Pod

Brat so sestrou sa po dlhom čase stretnú. Dôvodom pre stretnutie je správa od ich známeho. Hoci je v nej vyslovene napísané, že nemajú chodiť k odosielateľovi, súrodenci sa napriek tomu rozhodnú navštíviť jeho dom. Ich známy však celý dom zabarikádoval a tvrdí, že skrýva tajný objekt v pivnici. Oni si myslia, že je to len výplod jeho fantázie, ale muž im dokáže, že sa mýlili. To, čo sa skrýva v pivnici, im ale spôsobí obrovské problémy. (Marceloo)

Forsberg11

Slušne atmosferický "malý" film, kde hlavnou nosnou líniou príbehu je silné hranie na divákovu netrpezlivosť a zvedavosť, čo to vlastne v tom suteréne Martin skrýva a kedy to uvidíme. Kým to však neuvidíme dejú sa poväčšinou nie príliš lákavé a pozerateľné veci. Trojica súrodencov po sebe asi dvadsať minút huláka v jednej miestnosti a po chvíli to už začína pekne liezť na nervy. Napravila to našťastie poriadne atmosferícká a nabúchaná posledná polhodina, ktorá vystrelila u mňa POD do slabšej štvorhviezdičkovej zóny a prebudila veľkú chuť vidieť pokračovanie tohto zaujímavého emzáckeho sci-fi hororu. Sem s dvojkou. 70 %!! ()

herr_carter

Larry Fessenden ve své životní a možná poslední filmové roli, ve které každopádně exceloval na plné čáře a za sebou tak nechává i ústřední duo sourozenců, z nichž marně pátrám, kterej z nich je větší debil. Minimálně paní L.A.Carter tu aspiruje na největší krávu v dějinách pohlavních ženských rolí, debila tu ze sebe dělá tak vehementně, až jsem málem atakoval svou novou televizi a způsobil jí první a poslední defekt ! Dost řečí o bezvýznamné hysterické krávě, z filmu jsem měl ve finále dobrý pocit, hlavně i z toho důvodu, že v momentě odhalení ústředního zmutovaného kripla tvůrci zachovali chladnou hlavu a zavřené peněženky a místo zběsilých digitálních efektů jen nějakému talentovanému neherci opatřili slušivý kostýmek mumie za pár šupů ve výprodeji v Kauflandu - naštěstí !!! Takže závěrem si půjčím jen erudované shrnutí několika stovek zdejších zasloužilých filmových publicistů = akce 3/5, napětí 4/5, láska hovno, drama hovno, příběh 2/5 přímá úměra rozpočtu vs uspokojení nenáročného diváka 5/5..........................moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

666Carnage

Výborná atmosféra a rychlé tempo dává tomuhle filmu velké plus. Bohužel mě, ale zklamalo, že nemám žádné vysvětlení co to sakra bylo. Ve filmu padlo dost teorií, ale žádná mi neřekla nic konkrétního. První počin pana režiséra mě nebavil. Zato tenhle kousek byl pravý opak. 70% ()

Litvicek

Kvalitní bubák nevynahradí chabý scénář a amatérské herecké výkony. POD by mohl zaujmout, jen by to musel dostat do ruky někdo zručnější, aby to přepracoval do jiné formy. ()

Magika82

Další z filmů, od kterých jsem mnoho nečekala, a tak také nebyla zklamaná, když jsem mnoho nedostala. Pro někoho je tato filmvá sklenice zpola plná, pro jiné zase zpola prázdná. U mne platí to druhé. 1/3 filmu jsem prodřímala, a celý film zachraňuje snad posledních 20 minut. Zplácané scény se místy podobají zcela jiným snímkům. Opravdu netuším, oč se režisér Mickey Keating pokoušel, ale kandidátem na Zlatou Malinu je zcela jistě... Jen skrze oněch posledních 20 minut dávám 33% a tedy jedinou hvězdu. ()

Standic1

Výbornou atmosféru ničí uřvaná hlavní protagonistka, která se naštěstí dlouho neohřeje. Jinak musím říct, že se nedá filmu nic moc vytknout. Zajímavá maska a nepříjemný jekot monstra nahání husí kůži, ale jinak se nic moc ve filmu neděje a prakticky se ani nic moc nedozvíme. ()

Silviaxx

Nič svetoborné, no vďaka krátkej stopáži pozerateľné. POD nás v podstate hodí priamo do deja bez toho, aby tomu predchádzala nejaká predpríprava a taktiež na záver nemožno čakať extrémne uspokojujúce vysvetlenie. Avšak tá časť medzi tým bola celkom fajn. Síce sa dlhšiu dobu nič moc nedeje, ale tento čas aspoň vypĺňa paranoidný schizofrenik, ktorý tak úplne vlastne ani nie je paranoidným schizofrenikom. Scéna v pivnici trošku predvídateľná, ale aj tak vo mne vyvolávala akú-takú dávku napätia. Nasledujúce kontaktné scény taktiež neurazili. V konečnom dôsledku však POD nie je nič, čo by ma dostalo do kolien alebo na čo by som myslela ešte aspoň 5 minút po dopozeraní. ()

