Rapl - Série 1

(séria)
Česko, 2016, 12 h 52 min (Minutáž: 58–61 min)

Réžia:

Jan Pachl

Scenár:

Jan Pachl

Kamera:

Marek Janda

Hynek Čermák, Lukáš Příkazký, Alexej Pyško, Lucie Žáčková, Tomáš Jeřábek, Kristýna Frejová, Cyril Drozda, Aneta Krejčíková, Sara Sandeva, Miroslav Etzler (viac)

janisricos

Zatím to vypadá velice slibně, pan Pachl si umí napsat poměrně životný charaktery. I když nemusí být zápletka dokonalá či reálie zcela české, ta mezinárodnost se mi líbí. Stejně jako Bukowski. ()

EternalS

Je to kurva dobrý. Až jsem sám překvapený, jak moc dobrý to je. Skvěle napsané dialogy, velice uvěřitelné a výborně zahrané postavy, především Kuneš a možná ještě o krapánek lepší šéf oddělení Rohan. Hutná "severská" atmosféra a do toho místy geniálně propašovaný humor. Náramně jsem se u každého dílu bavil. Jediné mínus je až přehnané množství mrtvol, ale bez mrtvoly není případ, takže odpouštím. Naprosto zasloužených 5 hvězd, na české poměry neskutečná kvalita. ()

milos.lacika

velmi prijemny serial. sympaticky hlavny hrdina s uveritelnymi problemami. samotne pripady som si uzil. hlavna linia prechadzajuca castami sa postupne ukazuje a ma zaujimave vyvrcholenie. policajna stanica zije svojim zivotom. rovnako ak krimi scena. prostredia jachymova ma najviac bralo v zimnych castiach a na jesen. ()

eMejla

Obecně kriminálky nemusím, ale Raplova první série je velmi chytlavá. Hutná depresivní atmosféra, skvělá hudba a parádní kamera. Dějově napínavé, sice v něčem trošku přehnané a nelogické, ale rozhodně to není úplný trapas. Mě se líbilo. ()