Geralt bojuje s démonkou, která útočí na jeho nejbližší. Smyčka kolem Ciri se z vůle nejmocnějších z kontinentu pořádně utahuje. (Netflix)

Ant_Antony

Až do tohoto dílu jsem byl schopen tvůrcům odpustit odklon od knížek, ale vymyslet si takovouhle p..ovinu na finále druhé řady i mně hnulo žlučí... Což o to, obrázky jsou to pěkné a budu se dívat i na další řady - jen asi trochu jinak... ()

zelvicka.

Dokoukal jsem sérii a jdu spát s tichým přáním, aby mé oblíbené knížky nečetl žádný seriálový scénárista a nezmasakroval je... jako démon vtělený do dívky uprostřed hradu lovců démonů. Třeba. ()

LachtanShows

Největší hate je ve finále druhé řady jednoho z nejočekávanějších seriálů roku 2021 směřován na akci a jakési vibes Jurského parku zásluhou prapodivných bazilišků, jestli já ale na Zaklínači něco opravdu obdivuju, tak je to nádherný vizuál a každý moment, který si pro sebe kradou i jen v dialozích neustále omílané příšery, já fakt žeru. Zbytek už je ale bohužel jen trochu více než nesmyslná omáčka, která toho bude muset hodně vysvětlovat v následující řadě, abych ji byl vůbec schopen dokoukat a nezhanit. ()

Martinius

tento diel je naozaj dokurveny. a to som zvysok serie vnimal ozaj pozitivne. scenaristka sa sice riadne chopila tvorivej volnosti, pri ktorej sa viac ani len neda hovorit ako o adaptacii, avsak stale to bol zaklinac v sapkowskeho duchu. onen charakter i prostredie tak osobitne a zive v knihach. dychali nim aj hry, ktore sice boli uz pokracovanim knih, avsak drzali sa striktne a s respektom kanonu. posledny diel tejto serie sa vsak vysral na vsetko, co je v tomto svete svate a co robi zaklinaca zaklinacom. sklzol kdesi na mentalnu uroven tvorcov 8. serie hry o trony. takze v rychlom slede naj faily, ktore len dalej dokurvia dej: 1) ciri, ktorej trvalo 5 kniznych dielov na vypestovanie si svojich schopnosti, sa stava uvrestanou supercarodejkou. 2) predcasne odhalenie emhyra je uplne zbytocne, antiklimax, ktory zavana dramatickym pruserom. 3) geralt neriesi finalnych bossov umrncanym vyplakavanim na sposob "ciri, vrat sa, ciri, ty to zvladnes", ale sekanim a genialitou svojho bojoveho umenia. aj vdaka tejto scene posledny diel poprel charakter hned viacerych postav - od geralta, vesemira, ciri az po yennefer. 4) syndrom "cervenych triciek" zo star treku. u sapkowskeho nebola ziadna postava navyse, tu nelogicky a samoucelne zomieraju "random"-zaklinaci v podobe obetovatelneho komparzu, aby bolo viac mrtvol a krvi. nieco, co by sa vo vesmire zaklinaca nemohlo stat. 5) cosi ako "fatwa" na ciri, geralta a yennefer zo strany severnych kralovstiev? wtf? obzvlast, ked ma geralt po ich boku bojovat proti nilfgaardu? bojim sa tretej serie. ()

M1k9

Druhá série má pachuť toho, že sloužila jen jako výplň mezi začátkem a koncem. Alespoň v posledním díle vypustili solidní monstra. Mno popravdě bylo to o ničem. Úplný závěr podle mě doslova zachránil co se dalo a probudil očekávání na pokračování.   8/10  ()

molcan2

Je verný knihám ? Alebo hre ? Povedal by som, že je verný duchu všetkého, čo mu predchádzalo, a hoci vychádza z predchádzajúceho materiálu, razí si vlastnú cestu. Žiadny spoiler, ale záver poslednej epizódy je trochu predvídateľný, ak dávate pozor, ale neodrádza to od samotnej zábavy a intenzity akcie a príbehu. Naozaj veľmi skvelý seriál a skvelá druhá sezóna. ()

Wallis3 odpad!

Hrad plný vědmáků/mutantů, co maj našpónovaný smysly, a jejich vibrující cinkrlátka, ale asi když hajají,  tak  nic nefunguje a je možno z nich nadělat špízy. Ciri si zavříská (samozřejmě pod nadvládou jiné entity) aby skrze monolit nechala projít svoje miláčky zatímco její vědomí má zase halucinace,  bez kterých to asi nejde. Lórén asi ujíždí na nějakých houbičkách. To vše zase obaleno do hnoje moudrých žvástů a voilá.... ()

tomik99

Musím říci, že poslední díl mi sedl a vlastně se mi líbil z celé řady (až na parádní úvod) snad nejvíce. Konečně se tam něco stalo, konečně jsme cítili nějakou tíhu rozhodnutí. Vše bylo natočené napínavě a těch závěrečných patnáct minut, kdy seriál chtěl ukázat všechny možné postavy, co aktuálně dělají a nad čím přemítají, bylo výborné. A ten zvrat na konci? To se mi líbilo, nemůžu se dočkat dalšího pokračování. Jen doufám, že to bude mít svižnější tempo. ()

Veseldaa.!

Konečně to chytlo nějaký náboj, po těch utahaných šesti dílech. Čtvrtou hvězdu přidávám za vidinu další řady a příchod Divokého honu. Ve finále bych ale tuhle řadu přeskočil. Více mi sedla povídková první série. S01E03 a E05 zůstávají řemeslně nedostižné. ()

MasterD odpad!

A Zaklínači ve svém hradě neslyší ani nereagují na hrozbu, ti zaklínači, kteří mají vylepšené smysly právě na to, aby zabíjeli monstra. Já končím.., u příští řady mě nečekejte. ()

JosefTomas

Jednoznačně nejzábavnější díl celé série, který prostě furt něčím překvapuje, i když dělá píčoviny na každém kroku. Proč tedy jen tři hvězdy? Protože jsem na to musel čekat 7 posraných hodin, abych se konečně trochu bavil. Na třetí sérii kašlu a je mi fakt úplně u zadku, protože být fanoušek (což naštěstí nejsem) a někdo mi po dvouletém čekání dal tohle, to bych snad šel i protestovat. ()