Sára (Linda Cardellini) kedysi urobila bežnú chybu. Zobrala si chlana Dustyho (Mark Wahlberg), ktorý bol zábavný a sexy, avšak len do chvíle, keď sa stal otcom. Ako otec zúfalo nefungoval. A preto ho neskôr vymenila za Brada (Will Ferrell), ktorý bol vždy seriózny a zodpovedný. Bohužiaľ, tieto jeho kladné vlastnosti si jeho deti neustále mýlili s nudou. Brad by sa kľudne nechal rozkrájať, keby ho deti brali ako otca, ale jemu to nejde... Po čase sa zrazu zjaví Dusty, ktorý je stále tou testosterónovou mašinou ako kedysi, a rozhodne sa Brada zničiť. Brad si uvedomí, že so slušnosťou a zodpovednosťou by v tomto súboji nemal šancu obstáť, a tak sa do Dustyho pustí jeho vlastnými zbraňami, ktoré však zúfalo neovláda. Aj preto sa z nenápadného podrýpavania stane regulérna vojna, do ktorej sa ako rukojemníci zapletú aj tí, o ktorých sa protivníci bijú – Sára a obe deti. (Cinemart SK)

Maaarc

Asi to byl záměr, ale hloupost jedné hlavní postavy v kontrastu k neuvěřitelné vyčůranosti postavy druhé mi až způsobovala tiky. Tak řekněme, že poučný varovný film s nemálem vtipných scén. Takže za mě dobrý. Dobrý je za tři. ()

panfilmu

přepínám tv a hledám na co koukat a najednou vidím svého oblíbence MARKYHOMÁRKA S farellem, NO ŽE BY BENGA V ZÁLOZE 2, NEEEE, Táta je doma, šílená, americká, střeštěná, vánoční, suprčupr komedie. Jsou tam vtipné momenty, ale spíš marnost nad marnost, i tak jsem to dokoukal a nestačil se divit co se asi WAHLBERGOVI honilo hlavou, když do toho šel...……..no a dokonce to má i druhej díl. ()

mistr97

Táta je doma je bláznivá americká komedie, ale ne úplně typická (naštěstí). Přece jen mi přišla o něco málo vtipnější a přitom méně trapná, než je běžné. Jen je pro mě až příliš rodinně zaměřená. Každopádně jiskření mezi hlavní dvojicí se docela povedlo a slušně graduje. Willa Ferrella nijak zvlášť nemusím, ale Wahlbergovi role skvěle sedla. 55 % ()

1308boddah

Typická americká rodinná blbina na jednu hvězdu. Díky pár povedeným vtipům další hvězda a za pohled na Marka Wahlberga další dvě. On je důvod proč viděn film pětkrát a ne naposledy. ()

INDYANA

Tak toto je už klasika a jedna z najlepších rodinných komédií. Vtipná, originálna, nevtieravá zábava ktorá sa dá pozrieť opakovane bez problémov. 5* bez zaváhania. ()

Tom Cruise a další neskutečný kousek

Tom Cruise a další neskutečný kousek

22.04.2015

Studio Paramount právě na CinemaConu představilo svoje nadcházející filmy. Komedie o tom, jestli je lepší táta Will Ferrell nebo Mark Wahlberg, si moc pozornosti neodnesla, stejně ale nešlo o zlatý… (viac)