ktorý nikto nikdy nezabudne. (Marceloo)

malylada

Filmaři natáčejí reality show, ve které sehrávají habaďury skrytými kamerami na předem vytypovanou osobu. Nečekaně se projekt v průběhu zvrtne, když se na scénu dostává podobný štáb. Slasher se rozjíždí velmi vlažně, nikterak originální není, ale nedá se upřít snaha tvůrců, neustále vymýšlet sympatické zvraty a kličky, které překvapivě fungují. Určitě se to dalo pojmout i jiným způsobem a závěrečný efekt mohl vyznít lépe. Naštěstí se pořád něco děje, někdo někoho porcuje a gore scény jsou top. Rozhodně s touto tématikou povedenější kousek.......6/10 ()

Seabeast

Přesně jak řekl jeden můj dobrý parťák: "Vůbec nic si o Scare Campaign nečti, nic víc si o něm nezjišťuj, dokonce nečti komentáře a budeš příjemně překvapen." Dal jsem na něj a myslím, že ten pacholek měl pravdu! Tudíž pojmu svůj komentář úplně stejně a aby jste si vychutnali tenhle horor v plné parádě, tak udělejte to samé. Můžu snad jen říct, že se to nejdřív jeví takto, pak je to najednou takovéhle a přitom je to takhle. Haha, vím, zní to na hlavu. Každopádně film má sympatickou stopáž a plyne sám od sebe, takže se není třeba bát nudy. Zábavný a nápaditý kousek. ()

kaylin

Snímek „Scare Campaign“ má gradující průběh, kdy postupně už se opravdu ztrácíte v tom, kdo vraždí a jestli někdo vraždí. Důvodem je především to, že triky jsou zde hodně dobré. Ve chvíli, kdy je ale vraždění skutečné, už to docela poznáte, protože ty triky jsou ještě na vyšší gore úroveň. Snímek přinese to, co slibuje, a možná vás i dovede překvapit svým průběhem. Není to tak chytré, jak by autoři chtěli, ale rozhodně to není hloupé. ()

stration

Vcelku originální hříčka, kde si do posledního momentu nemůžete být jistí, kdo je kdo. Rychlé tempo bez zbytečných keců, kvalitní gore a dobře zvolené ineriéry a masky. Rozhodně doporučuju jako osvěžení a pro hororové fandy povinnost. ()

honajz2

SPOILERY Škoda toho debilního konce, protože jakmile se tam objeví ti zamaskovanci, už není o co hrát, jak to se všemi skončí je jasné a i když jsem pořád doufal, že na konci ještě přijde nějaký zvrat (třeba že si členové štábu udělali vlastní scénář a pomstili se režisérovi), tak bohužel nepřišel a tím pádem je to celé odhadnutelné, včetně těch zvratů, co se tam stanou. Napínavé je to ale od začátku do samotného konce, atmosféru to má silnou, postavám se dá fandit a většinou se chovají i celkem inteligentně, takže tohle všechno musím ocenit, protože tyhle pro horor důležité prvky jich dneska mnoho nemá. Gore moc nebylo, ale já ho beru spíš jako doplněk, ne jako nutnost. Evidentně bych se měl teďka začít věnovat hororům z Austrálie, protože za poslední měsíce většina těch nejlepších byla právě odsud. Objektivně je to jen za silné 3*, finále mě fakt naštvalo a kvůli němu bych se na to znova nepodíval, ale ta čtvrtá hvězda je hlavně kvůli chytré myšlence, kterou ani egoista Psychor nejspíš neobjevil a ve svém onanistickém komentáři nezmínil. Přitom zrovna on - soudě dle jeho vkusu, pokud není troll - by ji měl ocenit, jelikož je to celé o stále větším úpadku hororového žánru, který je čím dál tím víc založen na nulovém ději a samém násilí, než na chytrém příběhu a zajímavých zvratech. A kdyby k tomu tvůrci ještě nějak přidali i tupé lekačky, byla by ta myšlenka dovedena do dokonalosti. Slabé 4* ()

Havaj8

Tak tohle bylo obrovský australský překvapení. Hned od začátku to mělo spád, nic se extra neokecávalo, hned se šlo na věc. Povedená show, která nutně potřebuje novej náboj a zvrtne se to v absolutní mordor. Můžu s klidem říct, že jsem čekal, kdo za tím vším stojí, což nám i konec potvrdil, ale i tak tam bylo dost zvratů, který překvapily a to dost mile. Gore bylo výborný, žádná amatéřina, až ten konec lehce polevil a můžeme si jen domyslet, co se asi stalo, ale já vřele doporučuju. ()

bourec

Nápad skvělej,hudba taky v pořádku,ale ten výsledek měl vypadat asi trochu jinak.V jednu chvíli sem si říkal ,teď přijde tohle,a za pět minut se to stalo.Podle mě nevyčerpanej potenciál.50%. ()

TKKMR

Nie najhorší survival horror od protinožcov, jeho tvorcovia bratia Cairnesovci si však toho miestami nabrali na plecia priveľa a v snahe byť čo najviac cooloví a originálni príbeh neustálymi dejovými zvratmi nezmyselne prekombinovali. ()

herr_carter

Jedním slovem paráda - konečně něco v non-mainstreamových nízkorozpočtových hororech, co stojí vážně za zmínku. Partička tvůrců zvrhlého seriálu, vydělávajícího na strašení nic netušících lidí dostane v rámci pokusu o zmrtvýchvstání poslední šanci, kterak zvednout akcie a sledovanost svého bubu seroše. Ovšem nikdo z nich netuší, že se sami stanou oběťmi a pouze na oko následující lidská vybíjená vážně nebude..................moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

Forsberg11

Austrália v poslednom čase horory vie. Toto bol od nich zase jeden skutočne dobrý horor, kde bolo tu prakticky všetko čo od takéhoto filmu čakám. Aj keď nie v tej najvyššej kvalite. Je tu aj dosť gore, veľa vrážd, množstvo zvratov, sympatické postavy a sem tam nejaká humorná vložka. Ja som spokojný, bavil som sa. Lepší priemer. 65 %!! ()

MatejNosal

Zaujímavý koncept slashera z Austrálie ukazuje, že je tu ešte nejaký ten závan originality. No ani zďaleka to nie je to pravé orechové, ale za snahu tvorcov vniesť do tohoto podžanru niečo "nové" rozhodne chválim. (60%) ()

Standic1

Horor se zápletkou a několika luxusními zvraty, které sice čekáte, ale rozhodně ne v hororu a už vůbec ne ve slasheru. Každopádně jsem si to náramně užil a nebudu lhát, i když by druhé díly neměly ve velké většině vůbec vzniknout, tak tady bych se za druhý díl vůbec nezlobil. ()

Heero

Na horor až nečekaně zajímavé zvraty, které tento Slasher nádherně okořenily. Nechybí vydařené killy a řádná porce krve. Příznivci Slasherů musí vidět. ()

Rathalos

Myslim,ze Australia je dalsou z mala krajin,ktore vedia natocit vyborny horor,to prostredie z byvalej psychiatrickej liecebne bolo perfektne,herci boli super a vrah,tak ten herec to zahral velmi dobre,fakt mi pripadal ako blazon,vrazdy boli dostatocne krvave,suma sumarov 5 hviezdiciek...:-) ()

dannyd14

Prvá polovica filmu bola slušná, mohlo sa to vydať týmto smerom, maskoti to zbytočne pokazili a keď už, mohlo to byť dlhšie. Tam kde som čakal, že sa to rozbehne bol rýchly koniec. ()