Ash vs Evil Dead - Série 1 (2015) (séria)

Zabiják vrahů (S01E06)

(epizóda)
  • USA The Killer of Killers

Díky drogami vyvolané vizi, Ash ví co má dělat s Necronomiconem. Pablo a Kelly zaregistrují cosi zlověstného. Ash slibuje, že navštíví Lema, ale ukáže se Fisherová kvůli rozhodující konfrontaci se svým bývalým šéfem. (Cinemax)

Necrotongue

U šesté epizody jsem se bavil zatím nejvíc, načal mě tragéd Ash se svou zoufalou snahou zabodovat u servírky s balícími hláškami z dob Top Gunu, aby mě úplně odvařil nasledný parádní masakr. Obzvlášť mě pobavila Kelly, která si vybrala svou chvilku. ()

MM_Ramone

Americký režisér Sam Raimi, spolu so svojim starším bratom scenáristom Ivanom Raimim, oživili v 2015 kultové horrorové dielo. Fanúšikovia fenoménu "Evil Dead" sa opäť môžu stretnúť s charizmatickým Ashom Williamsom a vrhnúť sa do boja proti temným démonickým silám. Tento krát vo forme televízneho seriálu, ktorý nesie názov "Ash vs. Evil Dead". Prvá séria pozostáva z desiatich častí. V poradí šiesta epizóda sa volá "Vrah vrahov" (The Killer of Killers). Ash, Kelly a Pablo opustili dom Pablovho strýka Bruja a vydali sa ďalej. Cestou sa zastavia na obed v malom motoreste Western Moose. I tam musia čeliť démonickým, temným silám, ktoré ich prenasledujú. Asha tam dostihne agentka Amanda Fisherová, ktorá ho chce zatknúť. Avšak pod vplyvom okolností dospeje k presvedčeniu, že Ash nie je zodpovedný za hrôzy, ktoré sa dejú. Preto sa pridá na ich stranu. **** ()

corpsy

THE KILLER OF KILLERS je mňamka, ktorá po o niečo slabších epizódach vylepšila (ne)osamelému bijcovi reputáciu. A keďže smerujeme ku veleznámej ( áno tej! ) Chate, očakávania sú bombastické. ()

Trevor

Asha Williamsa, ktorý sa v motoreste s Kelly a Pablom zastaví na obed vystopuje agentka Fisherová a pokúsi sa ho zatknúť. Zlo si však opäť nájde cestu k Ashovi a zmocní sa policajného šéfa, ktorý jej prišiel pomôcť zatknúť Asha. Fisherová pochopí, že Ash nie je zodpovedný za udalosti a je iba bojovníkom proti zlu a pridá sa na jeho stranu. Doteraz najlepšia časť seriálu, ktorá napriek slabšiemu začiatku vďaka servírke Nancy, chlapcovi na toaletách a Ashovmu priateľovi, členovi domobrany, a svojskému humoru diváka musí baviť aj keby mal akékoľvek predsudky k hororovej komédii. 90%. ()

Evee04

Tak až doteraz sa šetrili aby na nás v tejto epizóde všetko vypeckovali.krvi sa nešetrí a do týmu sa konečné pridala aj policajtka Fisherová a pomaly sa približujeme k slávnej chate.___100% ()