Prečo sa Elsa narodila s magickými schopnosťami? Odpoveď na túto otázku ju láka, zároveň však ohrozuje jej kráľovstvo. Spolu s Annou, Kristoffom, Olafom a Svenom sa vydávajú na pozoruhodnú a nebezpečnú cestu. Vo filme Ľadové kráľovstvo sa Elza obávala, či jej schopnosti nie sú pre svet príliš mocné a nebezpečné. V Ľadovom kráľovstve II musí dúfať, že sú dostatočné... (Saturn)

Lucianus

4 a 10 letým dcerám se líbilo, ale nedosahuje jedničky, která u nás jede každý týden. Na dvojku si ani nevspomněli. Já jsem se v kině nudil. ()

Maaarc

Proti jedničce nic nového nepřináší. Písně tam jsou fajn, vtípky povedené, děckám se líbilo, já u toho napůl klimbal. Fajn zážitek z kina. Dávám 4 hvězdy. ()

Ondrakk

Nejdříve jsem jednu hvězdu ubral za příiš mnoho (chvílemi až trapných) písniček..... abych se nakonec vrátil na plný počet za Olafa a celkově odvahu tvůrců přidat více napětí. Přeci jen je to srdcovka, prvním dílem jsem utěšoval tehdy 1,5 letou dceru, když měla maminku v nemocnici. ()

MrInk0gnit0

Písničky v originálním dabingu po opakovaném poslechu na stejné úrovni jak jednička. "Into the unknown" a "All is found" je top. Příběh není originální a zvraty předvídatelné. Animace je opravdu překrásná. Vcelku stejná úroveň jako první díl. ()

Korra

Příběh nedosahuje kvalit jedničky, písničky (až na dvě vyjímky) působí trochu násilně zakomponované do děje - ale co na tom, když se na arktické prostředí tak pěkně dívá:-) Elza zkoumá, odkud její síly pocházejí, sněhulák Olaf hláškuje a glosuje - ti dva by si ve filmu vystačili sami. Tři a půl hvězdičky. ()

desperite

Dvojka Ledové království se tak moc snaží nebýt totéž jako jeho předchůdce ale bohužel stejně neunikne běžnému stereotypu, na jehož opaku si tolik zakládali tvůrci prvního dílu. Olaf je opět tím, který tuhle poslední dysneyovku tak nějak drží ještě na samém okraji propasti. ()

colis

Jelikož si plně uvědomuji, jak Disney neumí dělat pokračování pohádek (Lví král 2, Aladin 2) byl jsem k návštěvě kina na pokračování Ledového království poněkud skeptický. Disney ovšem překvapilo - tedy ne příběhově, ten byl hodně slabý a de facto jsem ani do půlky filmu moc nechápal oč tu jde. Na druhou stranu jsem rád, že Olaf dostal více prostoru a celkově jsem se docela bavil. Vizuelně to bylo velice pěkné a takové velkolepější a epičtější než první díl. Hudba průměrná. Dávám tomu 6/10. ()

Hornet.CZ

63% / První díl Ledového Království sem měl možnost vidět již před lety, avšak nic extra to nebylo, šlo do jisté míry o dosti předvídatelnou věc po všech stranách, která v některých momentech až nudila. K dvojce jsem se dostal skrze přítelkyni co mě na to vzala do kina (22.12.2019) a osobně jsem velmi mile překvapen, ačkoli příběh je opět odhadnutelný, tak už jde o něco více originálního než jednička, nadále zde byl i lepší hudební doprovod a velmi potěšili i na dospělejší publikum mířené vtipy, které tak nějak předchozí díl postrádal. Celkově jde o slušný animák určený z velké části pro děti, který nijak neurazí ani nepobouří, avšak i starší si v něm určitě něco najdou... ()

ArchAngel_

Je to rozhodně jiný než první díl, určitě výrazně dospělejší a méně vtipný. Ale pořád hodně hodně dobrý po všech stránkách. Stejně celkově slabší než originální první díl. Hodnocení 80% ()

Vanity

Velké zklamání 😭 jedničku miluji, zbožňuji, ale tohle 🤷 Příběh složitý, nesmyslný, zločiny arendelských předků na domorodcích z lesa, fakt příběh pro děti 🙄 se nevidím, že mi dcera, když šla se školou do kina nedokázala říct o čem to bylo. Elsa jako pátý element wtf? Písničky nudné, ukřičené. Vtipů málo😣 Christofova žádost Anny o ruku zbytečně natahována a svatba nakonec nikde!!! Asi si ji nechávají do dalšího dílu, aby byl větší vývar na šatech pro holčičky na maškarní. Modrá ještěrka na sněhu taky divná věc, ale budou aspoň noví plyšáci 💰 Přitom to mohlo být taaak jednoduché a krásné. Elsa už si zaslouží taky nějakýho kořena 😉 ()

