Starosta Pepan naozaj nemá kľudné Vianoce. Nepreslávi Kameňákov, pretože mu zatrhli unikátny projekt zjazdovky s veľkým skokanským mostíkom na neďalekom Řípe. Nepomohla ani protekcia pána prezidenta. Čím teda na Vianoce prekvapí Kameňákovčanov? Zázraky sa však dejú, zvlášť cez Vianoce. Na miestnom trhu si otvorí stánok najväčšia celoštátna celebrita, televízna veštkyňa Ruža. Tá spásonostne vyveští náhradné riešenie – klzisko! Do sviatočnej mely se pridá vianočný večierok učiteliek s pánskym striptýzom, pátranie po stratenom Kohnovi, inovácia Veselého domu a nájdený pes, ktorému Franta Cloumal dal meno Chuck Norris. A učiteľka Vlastička, stále márne nadbiehajúca Pepanovi, sa vo finále konečne dočká zblíženia s milovaným starostom. Na ľade, ako predpovedala vedma... (Saturn)

ssarka odpad!

tenhle režisér natočil Kytici?? a Obecnou školu?? jdu blejt velebnosti,kam lidi dokážou klesnout..:( ps: jako každý škvár poslední doby,viděno na internetu,za tohle bych nedala ani 5 Kč v kině.. ()

durkes odpad!

Hlbšie sa už spadnúť nedá.......ani väčšiu kravinu natočiť...toto už je fakt vrchol debility, len kto toto môže financovať ? ()

tosastava

Naivne som si myslel že Brabec nemôže natočiť horšiu pičovinu ako Troška,strašne som sa zmýlil!. Troškove chujoviny(kameňáky) sú oproti tejto gigasračke oscarovým veledielom ()

Chlo0opek

Humor za hranou slušnosti by tak nevadil, kdyby byl použit ve správnou chvíli a byl vtipný, kameňáky nic moc (co taky vymýšlet již v 5. části, že), jen ta hudba byla oproti zbytku vlastně hezká. ()

codyak odpad!

Pane Vydra, pevně doufám, že jste na sebe hrdý. Tohle vidět Váš otec, asi by mu nebylo veselo, o paní Medřické ani nemluvě. Z celého srdce gratuluji všem, co se tohoto "skvostu" účastnili. Speciálně děkuji monumentům českého filmu pánům J.A.Duchoslavovi, Hruškvi a Glazarovi. Jen tak dál...jste opravdu borci!!! ()

Jard

Zbytočne násilný humor a násilné scény. Všetky vtipy, ktoré boli vo filme spomenuté, boli už dávno známe v spoločnosti. 10% ()

Ondr4H odpad!

Celá série Kameňák je špatně pojatá od začátku, existují tisíce černých vtipů ale vždy se vyberou ty nejprofláklejší v podání zasměj se sám, poslední dva bohužel toto naplňují více než je zdrávo.Přiznám se mêl jsem naději že pátý díl bude v nečem jiném.Ano byl!Co postava to debil.Česká filmová škola a komedie s tímto snímkem vybouchly na atomy. ()

P@\/EL

Hlavní problém Kameňáků vidím v tom, že herci nedokážou mnohé vtipy podat tak, aby vyzněly nenuceně a přirozeně. Spousta povedených vtipů proto jen tak vyšumí bez patřičného účinku. Na druhou stranu se tu našlo několik situací, které mě dobře pobavily a vyloudily úsměv na mé tváři. A kdyby už nic, tak aspoň Miloš to zachrání. ()