Predtým, ako som ťa poznala

• Česko Než jsem tě poznala (viac)

Louise vie všeličo. Vie, že sa jej páči práca v bistre, a vie, že možno neľúbi svojho priateľa Patricka. Zato nevie nič o klasickej hudbe, nevie, že príde o miesto, a keby tušila, čo ju čaká, asi by prišla o rozum. Will vie, že po dopravnej nehode stratil chuť do života. Vie, čím bol kedysi, vie, že všetko sa mu teraz zdá nepodstatné, a presne vie, ako s tým skoncovať. Zato nevie, že Lou mu vtrhne do života ako náhla búrka. A ani jeden z nich nevie, že jeden druhého navzájom navždy zmenia... (Forum Film SK)

bari68

Dobrý romantický film sa pozná aj z teho dovodu, že baví aj chlapa (rozumej, že nemám na mysli Lindstromovú a Steelovú a pod.). A v mojom prípade tu fungovalo výborne. Malo to nápad, vtip, príbeh , posolstvo a hlavne srdce. Ďalší z rady filmov, ktoré čakajú postupom času na plný počet. ()

Benedygtus

Trochu kycovite, trochu vykradacka z jinych filmu(pro me), trochu mi nesedla Emilia Clarke do teto role, ale jako celek je to celkem fajn a palec nahoru za solidni konec, ikdyz asi kazdy si vzpomene u nej na "P.S.: Miluji te". ()

SheenaStaley

Hodnotenie som v priebehu niekolkych sekund viac krát zmenila, pretože som sa nevedela rozhodnut, ale takto... normálne by som dala asi 4 krásne hviezdičky, ale zarezonovalo to a rozhodla som sa ist do plneho počtu... Aj keď tento žaner nie je uplne moja šalka kavy, velmi som si to užila, krásne, svieže, nepresladené, nikto neprehrával takže herecké výkony boli velmi skutočné a uveritelné, aj slzičky ukapli, proste naozaj príjemný film.... a šatník Emilie Clarke z celeho tohto filmu chcem mať okamžite doma.... :) ()

klukluka

Neskutečně sladká limča, jsem od toho celej ulepenej, ale moc mi chutnala, protože barman si na ní dal hrozně moc záležet a namíchal ji z perfektních ingrediencí. Originál ale může být jen jeden a kromě řady překvapivých momentů měli Nedotknutelní něco, co Než jsem tě poznala ne - vtip, šmrnc a snad i větší noblesu. Druhá pětibába na to proto teď nepadne, protože tohle bylo druhý nejen rokem vzniku. A jestli ne až třetí, protože to vlastně bylo řízlý i Hlasem moře. ()

Michelle75

Je to klasická romantika s vcelku dobrými herci a atmosférou,která k tomu patří. Konec se mi líbil a byl pro mě pochopitelný. Jen na Emilii Clark jsem občas neměla chuť se koukat, protože její přehnaná grimasa na mě působila spíše kýčovitě,než roztomile, přímo střeleně debilně. Omlouvám se,pokud jsem tímto někoho ranila. Je to škoda,protože jinak to byla správně ujetá sympaťčka,ale na sama Claflina prostě neměla. Čůůůs. ()

KoRner

Romantický remake Nedotknuteľných bez nejakého humoru, zato však so srdcervúcim koncom, ktorý je každému jasný už z nadpisu. ()

wooozie

Ani sám tomu nevěřím, ale Než jsem tě poznala je fakt výborný film. Ze začátku to vše působí neskutečně uměle a trochu nudně, díky pitvoření Clarke a znuděným výrazům Claflina, ale nedejte na první dojem. Ve skutečnosti z toho vyplyne neskutečně sympatická pohodovka s pěknými i smutnými emocemi. Chování postav přejde z umělosti do uvolněnosti a hlavně ze ztřeštěné Clarke se stane to nejsympatičtější nemehlo s naprosto úžasným smíchem (nechci dopředu předvídat, ale hodně se bojím případného předabování, které tak jako tak naprosto smaže originální osobnost, na které film stojí). Přestože je to velmi podobné téma, Nedotknutelné raději nesrovnávat, jelikož nic tak vtipného a zároveň pravdivého už pravděpodobně nikdy nikdo nenatočí, ale jakkoliv může námět spoustu lidí odradit, tak pokud má člověk na dané téma náladu, najde si Než jsem tě poznala fanoušky nejen mezi ženami. Takže tomu hodím letos asi nejvíc přepálené hodnocení, ale někdy vám prostě film tak sedne, že mu s klidným svědomím přidáte, třeba i za super soundtrack. ()

Seti

Předlohu neznám, proto jsem nevěřil, že to skončí tak, jak to skončilo a byl jsem příjemně překvapen, že to neskončilo tuctovým cajdákem, jak jsem předpokládal. Jinak Denerys tahle poloha sedí daleko víc, než Sarah Connor, přesto jsem přesvědčen, že Emilia Clarke už navždy bude herečka jedné role. ()

