Komando nehanebných bastardov

Armádny kapitán so škandalóznou minulosťou Jack Wosick (Luke Goss) dostane šancu napraviť si reputáciu v čele bandy stratených existencií prezývaných War Pigs. Ich úlohou je podniknúť tajnú misiu za nepriateľské línie a vyhľadať a zmocniť sa nacistami vyvinutej super zbrane - ťažkého delostreleckého kanónu V3, ktorý by znamenal neprekonateľnú výhodu nad Spojencami. Ostrieľaný veterán 1. svetovej vojny Jack musí svoje nové mužstvo vycvičiť, veliť mu a vydobyť si jeho rešpekt, aby z nich za asistencie kapitána Hansa Picaulta (Dolph Lundgren) a nemeckého antifašistu v službách francúzskej cudzineckej légie plukovníka A.J. Reddinga (Mickey Rourke), urobil fungujúcu prieskumnú jednotku. (TV Dajto)

Ace.A.T.L.

Tak nevím. Člověk podle jmen očekával lecos, ale alespoň čekal "něco". Tohle je takový nemastný neslaný, cosi, co ukázalo jen snahu v rozjezd, ale nakonec přišlo jen finále. Za snahu a Dolpha dávám 2*, ale NEDOPORUČUJU ()

blekekeke

Válečná banda, no tak banda to je, ale jestli válečná ? ... celé to upachtěné dílko je takové nemastné, neslané, na hrdiny si tu pár chlapíků hraje, přitom stylem boje by už v rakvích leželi ... a to závěrečné sestřelení děla? Trik za 10babek ... ()

Ondrew

Ehm, tak v tomto pripade si asi niekto z nas, DIVAKOV, chcel urobit krutu srandu. Ved inak tzv. VOJNOVU (!) sracku, kde sa doslova polovinu filmu nedeje nic, snad okrem tupych kecov a pohladu na Rourka s Lundgrenom, ktori vyzeraju akoby ich prave ozivil pan Frankenstein vo svojom labaku, nazvat neda. Nizkoropoctove cecko, ktore unudi xmrti. Jedna hviezda za odvahu tvorcov, ze im ludia nezacnu posielat listy s trhavinou (snad ;)). 10% ()

karnifex

Neuvěřitelně blbé, se spoustou klišé - že chudák Lundgren v poslední době vymetá jeden hrozný film za druhým už jsem si pomalu zvykl (i když mě to pořád mrzí - ostatně, jeho role je patrně největší pozitivum tohoto snímku), ale jak v něčem tak pitomém mohl hrát Mickey Rourke fakt nechápu. Film ocení především dvanáctiletí chlapci, kteří sní o tom, že z nich jednou budou vojáci.. ()

Boss91

No, kdyby to byla komedie tak 4*, jinak s válečným filmem to určitě nemá co dělat. Film je o dělu, které se má zničit nebo nafotit. A tak hoši naskočí do jeepu a jedou skoro až k dělu. Zkouknou ho pěkně z blízka mezi němčoury a rozhodnou se, že místo fotky dělo zničí. A tak si půjčí tank, který parkuje vedle a dělo zničí. Vždyť je jedno, jestli člověk řídí tank nebo traktor ne? Po úšpěšné zvládnuté dřině za nepřátelskou linií, se pak hoši spolu ožerou jako spravní borci u stanu. Za skoro nahou ženskou a srandovního Lundgrena hvězda. ()

hony23

Spíše parodie na válečný film. To, že se tvůrci rozhodli utratit celý rozpočet na hvězdná jména, takže na strhující válečné scény nezbylo, to bych jim ještě odpustil. Ale do prdele, když už obsadím do jedné z hlavních rolí Lundgrena, tak ho nechám kosit nácky po stovkách a nedám mu rádoby charakterní roli jakéhosi táty jednotky, protože vím, že žádný velký herec to není. ()

brasek

Podľa hereckého obsadenia bolo zjavné, že pôjde o lacný brak zaradený do béčkovej kategórie. Príbeh je však iba podpriemerný aj na b-kategóriu, digitálna krv a žlté čiary po strelách (nie laserom sa nestrieľa v tomto filme) sú dosť odpudivé a uberajú už aj tak z minimálnej chute dopozerať tento film. ()

albiebennett odpad!

Jak může Micky Rourke hned po pokračování Sin City natočit tohle. Ten chlap prostě nemá herecké svědomí, hlavně že v devadesátkách prodělal depresi z "výprodeje Mickeyho Rourka", přitom si to dělá sám a nemyslím si, že by tak strašně živořil, aby musel brát takové role. Opravdu neznám herce, u které je tolik zajímavých filmů a zároveň tolik zfilmovaných hoven jako je Válečná banda. Opravdu bych chtěl potkat někoho komu se tento film líbí, aby mi vysvětlil, co se mu na tom líbí. ()

Heywood

Moc sebepochvalných řečí a bondiádka v německém obložení. Skóre 100 ku nule ve prospěch superamíků. Přišli, pobili, odešli, popili. Dám dvě, ale se sebezapřením. ()

Monellito

Tak tohle byla pohroma. Děj na prd, až na Dolpha na nic obsazení, efekty jak ze zvláštní školy. Opravdu nuda a nic než nuda a absurdno. ()

zekon

Tvl.....co to bylo?!! Styl 80. sraček jako Eagles Nest a Eagle Has Landed jenže s neherci a trapným scénářem. 1* jen za tu PzIII divnou. ()

BruceTichac

Nízkorozpočtový film se špatným dějem, obsazeným neherci a směšnými akčními scénami. Jednu hvězdu jsem dal jen z nostalgie k Lundgrenovi. Ale ani ten v tomto filmu nehrál, spíše se zde jen vyskytoval. Trapné a ubohé - určitě nedoporučuji... ()

matous20063

Tento film je na úrovni podprůměrného "Béčka" až na úrovni Fan Filmu. Příběh který by napsal každý 14 hoch, herecké výkony na úrovni Amatérských herců a zpracování je jediné co za něco stojí (myšleno na úrovni průměrného B Filmu) 40% ()

charles3

Nijak výjimečné, ale aspoň nijak trapné akční válečné béčko s velmi jednoduchým, téměř nekomplikovaným dějem. Zaskočilo mě Rourkeho pojetí jeho postavy (možná už i jeho samotné obsazení), neboť se chová, jako by se děj odehrával nejméně o 60 let později. Nemluvě o jeho slunečních brýlích. Za mě 50 %, ale zaokrouhluji dolů. ()

Onanista

No a co že překlad je hroznej a štval mi celej film. No a co že triky nestojí za nic. No a co že je to nereálný jak (war) Pig(s). Mě to prostě pobavilo a nemám vuči tomu dalších námitek. ()