Flopik

Jediné čo tu sa tu dá pochváliť je akurát atmosféra.Inak nuda a to neskutočná.Skoro celý film sa nič nedeje na konci chlap vbehne do suterénu a vy čakáte že tá príšera bude stáť zato.Možno by aj stále ale nejaké ľakačky s ňou teda neboli.Aspoň ja osobne som sa naozaj ani raz nezľakol.Prišlo mi to tupé a čo bolo najhoršie pozeral som sa nato s neskutočným odporom a to ani neviem prečo.Ženská postava sexi ale hlúpa a tie jej výrazy tváre no wow skoro ma s prepáčením jeblo.Koniec odveci a celkovo film mi absolutne nesadol. ()

Heero

Bratr se sestrou hledají svého bratříčka v chatce u lesa, kde zjistí, že bratříček našel v lese jakýsi zmutovaný experiment, celý je to předvídatelný jak Standa, když je řeč o fotbale (lepší než Páťa Berger, neasi) a konec vymyslel někdo na hajzlu při sraní, pět minut před jeho odevzdáním. ()

warrenur

Jedna hviezda za vykon toho prepnuteho byvaleho vojaka. To by sa dalo nazvat herectvom a celkom to gradovalo atmosku. Urevana Lauren ide viac na nervy, ale to bol istotne zamer, aby bol divak akoze na spendlikoch. Cely cas som bol zvedavy, co je to ten zamotok, nuz a jeho objavenie sa mi hned pripomenulo Mumiu s Rachel. Veskera atmosfera opadla a zaver filmu bol typicky pre ostatny nizkorozpoctovy brak. Slabe dve alebo silnu jednu, je to jedno. Skoda, vnimam tento film ako zabity potencial, dalo sa z toho vytlct hodne. Skoda. ()

HonzyR

První půl hodka fajn, ale nijaké terno. V půlce se to ovšem překlopí do fajn rychle ubíhající zábavy a já tomu strašně moc chtěl přidat, protože mě to fakt bavilo. Ale ta tupá uječená, hysterická nána mi v tom zabránila. Jeden z nejhorších a nejvíc nesnestielných hereckých výkonů ever. Potěšila super atmosféra, drsnější konec a minimálně jedna super lekačka. Ale za tu krávu, která ničila celý zážitek z filmu sorry... __50%__ ()

Wallis3

Když máte pošahanýho brášku, co byl v armádě, máte mu věřit, že má cos ve sklepě, nebo né? Film díky své krátké délce slupnete a pak na něj nejspíše zapomenete. ()

Johny M.

Možná tam pár věcí haprovalo, ale jinak Pod jako horor fungoval výborně. Skvělý herecký výkony, monstrum, ideální stopáž a prvotřídní soundtrack, kterej to celý krásně dokreslil. 4,5* Jestli bude Keating takhle pokračovat, tak super; velkej talent. ()

MindTuber

Jak píše Maddy: ,,PODpriemerný film." Začátek sice trochu namlsá, protože se vlastně nic nedozvíte a tak vás na chvíli u sledování udrží vaše vlastní spekulace. To však nevydrží dlouho. Přistihnul jsem se, že vlastně jen čekám, až to skončí. To se mi u filmů se sedmdesátišesti minutovou délkou stává zřídkakdy. Kdyby to byl kraťas, třeba epizodka Krajních mezí, tak bych hodnotil o dva řády výše. Takhle jsem se nedočkal ani překvapujícího závěru. ()

intro

Hlavně v poslední třetinu filmu má Pod tu správnou temnou hororovou atmosféru. Dávám 55%, na nudný večer určitě zabaví. ()

Schmitke69

Slušná žánrovka s vhodně krátkou stopáží, nic jsem od toho filmu neočekával takže mě mohl jen překvapit a to se nakonec povedlo. 70% ()

dr_mtfk

Earl Hickey s brýlema jde se strašnou krávou pro labilního Randyho, který podal ze všech pěti herců asi nejlepší výkon. Kdyby to byla jedna epizoda seriálu, tak dobrý... ()

Hezonja7

Béčkový horor, klasický béčkový horor který na vás navíc pomocí nějakého psychologického šílení jednoho bývalého vojáka nějak zaujmout, aspon že jsem se teda jednou pořádně lekl, málem mi vyletěl šálek čaje. ()