Zagros

Romantické film jsou většinou jako pohádky a s tím je nutné k nim přistupovat, přesto od nich očekávám i něco více a tady se mi to nedostalo. Hlavní dvojice je sice sympatická, ale nějak jim to dohromady nefunguje. Navíc zápletka, upoutání na vozíček a ztráta chuti do života, působí jaksi uměle. Ano, je to sice tragédie, ale pokud se topíte v miliónech, nemá to správné vyznění. Spíše by mě zaujalo, jak by se s podobou situací popral "obyčejný" člověk, který musí čelit i existenčním problémům a jak by dopadla láska, kdyby se chodilo jen na procházky do parku a nejelo někam do Karibiku. ()

Vajonek

Knížku jsem nečetla, takže nemůžu porovnávat. Co ale můžu, tak říct, že film jsem viděla podruhé a zase jsem to s nimi prožívala a na konci si říkala, i když jsem věděla, jak to dopadne, že by si to mohl přece jen tentokrát rozmyslet. Už to mi napovídá, že tenhle snímek není jen nějaká další klišoidní romance, ale je to věc, která diváka dokáže vtáhnout, osudy postav vám nejsou jedno, protože si vás za ty necelé dvě hodiny získají. Dva rozdílní lidé, kteří se k sobě nakonec dokonale hodí, se potkali v nesprávný čas. Ale za jiných okolností by se jejich cesty zase nespojily vůbec. Takže to vlastně bylo všechno v pořádku... Lou byla na mě tedy trochu moc vysmátá, postupně jsem si ale na ni zvykla (a možná, že kdybych to viděla nedabované, zvykla bych si i rychleji) a i když s Willem byli každý dost jiný, jejich zalíbení jsem jim neměla žádný problém věřit, k čemuž jistě přispěly dobré herecké výkony. Ještě bych taky doplnila, že se mi moc líbila hudba. A poslední polibek, který sice nebyl žádná vášnivá divočina, byl asi jedním z nejdokonalejších, jaké jsem ve filmu kdy viděla. ()

kukuuuc10

90% Kino. Většinou neholduji romanťákům, přitom jich mám hodně oblíbených: Láska nebeská, Statečné srdce, (Argmagedon). Nechal jsem se přemluvit drahou polovičkou a udělalo mi to velkou radost. Úžasný příběh, trošku připomínající Nedotknutelné, ovšem se smutným a zároveň pozitivním koncem. Emilia Clarke vládne jako Ve Hře o Trůny a opět si získala diváky. ()

provitamin

Ako fanúšik Game of Thrones som si nemohol nechať ujsť vidieť v jednom filme Emiliu Clarke a Charlesa Dance-a. Herecky slušné, najmä Emilia hrá lepšie a hlavne úplne inak ako v GoT, ale celé je to presladená romanťárna pre baby, ktorých bolo v kine ako keby tam bol výpredaj so 100%-nými zľavami. ()

Tessie

Khaleesi mne velmi příjemně překvapila coby hlavní hrdinka, její hry s obličejem a kouzla s obočím byly báječnou podívanou. Hodně jsem se bála, jak toto dopadne, jelikož kniha byla naprosto úžasná a byť film nezachytil vše, tak se podařilo vystihnout atmosféru bez nátlaku a celé to krásně fungovalo. Parádní kousek plný romantiky a citu a životních rozhodnutí. ()

Hanys_

Je to zase jako přes kopírák, a ikdyž je Daenerys správně šáhlá, tak tady prostě oproti jiným ubuleným teen romantikám žádná přidaná hodnota není. OST mi celkem sedlo. ()

EKLEKTIK

"Tohle by se nikdy nestalo." Lhostejnost, to je ten výraz, který mi tento film připomenul. Jestliže jsem si vytvořil alespoň nějaký vztah k té dívce s housenkami místo obočí, tak její protipól mé city nezjitřil už vůbec. Kdyby jejich příběh dopadl jinak, nebo v něm proběhly nějaké dramatické zvraty, pak bych ho možná ocenil víc, ale tímto mě tedy opravdu nezískal. Jedinou osobou, kterou by zde šlo snad i politovat, pak byla paradoxně postava sebestředného Patricka, jenž se proti své vůli dostal do souboje, z něhož nemohl odejít jako vítěz. ()

ruhebitte2010

Když vypnete mozek, tak se vám to bude líbít, když ho zapnete, zjistíte, že vás celou dobou oblbovali romantickým kýčem a nutili k slzám. No, horko těžko 50%, jsou mnohem "inteligentnější" romatické příběhy. ()

Han Solo a Daenerys

Han Solo a Daenerys

19.11.2016

Emilia Clarke je dobře známá díky seriálové Hře o trůny a pomalu se snaží prosadit na velkém plátně. Dom Hemingway ani pětka Terminátora jí k tomu příliš nepomohly, Emilia to ale nevzdává a po hitové… (viac)