Vo veľkom štýle

• Slovensko Lúpež vo veľkom štýle (viac)

Na vyrovnanie účtov nie je nikdy neskoro. V zúfalej snahe platiť pravidelne účty a prežiť kvôli svojim najbližším, sa trojica kamarátov odhodlá riskovať všetko a prepadnúť banku, ktorá ich pripravila o peniaze.... (Continental film)

orkadimenza

Krimi komedie o loupeži s old-school partou známých herců. Je to určitě něco, co by mohlo dobře fungovat. Během filmu jsem se nemohl zbavit dojmu o obsazení herců "Freeman, Caine a ten třetí", i přesto, že Alan nepředváděl špatný výkon. Tato komedie se odlišuje od ostatních žánrovek svým zakončením, protože zde neuvidíme tradiční loupež=velké finále, což je poměrně zajímavá změna, která ale není tolik využitá. Celkově se spíš jedná o oddychovou žánrovku připomínající "Frajery ve Vegas" nejen svým hvězdným old-school obsazením, ale i výsledným hodnocením. Průměr, který nijak nenadchne ale ani neurazí. ()

Patrik256

Rozpočet_ 25 milionov dolarov // Tržby_ 82.1 miliona dolarov // Tržby v ČR*_ 3 637 409 Kč // Diváci v ČR_ 27 954 // Tržby v USA*_ 45 milionov dolarov ()

Danken

6/10 Celkem příjemná oddychovka s partou vynalézavých gerontů. A zase se budu opakovat, ale stejně jako ve filmu Stand Up Guys (2012) jsem si říkal, jak to ten pan Arkin dělá. Chci znát jeho kouzlo na nekonečnou potenci. ()

vander19

Zo začiatku ma tento film, teda komédia dosť bavila. Obsadenie hereckých postáv je neskutočné. Všetci páni majú nad 80 rokov a každý doma Oscara. Čudoval som sa len tomu, že réžiu na tom spískal Zach Braff, ktorý je o 1/2 mladší ako hlavní predstavitelia. Legendy filmového plátna sa doberajú, kto skôr zomrie, ako vyriešia svoje finančné problémy a čo bude z ich rodina. Tento jav príjemného zobrazenia trvá tak cca. 30 minút. Potom film začne naberať iné kontúry a aj moje hodnotenie začalo klesať. Ak v po tom príjemnom úvode som premýšľal na 4*, tak ten zvyšok to stiahol do priemerného filmu, okolo tých 60-65%. Škoda, lebo herecký potenciál tu bol veľký ako naša galaxia, ale vďaka zbytočne blbému a sentimentálnemu scenáru sa z toho vykľula priemerná záležitosť. ()

Jaro_slav

Wo! I feel good, I knew that I would, now! I feel good, I knew that I would, now! So good, so good, that's what I should. S takovouhle hereckou kanonádou snad nejde u staršího (20+) publika neuspět. I tu hudbu jsem někde slyšel. Feel good komedie, u níž víte, že nemůže dopadnout špatně - i když by se klidně mohla jmenovat Ocean's Elders. ()

Sochorisko

Já nevím jak vy, ale v případě tohoto snímku na mě koukali 3 filmové hvězdy v letech, které si snímek pořádně užili. Celková atmosféra snímku je s lehkým nádechem volnosti naprosto geniálním odpočinkovým trhákem, na který prostě musíte jit! Kdo by přeci taky podezříval 3 dědoušky z bankovní loupeže! Nesmysl! ()

Klajnik

Párkrát jsem se pousmál, jelikož sem tam se to trio staříků projevilo fakt absurdně, což to mě pobavilo. Takový Shane Black by z toho ale vytřískal mnohem víc. Je to dobrá jednohubka, ale furt jednohubka - takže 2/5. ()

Mimomisu

Mozna jsem moc kritickej, ale nejen, ze scnear stal za...houby, ale nejvic jsem se soustredil na rezii a tohle Zach vubec nezvladl. Jako na urovni skolniho cviceni v prvaku nezvladl. Jeden pruser za druhym. Technicky je kamera a hlavne strih uplne mimo. A to, ze si nepohlidal ten mizerny scenar s tim souvisi. Mrzi me dve veci. Po dvou autorskych filmech od Braffa, ktere mi prisly hodne dobre, se upise tomuhle, a druh je ocividna, ze se tomu upsali i takovi herci do hlavnich roli. Mam pocit, ze tady vsem v produkci preskocilo. Davam dve, ale ani nevim za co popravde ()

Sygauras

3 staříci, kteří se rozhodnou na stará kolena dokazovat světu že ještě nepatří do pamětní síně slávy. Nejsem si jistá že jim to šlo dobře. Občas jsem si prostě řekla že tihle herci prostě potřebují peníze, občas jsem si řekla že to dělají proto aby se na ně nezapomělo. Průměrný film z dobrými herci. Sranda to moc nebyla a napínavé dobrodružství taky moc ne. Takový zvláštní film hodící se víc do televize než do kina. 3 hvězdy bych dát asi mohla, i když jsem ke konci už více méně čekala až to celé skončí. ()

TwoFace

Zábavný příběh o třech stařících na mizině, kteří už nemají co ztratit a tak se rozhodnou vyloupit banku. Když uspějí, budou mít důstojný důchod. Když je chytí, budou mít postel, jídlo a zdravotní péči zdarma. Skvělý scénář s rozumnou stopáží ani chvíli nenudí, film má spád a sledovat trojici staříků, kteří na stará kolena plánují vyloupit banku, je nesmírně zábavné. Film staví na vynikajícím triu legendárních herců, jejichž přátelství v reálném životě se skvěle přenáší na plátno a všechny interakce a hlášky působí neuvěřitelně přirozeně a vtipně. ()

filipvrbik

Výborná, sice lehce gerontofilská krimikomedie, která sice nepřináší bůhvíco nového, ale skvělí herci se postarají o velkou porci zábavy... Nejzajímavější je asi fakt, že z ústřední trojice Morgan Freeman, Michael Caine a Alan Arkin, ještě nikdo neumřel a mají hezky 87, 88, 89 let :-)... Jinak, co se týče filmu zápletka je celkem jednoduchá - prostě vyloupit banku, která naše poctivé starce okradla. Ale způsob a ghlavně následné alibi jsou vážně vtipné a povedené...80% ()

zahadum

Trojica super dôchodcov v super USA musí siahať k veľmi krajnej možnosti ako si prilepšiť k dôchodkom....hmm prilepšiť...oni žiadne dôchodky nemajú a tak vezmú spravodlivosť do svojich rúk....horko - vtipná komédia ktorá trpí na siahodlhé dialógy a miestami nudné pasáže....raz sa to dá pozrieť a určite sa aj zasmejete. ()

LordBeeDoO

Průměrná komedie s pár vtipnými momenty, kterou drží herecké obsazení, scénář a děj toho v sobě nemá moc zajímavého. Na odpočinkové odpoledne, proč ne, ale myslím, že víc než jednou se na tenhle film podívá málokdo. ()

Zemřel herec Alan Arkin

Zemřel herec Alan Arkin