Unn

Za mne vyborny. Obcas to melo mouchy, jednu masarku, ale zazitek mi to nezkazilo. Krasna podivana. A dejove bezvadne dotahnuty prvni dil, ktery zanechal nekolik otazniku. Pisne v cestine byly taky nadherne. Povedlo se, dekuji :* ()

Lenites

Elsa a Anna – dvě sestry, na život a na smrt. Elsa je starší a proto vládne království. Anna je mladší a má neustálou potřebu svou sestru ochraňovat a zachraňovat. Když Elsa začne slyšet vábení přírody – uvědomí si, že jde za svým snem. Objevovat nová místa a řešit nadzemské záležitosti. Když dojdou společně se Svenem a a Olafem do kouzelného lesa , nachází tady každý odpověď na svou otázku a vyjasní se věci z minulosti ()

Mart4s

To, co bylo na prvním filmu nádherné, je v tomto dílu zbytečné a nucené. Ta nevědomost - co, proč, jak, dávala jedničce právě tu kouzelnou atmosféru. A právě veškeré vysvětlení, kde přišla Elsa ke své moci a jak s ní má naložit, uškodila tomuto filmu nejvíce. Písní je tu 2x více, jsou suché a vůbec né chytlavé. Nezachrání to už ani Sven s Olafem, kteří ztratili vtip. Studio Disney by se mělo zaměřit spíše na nové originální příběhy, než dokola ždímat úspěšné značky, které s každým dalším dílem ztrácejí kvalitu a šmrnc. Je ovšem potřeba dodat, že tyto filmy jsou dělané především pro děti. A díky vysokým tržbám bych se nedivil, kdyby se ohlásil díl třetí. ()

NejkubaCZE

Jednoho dne jsem se rozhodl zajít do kina na něco méně náročného, vzal jsem tedy svou mladší sestřičku na tento animák. Jednička se mi líbila a hodnocení tohoto filmu bylo též kladné, tak jsem si myslel že to bude dobré. Prvních pár minut do filmu a přišlo první ouvej. Film je napsán hlavně pro děti, narozdíl od jedničky postrádá inteligentnější humor a příběh mi skoro přišel jako kdyby vůbec neexistoval. Jediné co se mi na filmu líbilo bylo grafické zpracování, ale to můj názor na film nezachrání. Po druhém zhlédnutí jsem byl ještě více zklamanější. 2/10 ()

lil7minmin

Čekala jsem něco skvělého, ale dostala jsem něco jiného. Něco naprosto lepšího. Druhý díl Ledového království mě naprosto dostal a můžu říct, že se mi líbil více, než jednička. Možná je to hlavně kvůli tomu, že skončil přesně tak, jak jsem si přála - aby se osudy Anny a Elsy naplnily přesně tak, jak se stalo (no spoilers). Soundtrack je naprosto skvělý, zábava zaručená a dojemné chvilky též. ()

majorzeman13

Skvělý vizuál a animace snímku . Jeden z nadprůměrných animovaných filmů roku 2019. No a moc jich tedy nebylo dle mne. Po komerční stránce jde o parádní počin,ale po té filmové jde o lehký nadprůměr. 7/10. Myslím,že Disney vsadil na jistotu. Rozhodně jde,ale dospělejší,temnější pokračování ! ()

Ledové království dostane spin-off

Ledové království dostane spin-off

07.04.2020

Pohádka Ledové království od studia Disney se dočká vlastního spin-offu. Seriál s názvem At Home With Olaf se zaměří na postavu sněhuláka Olafa, jehož ve filmech dabuje herec Josh Gad. Projekt… (viac)

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům

16.12.2019

Tento týden vstoupí do kin devátá epizoda Star Wars a box office tabulky opět budou pukat ve švech. Do té doby ale kinům vládnou jiné hity. Jumanji: Další level konečně sesadilo z trůnu Ledové… (viac)

Elsa a spol. roztříštili světový rekord

Elsa a spol. roztříštili světový rekord

25.11.2019

(Kruto)vláda Disneyho nemá konce. O víkendu vklouzlo do kin pokračování animáku Ledové království a všichni tak nějak předem tušili, že to bude velké. Dokonce ani šestiletá prodleva mezi oběma díly… (viac)