Wes Baylor (Scott Adkins) zvaný Žalárnik býval hviezdou bojových umení. Po tom, čo nechtiac pripravil o život svojho najlepšieho priateľa počas zápasu v Las Vegas, stiahol sa do ústrania a skromne prežíva v Bangkoku. Keď po šiestich mesiacoch dostane lákavú ponuku na zápas v Mjanmarsku, ktorého víťaz odíde z arény bohatší o rovný milión dolárov, nezaváha. Lenže po príchode do dejiska zápasu ho čaká poriadne nepríjemné prekvapenie – bola to pasca. V skutočnosti sa stal nedobrovoľným protagonistom neľudskej hry, v ktorej skupinka po zuby ozbrojených zvrhlíkov poľuje na živý ľudský terč. Naňho! No hoci sa zdá, že v zradnom teréne neznámej džungle nemá Wes veľké šance prežiť, karta sa zakrátko predsa len obráti – a z lovcov, ktorí zaplatili majetok, aby ho mohli zabiť, sa zrazu stane zúrivo prenasledovaná korisť. (TV JOJ)

jenspifa

Asi tak; Velmi rozporuplné pocity... Scott Adkins je slušnej akční rubač, ale když mu přihrajou špatnýho Choreografa, scénáristu a střihače, tak toho sám moc nezmůže. Škoda, potenciál v tom filmu byl, jenže byl degradován a zašlapán do země tupými dialogy, špatným střihem a nelogickýmy zpomalovačkami, které v určitých chvílích byly absolutně beze smyslu.. Akčních scén pomálu, na Scottyho možná až moc. Na tenhle film fakt málo, jedna na začátku, druhá v půlce, třetí finální. Možná i mé zklamání čiší z natěšenosti po shlédnutí Kickboxer Vengeance. Očekával jsem víc. 1* za Scottyho, 2* za hlavního záporáka a jeho Cooltovní bouchačku. Celkově zklamání. 30% ()

Smashed

Skvělá kamera, skvělej příběh, skvělá příroda, super akce a na hlavního klaďase se kouká líp než na okoukaného Segala nebo Stathema. Celkově to bylo takový sympatický, akorát na konci mě troch štval ten generál, tomu bych asi vymlátila mozek z hlavy... ()

MovieDevil

Příšerní herci, záporák byl sympatičtější než kladný hrdina a ten SK dabing, kurv..., to byla hrůza. Sračka všech sraček. Ta jedna hvězda je za lokace, ty byly nádherné. ()

medveed

Typické B-čko v nejlepším slova smyslu. Potěšil respekt ke kultovní 1-čce Johna Woo (zpomalené záběry, holubice, hlavní zaporák, jako by byl bratr Lance Henriksena atp.). 65% ()

Petr78c

Dvě neobjektivní hvězdy z milosti. Jedna za Scotta, druhá za Rhonu. Herecky ani jeden nestačí na Roberta Kneppera, ten jediný vzdáleně opravdu hraje. Jinak ovšem ve filmu nefunguje zhola nic, přestože potenciál by tam byl. Logika si taky dala šlofíka, jak jinak si vysvětlit např. scénu, kdy hlavní hrdina zabije (omylem!) prvního lovce, aby pak nechal u mrtvoly nůž i pušku?! Adkins by se nad sebou měl rychle zamyslet, jeho filmy začínají značně připomínat ty ve kterých "hraje" jistý vysoký pán s culíkem a nadváhou. Snad kluka konečně zase nakopne Undisputed IV! ()

Kresloun

Tohle snad ani nebylo akční Béčko. Napadá mě tak Cé či až Dé. Měl jsem velkej problém to jen dokoukat. Jediné na co se dalo dívat byli akční scény, ale jinak hrůza a děs. ()

VikyPatrik

K filmu jsem se dostal náhodou a s SK dabingem. Každopádně z dobře udělaného béčka se po prvním zabití lovce štvancem stává něco tak otravného svou hloupostí (proč si Adkins nevzal lovcovu pušku????), až se to nedalo ani dokoukat. Posledních 30 minut už jsem psychicky nezvládal. Takže to nebudu házet na odpad, páč ani (ne)vím, jestli štvanec Adkins štvanici přežil... ()