Moderná zvieracia metropola Zootropolis je mesto ako žiadne iné. Skladá sa z niekoľkých obytných štvrtí, od nóbl predmestia Saharské pole po mrazivé sídlisko Tundrovka, domov polárnych zvierat. Je to skrátka miesto, kde všetky zvieratá žijú spolu, bez ohľadu na veľkosť a stravovacie chúťky, od najväčšieho slona, cez leva po najmenšieho piskora. Keď však do mesta dorazí ambiciózny policajný nováčik Judy Hoppsová, zistí, že byť prvým králikom medzi veľkými zvieratami policajného zboru nie je vôbec jednoduché. A pretože chce svoje kvality dokázať, využije prvú príležitosť a spojí sa aj s pouličným podvodníkom, lišiakom Nickom Wildom, aby vyriešila zložitý a záhadný prípad, smerujúci na najvyššie miesta mesta zvierat... (Saturn)

Supa35

Když si člověk potřebuje oddychnout, ale musí vybrat nějaký film který se hodí pro všechny věkové kategorie, tak tohle je přesně pro něj. Děti zde nejdou poučení a prostřednictvím například lišáka se dokážou zbavit předsudků. Vtipy nejsou nijak vulgární a přesto dokážou rozesmát všechny. Každý si v tom najde své a zaručuji vám, že se zasmějete. ()

Tomulka

Už dlouho jsem se tak dobře nepobavil u filmu. Zaprvé dokonalý humor napasovaný lehce parodicky na některé filmy (jako např.Kmotr) a hlavně výborně zpracovaný odraz společnosti (lidské reálné). Například dopravní inspektorát je naprosto dokonale pojatý vzhledem k realitě. Výborně zvolené hlasy postav takže rozhodně doporučuji v originálním jazyce. A jako animák je rozhodně na vrcholu současných animáků. Zápletka je tak perfektně propracovaná, že jí muže závidět aji kdejaký kriminální film. Rozhodně doporučuji vidět. ()

Fanusik

Nenudiaca originálne-akčná zmes, ktorá si v mojich očiach vyslúžila krásne 4*. ALE keďže sa lenochodom podarilo to, čo sa im podarilo, tak jedna hviezdička patrí výlučne len im! 4* + 1* = 5* P.S. Tí z vás, ktorí sa pri scéne s lenochodmi nezasmiali, PROSÍM ukážte mi pravý humor, musí byť ÚŽASNÍ ! :) ()

wizaard

Na Zootropolis jsem byl náhodou jen proto, abych ukrátil čas. A jelikož nic jiného nedávali a já animáky většinou můžu, risknul jsem to. A chyba to nebyla! Zootropolis typicky hravou, dětskou a barevnou formou vypráví celkem aktuální příběh o rozdělování lidí (v tomto případě zvířat), politických a jiných intrikách, snaží se bojovat proti škatulkování a předsudkům a učí, že i ten nejmenší může změnit svět. A to je asi příjemné poselství hlavně pro děti. Mně osobně, coby dospělému divákovi, se sice úplně nelíbil příliš předvídatelný a uspěchaný konec spolu s rozuzlením, nicméně s ohledem na to, že se jedná především o dětský film, to chápu. P.S. Lenochodi coby úředníci samozřejmě jednoznačně nejlepší část filmu! ()

I.ball

Skvělá detektivka se zajímavou zápletkou. Králíček roztomilá, lišák mazaný a lenochod božský. 90% hlavně za ten příběh. ()

Chaospunx

Hodně osvěžující koktejl v záplavě stupidních animáků. Neotřelý nápad i zpracování. Drobné detaily podkreslují celý film, například mobilní telefon nakousnutá mrkev je super a lenochodi jako úředníci jsou prostě geniální. ()

S.Fisher

Parádní Disneyovka na oddech se spoustou narážek na dnešní svět v podání zvířat.Lenochodi pobavili.Doporučuju se na to podívat. ()

Zaza_3121

Sluníčkářská pohádka o tom, jak se máme mít všichni rádi a nesoudit ostatní podle obalu. Ve výsledku to bylo takové..jako kdyby se autoři nemohli rozhodnout, zda film bude pro děti, nebo pro starší. Děti tohle určitě bavit nemohlo a pro dospělé to je za se takové naivní. Pár vtipných momentů a skvělé grafické zpracování. A co teprve iPhony a mp3...za deset let na to budeme koukat na Nově a říkat si "Ježiš, to jsme používali? Ten čas letí..". ()

yawa

Disney milo prekvapil. Jeden z najinteligentnejších animákov aké som kedy videla. Tvorcovia možno ani nevedia, akú vážnu a aktuálnu tému sa im podarilo zachytiť na pozadí detektívneho príbehu. Leňochody sú top a kvalita animácie tu presahuje asi všetky doterajšie animované filmy o zvieratkách. ()

trojkolka

Super zábava se spoustou roztomilých postaviček. Lenochodi a pan velký mě fakt dostali :D Jinak skvěle propracovaný animák, založený na zajímavých myšlenkách, které skvěle odráží lidský svět a současné "problémy". Něco mi tam k dokonalosti chybělo, proto to není za plný počet, ale s chutí do toho :) ()

NextOne

Zootopia se opravdu povedla. U tohoto filmu se zasmějí nejen děti, ale i dospělí. Detektivka v animáku byla naprostá bomba. Nemám proti tomu žádnou námitku. Film jak jsem koukal se stal dost výdělečným a ani se nemůžeme divit, jestli z toho udělají nějakou trilogii. 4 hvězdičky za film + 1 hvězdička za lenochody :D ()

Monyfik

Po autech 2, Letadle 2, V hlavě, další slabší kousek financovaný studiem Disney. Jako obvykle na CSFUCKD nadhodnoceno lidmi co jsou za to placeni nebo co mají lístky zdarma. Známe se ne... ()

JCS

oddechová komedie na jedničku... jsem zvědav na pokračování ... :) lenochodi na úřadech a žirafy hrající volejbal ... to mi zůstane v hlavě snad navždy :) ()

Disney oznamuje pokračování a premiéry svých hitů

Disney oznamuje pokračování a premiéry svých hitů

08.02.2024

Při příležitosti chlubení se tím, jak olbřímí mělo studio Disney tržby za první část roku 2024, se CEO myšáckého molochu Bob Iger vytasil s několika překvapujícími oznámeními. Hlavouni u Disney totiž… (viac)

Do Ledového království se vrátíme i počtvrté

Do Ledového království se vrátíme i počtvrté

17.11.2023

Disney dlouhodobě sází na jistoty. Vzhledem k tomu, že nejvýdělečnější filmová sága všech dob, tvořená superhrdiny od Marvelu, je v nemalých problémech, jež byly jen zdůrazněny obrovským kasovním… (viac)

Disney oznámilo kupu animáků a taky vyhazovy

Disney oznámilo kupu animáků a taky vyhazovy

09.02.2023

…a všechny jsou pokračování starších hitů. Tak by zhruba šlo shrnout to nejdůležitější z první letošní čtvrtletní konference společnosti Disney, na které vracející se šéf Bob Iger ubezpečil akcionáře… (viac)