Sára (Linda Cardellini) kedysi urobila bežnú chybu. Zobrala si chlana Dustyho (Mark Wahlberg), ktorý bol zábavný a sexy, avšak len do chvíle, keď sa stal otcom. Ako otec zúfalo nefungoval. A preto ho neskôr vymenila za Brada (Will Ferrell), ktorý bol vždy seriózny a zodpovedný. Bohužiaľ, tieto jeho kladné vlastnosti si jeho deti neustále mýlili s nudou. Brad by sa kľudne nechal rozkrájať, keby ho deti brali ako otca, ale jemu to nejde... Po čase sa zrazu zjaví Dusty, ktorý je stále tou testosterónovou mašinou ako kedysi, a rozhodne sa Brada zničiť. Brad si uvedomí, že so slušnosťou a zodpovednosťou by v tomto súboji nemal šancu obstáť, a tak sa do Dustyho pustí jeho vlastnými zbraňami, ktoré však zúfalo neovláda. Aj preto sa z nenápadného podrýpavania stane regulérna vojna, do ktorej sa ako rukojemníci zapletú aj tí, o ktorých sa protivníci bijú – Sára a obe deti. (Cinemart SK)

Dejvi21

Nevím, kolik lidí zde hodnotilo pod vlivem dabingu, ale mě to v původním znění bavilo velmi. S ohledem na námět i zdejší hodnocení jsem byl zprvu skeptický, ale o to více jsem byl při sledování mile překvapený. ()

Bozvav

Velmi vtipná komedie s hlubokým podtextem o tom, že mezilidské vztahy a zvláště ty rodinné jsou velmi složité. Za mne 85%. ()

godycz

ty voe, prijit mi do rodiny takovej wahlberg, tak balim kufry a po ceste se zabiju.jo a scenarista je mistr v uceni demagogie. jinak jako jednotlive skece to funguje (scenka s klikama - ty voee :) :) :) ), nebo to finale se ctvrtakama........funny......ale dohromady to je laciny holyud. ()

BOURQUE

Základom scenáru je reálny príbeh zo života. Dvojica W. Ferrell a M. Wahlberg po dlhšom čase opäť v spoločnom filme. V podstate to nie je zlý, ale je tu príliš veľa „lacných klišé momentov“. Dobrá ale v celku malá rola pre T. H. Church. Od S. Andersa sme videli aj lepšie režírovaný film. Osobné hodnotenie: 68% (**) ()

Octane

Po zoolanderovi 2 tu mame uz 2.komedii, která neni vtipná, není zábavná a jak je nudná, tak se vleče jako by měla deset hodin. Pro mě to byla fakt ztráta času. A co tam dělal ten černoch? WTF?! ()

Faila

Čekala jsem nějakou blbost a ono to bylo nakonec docela fajn. Komickou stránku Marka Wahlberga si užívám, Willa Ferrella dvakrát moc nemusím, ale i ten mi tady prostě "sedl". Co mě pobavilo nejvíc bylo poměrně originální vyhnutí se některým komediálním klišé, kdy místo toho, aby se patetická scéna odehrála, ji herci prostě shodili. Za mě to bylo docela originální a snad i proto mě to docela bavilo. Nic extra, ale rozhodně nad očekávání. ()

Olík

No, buďme k sobě upřímní, čekal jsem trochu divočejší jízdu..... Will Ferrell je jasnej, Mark Wahlberg například v Méďovy ukázal, že mu také nic lacinějšího není svaté a jako bonus režie a scénář Sean Anders. Takže co se týče očekávání, trochu zklamání. Podpásový souboj o místo po boku stále atraktivní Linda Cardellini a jejích dětí by se s vystřihnutím několika pár minut dal klidně považovat za standardní rodinnou komedii a kdybych poslal například při basketbalové scéně (mimochodem, to jsem se královsky pobavil) své malé dcery namazat si rohlík s máslem, tak bych se je nebál posadit před televizní obrazovku. Takže vše v naprostém pořádku, bavil jsem se, zasmál se, určitě nenudil......ale znovu opakuji, čekal jsem, že pánové půjdou více na tělo. ()

figliar

Tak tato komédia mi sadla ako vyšitá. Staré dobré duo Wahlberg - Ferrell sa postarali ako vždy o kvalitnú zábavu, ktorá je ako vystrihnutá zo života americkej rodinky. Narážky na rôzne problémy (rasové, rodinné, psychické...), kopec šialených situácií a hlavne perfektný koniec z filmu spravili jednu z najlepších komédií roku. ()

Gaia.M

Tak tohle by byl skvělý film, kdyby to neměla být komedie. Jako komedie to u mě neuspělo. Will a Mark jsou skvělá dvojka, moc se mi spolu líbili, ale jak říkám, nesmála jsem se. Bohužel, je to škoda. ()

Rathalos

Tak toto bola perfektna komedia,duo Will Ferrell a Mark Wahlberg boli skveli,pobavil som sa a na moje prekvapenie to nebolo ani nejako velmi vulgarne...:-) ()

Hapretor

Docela vtipné. Bohužel ne tak, jak jsem očekával. Ústřední duo však funguje velmi dobře. Jsou to dobří herci na svém místě. ()

helloween93

Ferrell v typické fotrovsko-blboňské roli, kde si nechá všechno a od všech líbit. Jinak klasická rodinná komedie o souboji biologického a nevlastního otce o děti. Filmu trochu uškodil ten přepálený závěr. 3* ()

brumbrum odpad!

Slabomyslené, na úrovni amíckych vymývarní; nedalo sa to dopozerať. Začalo to povedzme vtipne, ale rýchlo pribudáli nechutné akože-cool uchylárny - a keď lekárka ohmatávala vajcia jednému tatkovi a ako príklad mužnosti mu predvádzala vtáka druhého pohlavie, tak sme to už proste nevydržali. ODPAD ()

Tom Cruise a další neskutečný kousek

Tom Cruise a další neskutečný kousek

22.04.2015

Studio Paramount právě na CinemaConu představilo svoje nadcházející filmy. Komedie o tom, jestli je lepší táta Will Ferrell nebo Mark Wahlberg, si moc pozornosti neodnesla, stejně ale nešlo o zlatý… (viac)