Kellyin současný stav je nebezpečím pro ostatní. To donutí Pabla udělat odvážný krok a Ashe odhalit novou stránku svého charakteru. (Cinemax)

MM_Ramone

Americký režisér Sam Raimi, spolu so svojim starším bratom scenáristom Ivanom Raimim, oživili v roku 2015 kultové horrorové dielo. Fanúšikovia fenoménu "Evil Dead" sa opäť môžu stretnúť s charizmatickým Ashom Williamsom a vrhnúť sa do boja proti temným démonickým silám. Tento krát vo forme televízneho seriálu, ktorý nesie názov "Ash vs. Evil Dead". Prvá séria pozostáva z desiatich častí. V poradí piata epizóda sa volá "Hostiteľka" (The Host). Počas toho ako bol Ash pod vplyvom halucinogénych drog, posadol Kelly démon myšlienok Eligas. To značne komplikuje ich úsilie poraziť temné sily, ktorých moc vzrastá. Preto za výdatnej pomoci Pablovho strýka, šamana Bruja, začnú z Kelly démona vymietať. Prichádza na rad nekompromisný exorcizmus. Nakoniec daruje Pablo Ashovi robotickú ruku, ktorú pre neho sám vyrobil. ***** ()

corpsy

THE HOST je epizódou, ktorá si udržuje pozornosť svojím napätím a atmosférou, ale predsa len to nieje to pravé orechové. Teda tá jedinečná, dokonalá fúzia splatter hororu a komédie. ()

Necrotongue

Pátá epizoda mě přece jen bavila o něco málo víc, než předchozí díl. Tempo nebylo zrovna strhující, ale vymítání démona se mi zdálo být velice podařené, včetně waterboardingu svěcenou vodou a orálního porodu. Jako komediální seriál mi tato záležitost naprosto vyhovuje. ()

Trevor

Asha Brujo,Pablo a Kelly priviažu k stĺpu a chcu z neho vyhnať démona. O tom, že posadnutou je v skutočnosti Kelly sa podarí Bruja Ashovi presvedčiť na poslednú chvíľu, a spolu Pabla pred útokom Kelly zachránia. Potom začnú proces vyháňania démona z Kelly, čo sa im nakoniec podarí, aj keď cenou zato bude Brujov život. ()