Žárlivost na mladou ženu dovede starého hospodského k tomu, že si vymlátí vlastní hospodu. Mrtvola umláceného milence a spousta stop vedoucích k známému násilníkovi přesvědčí Kuneše o jediném – takhle jednoduché to být nemůže. (Česká televize)

v.indruchova

Trochu toho málo nasrání, pěkný prostředí, slušná hudba a parkouru. Robina Lupínka manželka začíná být "vykojená"? nebo spíš žárlivá? Bohužel Slepice nezazářila. Mluví jako stydlivá školačka. Vůbec jí to nevěřím. Dobrá na papírování, ale ne na řešení mrtvol. A špinavýho poldy manželka se ovíjí kolem Kuneše je mi z toho nevolno. ten závěr trochu divnej, pokud to bude mít smysluplné pokračování tak ok. rozpačitě zahrané. Je pravda, že seriál neřeší nějaké zákony a právo. Technici neumí svou práci stejně jako právníci /ti tam pro změnu ani nejsou) i jiné profese.  Je tu tuna chyb, nesrovnatelně horší seriál než Případy 1. oddělení. Budu se opakovat, ale to obrovské zjednodušování tomuhle seriálu dosti ubližuje. ()

Jara.Cimrman.jr

"Říká se, že přes tuhle celnici se dá v pohodě protáhnout i jadernej reaktor." Celníci a úplatky? No to snad ne. Já tedy začnu tím špatným a to je trestním řádem nepříliš povolené vniknutí do bytu zavřeným oknem, což samozřejmě nikdo neřeší. Jinak mi byl Kuneš samozřejmě sympatický tím, jak krotil žárlivého golema, ale mám jisté podezření, že kdyby se vydal do psychiatrické léčebny provést svůj neodborně vedený dialog o pár minut později, tak by si neměl v hlavě co spojovat. ()

SOLOM.

Nevěra tě může přivést i do hrobu!!! Lupínek je fotrem a moc tuhle roli nezvládá, což asi taky nikoho moc nepřekvapí, stejně jako sbližování Kuneše s Gregorovou starou. Každopádně jasným vládcem tohoto dílu je starý hospodský, jehož nevěrná žena běhá nahá po lese a její milenec je nalezený ubitý na sračku. I v tomto případě se objeví několik atmosférických momentů, z nichž nejsilnější přichází vskutku na konci – slza mi sice neukápla, ale bylo to dobře natočeno a nechyběly emoce. Přesto stín průměru nepřekročil ani tento díl … ()

rakovnik

Dnešní případ byl nakonec dost banální, ale události okolo hlavních hrdinů dělají epizodu opět zajímavou. Navíc osobní peripetie kriminalistů nepůsobí rušivě, ale skládají zajímavé souvislosti, což v ohledu na jiné současné seriály kvituji s povděkem. Škoda, že tentokrát Kuneš nejel šprechtit do Německa, ale tvůrci měli asi tolik nápadů, že se prostě do této epizody vše nevešlo. ()

Sa.sa

"Toto je bio skládka - - toto je bio noha" :))) ty vole Mácha to je, ale polda... Přišel si na celnici a: "dobrý den mi bychom chtěli něco pašovat - - jo a co pak..? - - cigára - - jó a kolik..? - - kamion - - tak to bude milion... - - a bylo to..." :))) jo devadesátky... Kdo to nezažil neuvěří už, že to u nás tak bylo... Jinak Kuneš zase nezklamal, i když jeho metody nejsou zrovna moc košér... ()

• Natáčelo se v těchto lokalitách: Máchovo jezero, Staré Splavy, Proseč pod Ještědem, Karlovy Vary, Abertamy, Boží Dar, Jáchymov, skládka Tisová, Prameny - U Tří Křížů, psychiatrická léčebna Bohnice. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)
  • Trojice křížů, kde se také natáčelo, byla zhotovena v roce 1849 občany města Prameny (Sangerberg). Jejich umístění na výrazné vyvýšenině dávalo v pozdějších dobách vznik pověstem o jejich původu. Jsou na nich umístěny nápisy, které však nejsou příliš čitelné. Lze pouze vyčíst, že byly vyrobeny jako poděkování za uzdravení. (sator)